לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 09-09-2012, 10:32
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 06.01.12
הודעות: 6,549
שני ילדים אתיופים תסכלו אותי עכשיו

הייתי למטה וראיתי שני ילדים אתיופים בני 10 (בערך) משחקים באמצע הכביש (משחקים = רצים אחד אחרי השני ודוחפים אחד את השני). כל כמה רגעים עוברת מכונית, צופרת להם ועוקפת אותם. החלטתי לנסות להיות בן אדם טוב אז ניגשתי אליהם. איך שאני מתקרב ומתחיל לדבר אחד מהם אומר לי "יש לך 5 שקל?!" אז אני עונה לו "אין לי אפילו שקל אבל יש לי טיפ לחיים בשבילכם (כן... זה צולע ). אם תמשיכו לעמוד באמצע הכביש יכול לעבור איזה ערס מניאק ולדרוס אותכם אז כדאי שתעברו למדרכה".

הם לא הגיבו והמנהיג מבין השניים בהה בי כאילו הוא מצד אחד לא מבין למה נפלתי עליו עכשיו ומצד שני באתי אליו בנועם אז לא מדגדג לו להתחצף אלי.
עכשיו עליתי הביתה ואני ממשיך לשמוע מכוניות צופרות להם. בקיצור, אם היום בערב יונית לוי תדווח על תאונת פגע וברח בשני ילדים אתיופים תדעו שאני ניסיתי לעצור את זה.

ועכשיו לפואנטה של האשכול: האם אתם הייתם מתערבים?
1. כן, אני כמו סופרמן. אני חייב לעזור לאנשים.
2. לא, זו לא בעיה שלי.
3. לא זו לא בעיה שלי. אולי אם הם היו לבנים אז הייתי מתערב... (גזען! )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #4  
ישן 09-09-2012, 11:35
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 25.12.05
הודעות: 17,294
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב ":D בינתיים אני רואה שהילדים..."

אחד מהם נראה לי כמו מישהו שהקריירה העתידית שלו תנוע בין סוחר סמים למחסל בשירות משפחת פשע.

"!NO GAN-EDEN FOR YOU"[/QUOTE]

עדיף מאשר טבח שבוע/שבוע


ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.


אם הוא ניצל בזכותי מלמות בתאונת דרכים ובעתיד הוא יפגע במישהו - זו אשמתי? כאילו, אני אצטרך להרגיש שיש לי אחריות לעניין?

"!NO GAN-EDEN FOR YOU"


יש לי מחשבות כאלה לפעמים על אחת שהייתה אהבה גדולה שלי (וכשהייתה במיטבה גם היתה חכמה/יפה/כוסית/טובת לב/מעניקת סקס אלוהי) אבל בשלב מסויים התפרץ אצלה משהו (עקב איזו טראומה מהילדות) והיא התפרקה לחלוטין והעיפה אותי באיזה התקף של הרגע. אחרי זה חזרה לעצמה וביקשה יפה סליחה והבטחות+הבטחות ונמסתי מיידית כמו ממתיק סוכרוז על קצף של קפה הפוך, אבל למזלי מאמא שלי אני מפחד הרבה יותר מאשר מכל נקבה אחרת, אז משהו גרם לי להתעלות של הרגע ו"נשארנו ידידים" בלבד (=סשנים אקראיים של תענוגות הגוף שהלכו ונעלמו במשך הזמן). מאוחר יותר בחייה היא נישאה פעמיים, בשני הפעמים לגברים שהיו ממש "בחורים טובים" מכל בחינה ועל שניהם התפרקה בהתקפי הרס עצמי נוראיים (הרסה להם את החיים אשכרה) כולל בגידות בלי שום סיבה סבירה (אבל היא כזותי ששניהם היו ממש מוכנים למחול לה אם תחזור לעצמה...). הרבה פעמים חשבתי לעצמי "אני הייתי היחיד שהחזיק אותה קצר אז אולי לו הייתי נשאר אתה, ומתחתנים בסוף, מהבחורים האלה היו נחסכות צרות רבות וגם לה היה טוב יותר". אבל אני מנער את הראש ונזכר באותו הגיון שבגללו צריך להשאיר מעבר לגדר את הפולשים מאריתראה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.לא הייתי רוצה להגיע לשערים של גן עדן ואז אלוהים יעצור אותי מלהיכנס ויאמר לי: "אתה זוכר את הילד האתיופי הזה שהיית חייב לדחוף את האף שלך בשביל להציל אותו? הדבר הכי פחות נורא ברקורד הפלילי שהוא צבר לאורך החיים שלו זה אונס. מי אתה חושב גרם לו לרדת לכביש בשביל שידרסו אותו?!#"

"!NO GAN-EDEN FOR YOU"


בחיאתתת צ'נדלר... אתה באמת חושב שלאלוהים יהיה זמן למנות את החטאים שלך רק בשביל להודיע לך שאין לך ויזה לגנעדן? עד שהוא יגיע לשני האתיופים האלה, אחרי כל מה שסיפרת לנו פה בפורום... אלו שאחריך בתור לגנעדן ימותו פעם שניה מזיקנה...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.


אולי הצלחתי לחדור אליהם.

"!NO GAN-EDEN FOR YOU"


[QUOTE=צ'אקי.]

צ'נדלר לא ידעתי שאתה בקטע הזה.... הייתי במקומך מבהיר פה משהו כי לאחרונה יש כזו אווירה נגד פדופילים בארץ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #30  
ישן 09-09-2012, 19:42
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 15.04.03
הודעות: 7,632
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "שמעי, יפה מצידו שהוא עזר..."

תראי, תשמעי...

אני חושבת שיש איזשהי נקודה שבה ילדים קטנים נהיים "נוער" ומתחילים לעשות שטויות... תקראי לי נאיבית, אבל נראה לי שזה לא קורה בגיל 8... בגיל 8 עדיין יש איזה טוהר כזה... אני לא מאמינה שילד בן 8 (במדינת ישראל, בשכונה נורמטיבית) יכול לרקום כזאת מזימה, לזייף כזה בכי, לעבור בכוונה ליד אנשים ולהניח שיעזרו לו ושיקנו לו בירה... הוא בן פאקנג 8, מה בירה...? ילדים קטנים לא יכולים לשקר ככה במצח נחושה... במיוחד אם אין קהל חברים שמעודד מהצד...
פעם היה לי קשה לקבל שקיימים ילדים בני 14 שכבר שותים ומעשנים... היום בצער רב אני מוכנה להבין שאולי יש אפילו ילדים בני 12... 11(!!!) שהתחילו. אבל 8?? באמת? לא נראה לי...

בכל מקרה, קרטיב לא היה עוזר לילד שמפחד מהתגובה של אבא שלו... הוא לא בכה סתם, הוא בכה כי הוא פחד שיכעסו עליו, שיצעקו עליו, שירביצו? לא יודעת, לא נכנסנו עד כדי כך עמוק... אבל הוא פחד והוא היה מבוהל... אני באמת לא מאמינה שהוא שתה את הבירה הזאת לבד.
וכן, אידיולוגית גם אני לא הייתי שולחת את הילד שלי לקנות לי אלכוהול או סיגריות... אבל יש אנשים שכן שולחים, או היו שולחים בזמנו, ואי אפשר לתקן את כל העולם... אפשר לשמח ילד קטן אחד
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #44  
ישן 09-09-2012, 21:13
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 15.04.03
הודעות: 7,632
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אז מה את מציעה?"

תמימות וסקרנות זה לקחת שלוק מיין או וויסקי או בירה במקרר או בארון בבית...
ללכת לחנות ולקנות בירה, במטרה לשתות אותה בעצמך, בגיל 8, בתמימות וסקרנות? לא מסתדר לי פשוט...

יכול להיות שכן יש ילד בן 8 שיילך ויקנה בירה בשביל לשתות אותה בעצמו. תסכימי איתי שזה חריג? תסכימי איתי שכמשהו חריג, זה משהו שניתן לזהות? שיהיו לו אפיונים? כמו למשל, שהוא יסתובב עם קבוצה של ילדים, אולי מבוגרים ממנו בכמה שנים? שההתנהגות שלו, הדיבור שלו, אפילו הבגדים וההופעה החיצונית של הילד הזה יהיו שונים?

אם הייתי מוכרת במכולת שכונתית והיה בא אליי ילד קטנטן ומביא לקופה לחם, חלב ובירות ונעמד על קצות האצבעות בשביל להגיע אליי מעבר לדלפק ומושיט לי את השקית-אוכל עם הכסף שלו, לא הייתי אומרת לו "סליחה אתה מתחת ל18, לא מוכרת לך אלכוהול"...
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #58  
ישן 09-09-2012, 13:53
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.01.09
הודעות: 8,417
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=כינוי שקר כלשהו]מה..."

כל הכבוד!
הצלחת להוציא תחת ידיך את התגובה הכי גזענית שקראתי פה בזמן האחרון, ובהתחשב בזה שאני קורא גם בסקופים, זה אומר שהצלחת להביס כמה גזענים מוכשרים במיוחד.
ברצינות? אנחנו לא אמורים לדבר ככה? אולי בראש ובראשונה אנחנו לא אמורים לחשוב ככה?
אגב, אם כבר הזכרת את הנאצים, האידיאולוגיה שלהם טענה שהיהודים הם נחותים מבחינה ביולוגית ומוסרית, ולא שהם נורא מוצלחים ועושים הרבה כסף.
ועוד אגב - בסיסה של כל גזענות הוא הכללה של קבוצת אנשים על בסיס גזע (או לאום במקרה זה). באמת "הערבים" טובים בלרצוח אנשים? בוא נעשה תרגיל במתמטיקה. איזה אחוז מהערבים אתה מעריך שאי פעם רצחו בן אדם? תוריד את האחוז הזה מ-100%, ותקבל את אחוז הערבים שהאשמת סתם ככה בזה שהם רוצחים, בלי שהם אי פעם רצחו אף אחד. זו, ידידי, גזענות מהסוג המגעיל ביותר.
_____________________________________
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #59  
ישן 09-09-2012, 14:09
  כינוי שקר כלשהו כינוי שקר כלשהו אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 16.07.10
הודעות: 480
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "כל הכבוד! הצלחת להוציא תחת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
איזה אחוז מהערבים אתה מעריך שאי פעם רצחו בן אדם?

כולל חנייה ברוורס?

מעבר לזה, בכל דת (ועם...) שמקדשת רצח של חפים מפשע בשם ג'יהאד ומעודדת מיזוגניות שהחולי נפש שמורידים תמונות של נשים מאוטובוסים יכולים רק לפנטז עלייה בלילה כמו מניעת חינוך אלמנטרי ורצח של אישה שמעזה ללמוד או לפגוע בכבוד המשפחה (ובישראל הם עוד יחסית מתקדמים בקטע הזה) יש בעיה.
אני לא מסכים עם מה שצ'אקי אמר וזה די מחליא אותי, אבל להגיד שהחברה הערבית \ המוסלמית היא לא חברה אלימה (ובמיוחד בפנים החברה - תראה מה הולך במדינות איסלמיסטיות, חבורת משוגעים שרוצחת את המאמינים שלה על הבדלים פנים דתיים).

אני לא אומר שהמגזר הכללי הוא לא אלים, וההפך הוא הנכון, אבל צריך להפנים שיש בעיה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #60  
ישן 09-09-2012, 14:28
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.01.09
הודעות: 8,417
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי כינוי שקר כלשהו שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit] איזה אחוז..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כינוי שקר כלשהו
כולל חנייה ברוורס?

ואם כן, אתה חושב שתגיע ליותר מ-0.1%?
זה עדין משאיר 99.9% שאף פעם לא רצחו אף אחד, לרבות תוך כדי חניה ברוורס.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כינוי שקר כלשהו
מעבר לזה, בכל דת שמקדשת רצח של חפים מפשע בשם ג'יהאד

כולל במקרה שהם עמלקים?
מעבר לזה, אתה מוזמן לקרוא את "תורת המלך" ולראות שגם את היהדות אפשר לפרש כך שתיראה מאוד אלימה וצמאת דם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כינוי שקר כלשהו
ומעודדת מיזוגניות שהחולי נפש שמורידים תמונות של נשים מאוטובוסים יכולים רק לפנטז עלייה בלילה כמו מניעת חינוך אלמנטרי ורצח של אישה שמעזה ללמוד

באמת?
מוזר... ממש עכשיו יושבת לידי סטודנטית ערביה שעומדת לסיים תואר ראשון בטכניון. כדאי לי להזהיר אותה מהמשפחה שלה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כינוי שקר כלשהו
אבל להגיד שהחברה הערבית \ המוסלמית היא לא חברה אלימה (ובמיוחד בפנים החברה - תראה מה הולך במדינות איסלמיסטיות, חבורת משוגעים שרוצחת את המאמינים שלה על הבדלים פנים דתיים).

קודם כל, יש הבדל בין להגיד על התרבות הערבית שהיא אלימה, לבין להגיד שערבים הם לא בני אדם, ושכל מה שהם יודעים לעשות זה לרצוח.
אי אפשר לאפיין שום תרבות רק במילה אחת. אז נכון, יש בתרבות הערבית אלמנטים אלימים, אבל יש לי חדשות בשבילך - גם בתרבות הישראלים יש לא מעט אלמנטים אלימים, ובייחס לעמים אחרים, גם התרבות שלנו יכולה להיראות מאוד אלימה.
האם זה הופך את זה לבסדר? ממש לא. אני מתנגד לכל אמלנט דתי או תרבותי שמעודד אלימות. אבל האם זה הופך את כל הערבים או אפילו את רובם לאנשים אלימים? ממש, אבל ממש לא.
אנשים לא מוגדרים באופן חד חד ערכי לפי מאפייני התרבות אליה הם משתייכים. כמו שגם אני וגם אתה וגם בני סלע יצאנו מאותה תרבות, ואנחנו אנשים מאוד שונים, כך גם בני עמים אחרים.


ציטוט:
במקור נכתב על ידי כינוי שקר כלשהו
אני לא אומר שהמגזר הכללי הוא לא אלים, וההפך הוא הנכון, אבל צריך להפנים שיש בעיה.

יש בעיה? יש הרבה בעיות!
אחת המרכזיות שבהן היא הגזענות הגואה בחברה הישראלית.
מספיק לקרוא תגובות בynet במשך חמש דקות כדי להרגיש כאילו גדל פה דור של כהאניסטים חסרי רסן מוסרי.
_____________________________________
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #64  
ישן 09-09-2012, 15:56
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.01.09
הודעות: 8,417
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "שב1947, ב1967 וב1973 הערבים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
שב1947, ב1967 וב1973 הערבים רצו למחוק את ישראל, הם נכשלו (נעצור רגע כדי שתוכל להביא טישו לניגוב הדמעות ו...נמשיך), הם הושפלו ומאז הם צרכים לחיות יום יום עם הידיעה קורעת הלב שאנחנו עדיין פה. זה טרגי כשחושבים על זה. הלב שלי קצת יוצא אליהם עכשיו.

א. אתה יכול לשמור לעצמך את הטישו. אני עבדתי קשה מאוד כדי לשמר את ההישיגים שהשגנו באותן מלחמות.
ב. סבבה, אז הסיבה הראשונה לכך שיש הרבה ערבים ששונאים את היהודים היא נסיבות היסטוריות, וסכסוך ארוך שנים. ומה עוד צריך להוסיף לזה (רמז - אדם חכם לא הופך לגזען רק בגלל שלעם שלו יש סכסוך עם עם אחר).
_____________________________________
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #65  
ישן 09-09-2012, 16:24
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 06.01.12
הודעות: 6,549
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]שב1947, ב1967..."

לאור הדברים שאתה כותב באשכול הזה אני לא יודע איך אתה יכול לחיות עם עצמך. אתה כחייל שמשת ומשמש (במילואים) חלק ממנגנון שכובש תרבות שלמה שלתחושתך לא עשתה לך כלום. רק מעטים מהם עשו משהו רע. תחשוב על זה, מיליונים של אינדיבידואלים עם לב זהב סובלים בגלל קומץ קטנטן שחי בתוכם ואתה חלק מהסבל שלהם. אם אתה באמת מאמין בזה אני לא מבין איך אתה חי עם עצמך.

כל ערבי היה אומר לך שאתה צבוע. מצד אחד אתה חלק מהמערכה נגדם ומצד שני אתה מבקש לטהר את עצמך ע"י זה שאתה מדבר גבוהה גבוהה. מצידי אתה יכול לאהוב אותם, אתה יכול להצביע למרץ, אתה יכול להזמין אותם שיעשו לך עבודות בבית ואתה יכול לתקן את הרכב שלך במוסכים בשטחים. העיקר שתמשיך להיות איתנו בצבא ותמשיך להיות חלק מהגוף ששומר עליהם סגורים בתוך קופסה כדי להפחית את המסוגלות שלהם לרצוח ישראלים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #66  
ישן 09-09-2012, 16:48
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.01.09
הודעות: 8,417
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "לאור הדברים שאתה כותב באשכול..."

אני חי עם עצמי מצוין, למרות שהייתי ועודני (במילואים), לא רק חייל, אלא אפילו קצין (כך שלא רק קיימתי פקודות, אלא במקרים רבים גם חילקתי אותן). ואני לא מרגיש צורך לעשות לצד השני דמוניזציה, כדי להצדיק את המוכנות שלי להגן על הצד שלי.
זה שיש לנו סכסוך עם הפלסטינים, זו עובדה בשטח, שעל אף שהיא מצערת, אין להתכחש לה. בשל הסכסוך הזה, אנחנו, כאזרחי מדינת ישראל, חייבים להגן על עצמנו, ואני גאה שאני לוקח חלק בכך. כן, אני תורם בכך לגרימת סבל לאנשים חפים מפשע, אבל זהו טבעם של סכסוכים אלימים, בהם גם חפים מפשע מדוכאים וסובלים לעתים. האם אני מסכים עם כל הפעולות שהצבא נדרש לבצע? לא. אבל תפקידי בצבא אינו המקום להביע בו את הדעות הפוליטיות שלי. אם כל אחד היה עושה בצבא רק את מה שנראה לו נכון, מזמן לא היה לנו צבא.

עם זאת, זה שאני מכיר בכך שאנחנו נמצאים בסכסוך, וזה שאני לוקח חלק פעיל בשמירת האינטרסים של הצד שלי בסכסוך הזה, לא אומר שאני חושב שכל הצדק נמצא בידינו, ושבצד השני יש רק מפלצות.
מעטים הסכסוכים לאורך ההיסטוריה שבהם היה ברור לחלוטין שצד אחד צודק במאה אחוז, וכל המוסר נמצא בידיו, והצד השני טועה במאה אחוז ומורכב מרשעים מוחלטים.
_____________________________________
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #69  
ישן 10-09-2012, 08:35
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 25.12.05
הודעות: 17,294
הנה, בבקשה. גידלתי בעצמי!
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אשריך, עכשיו כל שנותר הוא..."

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה


בקשר ל 364... סבלנות... גם רומא לא נבנתה ביום אחד, וגם להפוך לליבראל לא לוקח יום אחד. אני כבר הבוקר לא דרכתי על מקק שראיתי בחדר זבל ואפילו, לא נעים לי להגיד, קראתי על הגראדים שנפלו בנתיבדרות והרגשתי מין לחץ פנימי להבין את העזתים ולמה הם באמת יורים עלינו. מישהי בעבודה דיברה על הסדרה של צבי יחזקאתי אז אמרתי לה שהיא איסלאמופובית. אני כבר מרגיש טוב יותר. מחכה בקוצר רוח להמשך הדרך.

אגב מדעתך על החתימה החדשה שלי? תראה איזה נימוס ורגישות אני מפגין כלפיהם. בלי התלהמות - באנושיות ורגישות. אפילו לא סגרתי להם ת'דלת מידי אלא נתתי להם טיפ איפה להמשיך ולחפש.
_____________________________________
.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #71  
ישן 10-09-2012, 09:25
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 25.12.05
הודעות: 17,294
אני חושב בגדול: עושה חזרה בתשובה בצעדי ענק
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אנ'לא יודע... זה עדין לא נשמע..."

במלחמה הקרובה אני אאנוס ערביות, למרות שכישראלי עברתי שטיפת מוח גזענית שעשתה דה-המואניזציה מוחלטת לערבים עד לרמה שאני, כמו כל חיילי צה"ל, נמנענו בעקביות מלאנוס אותן. אני חושב שכזה צעד ענק לקראת תום הגזענות פשוט יגרום לכל גדרות ההפרדה ליפול מעצמן, "וגר זאב עם כבש", "וגר זאב צרפתי עם מסומבה האריתראי" ואפילו חתונות שבהן החתן אומר "הרי את מקודשת לי כדת משה וישמאל - אם אשכחך ירושלים המערבית בגבולות החלוקה תשכח ימיני, ושמאלי" ובכתובה גם מתיישרים לפי ההלכות של השכנים האהובים ובמקום קנס של מאה חמישים אלף זוז במקרה שהאשה מגלה שהבעל מזיין מהצד, יש קנס של 4 כאפות לפנים לאשה על שהעזה להתלונן. כמו כן אני בעד האביב הערבי, רוצה שגם בת"א יהיה לנו כיכר תחריר, או סכ'נת בית אל זיב בחומס וחושב שאסד הוא מנהיג ערבי דגול ומתון, בעצם סליחה הוא רוצח המונים ואני בעד לוחמי החופש שיפילו אותו כי הוא סוכן של האימפריאליזם הציוני שרוצה לכבוש את לטקיה בשביל להקים שם קלאב הוטל לטקיה.

וכמו שאתה רואה הפכתי כ"כ שמאלני עד שאני גזען אפילו יותר מאשר הימניים... יש יותר שמאלני מזה?
_____________________________________
.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #87  
ישן 10-09-2012, 15:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 25.12.05
הודעות: 17,294
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] זה כמו שתעמוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
למה בכלל להעלות את האפשרות הדמיונית שהיא עושה דבר כזה ולהרוס את הפנטזיה?
כי נשים+יצאות/נוזלי גוף זה נושא בלתי נדלה לדאחקות ואתה לעולם לא מספיק גבר בוגר נפשית בשביל לא לצחוק מהן.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אז ככה: נכון שלאישה יש שלושה אזורים שיכולים לשמש ל...כיף?
לדעתי יש הרבה יותר משלושה. ואני לא סופר אחד שבעיני הכיף שבו זה כמו הכיף שבלעשות רפטינג בנחל קידרון (שלמי שלא יודע הוא קניון מדהים אבל זורם בו ביוב של ערבים) ועוד אחד שכל מי שיושב בצ'אט יודע שאני לא מוצא בו עניין, למרות שצעירי הפורום טוענים שזה מעיד על בעיה נפשית (אגב: ברוח טובה אפשר בהחלט לעשות כיף עם אותו פתח למרות שהוא מפיק שטויות בטונות).


ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.

נראה לי שלא חרגתי מכללי התקנון...
להזכירך: אשכול ה"יש לי חברה ואני נהנה אתה אבל אין קצפת בסוף הדובדבן" היה במשב"ר ולא נמחק. אניחשב שזה אומר שכללי התקנון תקפים לי ולך בערך כמו תקנות ביקורת גבולות עבור תיירים מאפריקה במעבר הגבול ואדי אבו זומזום שבהר הנגב הדרומי.
_____________________________________
.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #93  
ישן 10-09-2012, 16:13
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 25.12.05
הודעות: 17,294
חילופי זוגות זו בגידה מוסדרת בהסכם מלוכלך
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "לא מאמין בזה. בטוח שזה קיים..."

כמו עיסקת איראן-קונטראס בשנות השמונים שבמסגרתה ישראל ואיראן, בעקיפין, עזרו זו לזו. מנסיוני ברוב המקרים זו קומבינה שהגבר טווה ומפיל לתוכה את אשתו (מכיר שני מקרים כאלה שממש הייתי עד במשך חודשים לדרמה המתפתחת). ראיתי כמה פעמים תמונות שפורסמו בכל מיני אתרים לגבי איך זה נראה, ואפשר היה להגיד רק "אכן תמונות קשות" על מה שהיה שם. יודעי דבר גם מסרו לי שחצי מהנשים שם הן נערות ליווי, מהשאומר שזו לא בדיוק "מסיבת חילופי זוגות" כמו ששזו מסיבת "קחו את המזדה שנת 2002 שלי ותקרעו אתה את הכביש בתמורה לשעה על לקסוס שכורה מודל 2012 שמורה אבל עם קילומטראג' אסטרונומי".
_____________________________________
.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #95  
ישן 09-09-2012, 14:48
  כינוי שקר כלשהו כינוי שקר כלשהו אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 16.07.10
הודעות: 480
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=כינוי שקר כלשהו]כולל..."

אתה מודע לזה שצחקתי על הקטע של החנייה ברוורס, נכון? (זה יצא הרבה פחות מצחיק ממה שחשבתי שיצא, אבל עדיין, בדיחה).

מעבר לזה, בהתחשב בעובדה שדעתי לא כל כך רחוקה משלך (גם אם זה לא מנוסח בנהירות מספקת), אני אשמח אם לא תאשים אותי בגזענות כלשהי.
לא התכחשתי לרגע לעובדה שהציבור היהודי הכללי הוא אלים, גזען ובאופן כללי די בור, ציינתי שבחברה הערבית יש מאפיינים של אלימות שבחלקם הם די שונים מהמגזר היהודי, והם מעידים על בעיה בתפיסה.
לא אמרתי שכל הערבים למיניהם הם אנשים אלימים, ציינתי את העובדה שהדת (והדתיים שבה...) דוגלת באלימות כדרך להשגת מטרות באופן יותר חופשי מאשר הדתות האחרות (ואנחנו חייבים להסכים שכשמדובר על בערך מליארד איש השוליים הם יותר רחבים כמותית מהקצוות הפוליטיים הרדיקאליים של המפה בישראל).

אגב, "תורת המלך" מחליאה אותי כמו כל מניפסט שנאה אחר. וגם עניין עמלק די לא גורם לי גאווה שזה מה שמופיע בספר שמתיימר להיות המקור התרבותי, הדתי וההיסטורי של העם שלי.

ועוד דבר, איך זה שאת השורה שבה כתבתי שהדברים של צ'אקי מחליאים אותי, בחרת להשמיט?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #97  
ישן 09-09-2012, 15:18
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 06.01.12
הודעות: 6,549
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי כינוי שקר כלשהו שמתחילה ב "אתה מודע לזה שצחקתי על הקטע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כינוי שקר כלשהו
ועוד דבר, איך זה שאת השורה שבה כתבתי שהדברים של צ'אקי מחליאים אותי, בחרת להשמיט?


אל תרגיש רע לגבי זה. הם לפעמים משמיטים דברים. גם יוסי ביילין לפעמים משמיט את זה שההיסטוריה האנושית לא התחילה ברגע שבו הפלסטינים פתאום מצאו את עצמם תחת כיבוש ישראלי. בכלל, מהאזנה להרבה אנשי שמאל עולה שהיה המפץ הגדול ואז מיד אח"כ הערבים מוצאים את עצמם תחת כיבוש. מסתבר שלא קרה שום דבר שהוביל להימצאותם במצב הזה ואם אין להם שום אחריות לזה שהם הגיעו לאן שהם הגיעו אז גם לא צריך לצפות מהם לעשות וויתורים כי אם הם לא עשו שום דבר רע אז למה שהם יצטרכו לוותר על משהו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #98  
ישן 09-09-2012, 15:31
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.01.09
הודעות: 8,417
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי כינוי שקר כלשהו שמתחילה ב "אתה מודע לזה שצחקתי על הקטע..."

אתחיל מזה שאומר שלא האשמתי אותך בגזענות. ההערה בסיום של התגובה הקודמת שלי לא כוונה כלפיך, ולא הייתה לי כוונה שתבין אחרת. השמטתי את השורה שבה אתה מסתייג מהדברים של צ'אקי, כפי שהשמטתי גם שורות אחרות, פשוט כי לא היה לי מה להגיב עליה, גם אני מסתייג מהדברים שלו, ואני שמח שאנחנו מסכימים על זה.

מעבר לזה, אני ממש לא בטוח שהאיסלאם הוא באמת דת אלימה יותר באופן אינהרנטי. יש פה שילוב של הרבה גורמים כמו נסיבות היסטוריות (גם היהודים, כשהיו הצד החלש בסכסוך ידעו להשתמש בטרור), גאוגרפיות (במקום בו יש עוני יש אלימות, והמוסלמים נמצאים בצד העני של העולם), קוסמו פוליטיות (קולוניאליזם וכאלה) ואחרות. בשורה התחתונה, להרבה הדתות היו פרקים די אלימים בהיסטוריה (אני לא חושב שהמוסלמים מצליחים להתקרב אפילו למספר ההרוגים שהיו במסעות הצלב ותחת ידיה של האינקוויזיציה), אל זה לא בהכרח מלמד על האופי של הדתות. קח גם בחשבון שאנחנו נמצאים בצד מסוים של סכסוך, ולכן יתכן בהחלט שהחלק של המידע שאנחנו נחשפים אליו לגבי האסלאם אינו מייצג.
אגב, אני לא בטוח שאתה טועה - יתכן שהאסלאם באמת מעודד יותר אלימות מאשר דתות אחרות באופן אינהרנטי, אני פשוט אומר שיכול להיות שזה גם לא המצב, ושדברים הם הרבה יותר מסובכים ממה שהם נראים.

ולגבי הפרק בויקיפדיה על נקמת דם - גם ביהדות יש עונש מוות על דברים מגוחכים, כמו עבודה זרה, חילול שבת, והמרת פי ההורים (שזה קצת דומה לפגיעה בכבוד המשפחה). מה הנקודה שלך?
_____________________________________
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #100  
ישן 09-09-2012, 16:03
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.01.09
הודעות: 8,417
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]גם ביהדות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
זה תמיד מעצבן אותי כשרוצחים בישראל אנשים בגלל חילול שבת, עבודה זרה וכו'

אם רק היינו מפגינים את אותו איפוק שהערבים מפגינים במקרה של פגיעה בכבוד המשפחה... טוב שיש לאן לשאוף. טוב שיש מולנו תרבות שהצליחה לזנוח התנהגויות ברוטליות פרימיטיביות כדי שנוכל ללמוד לאורה ולשאוף להידמות לה.


כמה בנות ערביות אתה חושב שמעצבנות את אבא שלהן כל שנה? (רמז - כל הבנות מעצבנות בין הגילאים 14-20). כמה בנות ערביות נרצחות כל שנה?

תעשה את החישוב, ותראה שגם זה עניין של מיעוט מאוד קטן. למעשה אני די בטוח שפחות נשים ערביות נרצחות כל שנה בישראל על חילול כבוד המשפחה, מאשר גברים יהודים שנרצחים על חנייה.

האם רצח על כבוד המשפחה זה טוב? ממש לא. האם זה מנהג שמאפיין יותר משבריר שברירו של אחוז מהערבים? ממש לא.
_____________________________________
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #101  
ישן 09-09-2012, 15:53
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.12.09
הודעות: 9,657
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אתחיל מזה שאומר שלא האשמתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
מעבר לזה, אני ממש לא בטוח שהאיסלאם הוא באמת דת אלימה יותר באופן אינהרנטי.
זה מעיד הרבה יותר עליך אשר על האסלאם. "אני ממש לא בטוח שביצה טובעית היא מקום מסוכן יותר אינהרנטית ממיטת נוצות." נו, באמת.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
יש פה שילוב של הרבה גורמים כמו נסיבות היסטוריות
אילו נסיבות היסטוריות? נכון מאוד! ההיסטוריה של האסלאם...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
(גם היהודים, כשהיו הצד החלש בסכסוך ידעו להשתמש בטרור)
מתי לדוגמה? סתם כדי שנראה אם ההשוואה רלבנטית...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
גאוגרפיות (במקום בו יש עוני יש אלימות, והמוסלמים נמצאים בצד העני של העולם)
עוני זה לא עניין גאוגרפי.
חבל שאתה משתמש במילים שאתה לא מבין.
המוסלמים נוהגים באלימות בכל מקום בו הם נמצאים - בין אם לאורך הגבולות של אוכלוסיות מוסלמיות ולא-מוסלמיות ובין אם באזורים לא-מוסלמיים בכלל בהם הם מהגרים. אין אדי לבה סודיים שעולים מהאדמה באיזה אזור גאוגרפי שגורמים לאלימות.
לגבי העוני - ראשית, "אני בכלל לא בטוח שעוני גורם לטרור". בעצם, עוני לא גורם לטרור. ממש עניים היו מחבלי 9/11. מסכנים. קיבצו נדבות בשביל להגיע לקורס טיסה...
בנוסף, אם אתה טוען שהמוסלמים עניים בכל מקום ובכל זמן בו הם נמצאים - עולה השאלה: למה מוסלמים כל הזמן עניים?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
קוסמו פוליטיות (קולוניאליזם וכאלה) ואחרות.
שוב מילים שאתה לא מבין?
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7...%99%D7%95%D7%AA
http://he.wiktionary.org/wiki/%D7%A...%99%D7%95%D7%AA
אתה עושה את זה בכוונה?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
בשורה התחתונה, להרבה הדתות היו פרקים די אלימים בהיסטוריה
נכון.אצל חלקן הוא נגמר. אצל חלקן לא...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
(אני לא חושב שהמוסלמים מצליחים להתקרב אפילו למספר ההרוגים שהיו במסעות הצלב ותחת ידיה של האינקוויזיציה)
אולי. אולי לא. בדקת? יש בסיס לטענה? נרמלת בהתאם לרמת ארגון החברתי וליכולות הטכנולוגיות? או שסתם זרקת איזו אמירה מופרכת?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אל זה לא בהכרח מלמד על האופי של הדתות.
אז על מה זה מעיד?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
קח גם בחשבון שאנחנו נמצאים בצד מסוים של סכסוך, ולכן יתכן בהחלט שהחלק של המידע שאנחנו נחשפים אליו לגבי האסלאם אינו מייצג.
אין דרך לדעת בוודאות שהמידע שיש לך הוא מייצג. אז מה? טוב, בוא נפסיק לחשוב ולקבל החלטות בכלל. יש לך מידע אלרטנטיבי? סותר? משלים? משהו? או שסתם בא לך להגיד "אולי יש מידע אחר"?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אגב, אני לא בטוח שאתה טועה - יתכן שהאסלאם באמת מעודד יותר אלימות מאשר דתות אחרות באופן אינהרנטי, אני פשוט אומר שיכול להיות שזה גם לא המצב, ושדברים הם הרבה יותר מסובכים ממה שהם נראים.
וואו. כל החפירה הארוכה הזאת כדי להגיד: "אולי כן ואולי לא, אבל אין לי שמץ של מושג"? אז למה שלא תקרא קצת או לפחות תגלל כדי לקבל שמץ של מושג?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
ולגבי הפרק בויקיפדיה על נקמת דם - גם ביהדות יש עונש מוות על דברים מגוחכים, כמו עבודה זרה, חילול שבת, והמרת פי ההורים (שזה קצת דומה לפגיעה בכבוד המשפחה). מה הנקודה שלך?
חוץ מזה שזה המשלים-לאמת (אפשר לקרוא על זה אפילו בויקיפדיה), מתי בפעם האחרונה הרגו בחברה היהודית מישהו על "המרת" פי ההורים?
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה(קרדיט למרשי)
אמר לה ינאי מלכא לדביתיה אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין אלא מן הצבועין שדומין לפרושין שמעשיהן כמעשה זמרי ומבקשין שכר כפנחס

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #109  
ישן 09-09-2012, 14:15
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 06.01.12
הודעות: 6,549
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "כל הכבוד! הצלחת להוציא תחת..."

הייתי ילד קטן כשהמחבלים המתאבדים שפעלו בישראל היו נורא באופנה. בת דודה שלי הייתה על אחד האוטובוסים האלה. אני באמת נורא מצטער אבל הלב שלי פשוט לא יוצא אליהם. במקום עבודה האחרון שלי עבדתי מול לקוחות ערבים. נתתי להם שירות וצחקתי איתם אבל מתוך האינטראקציה איתם למדתי שהם עשויים מחומר אחר.

כמובן שזו ההתרשמות האישית שלי ושלי בלבד. במקביל אני גם מאוד מודע לזה שהדבר הזה שמכנים אותו "כיבוש" פוגע בנו כי חייל שמתחיל להתעלל בפלסטינים במחסום יביא את ההתנהגות הזו הביתה וכולנו נסבול מזה. אנחנו צרכים לעשות מה שצריך לעשות כדי להבטיח את ההישרדות שלנו מבלי להחליק למקום של עשיית מעשים רעים לשם הפקת הנאה או מתוך תסכול. כן, הדבר הזה שמכנים אותו "כיבוש נאור".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #110  
ישן 09-09-2012, 14:34
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.01.09
הודעות: 8,417
בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "הייתי ילד קטן כשהמחבלים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
הייתי ילד קטן כשהמחבלים המתאבדים שפעלו בישראל היו נורא באופנה. בת דודה שלי הייתה על אחד האוטובוסים האלה. אני באמת נורא מצטער אבל הלב שלי פשוט לא יוצא אליהם.

אז בגלל שמחבל פגע בבת דודה שלך, רק בגלל שהיא יהודיה, החלטת שאתה שונא את כל הערבים רק בגלל שהם ערבים? מה זה מין קטע כזה של if you can beat them, join them?
מה היית חושב על קרוב משפחה של רבין, שבעקבות הרצח, היה מתחיל לשנוא את כל הדתיים ולחשוב שהם לא בני אדם?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
במקביל אני גם מאוד מודע לזה שהדבר הזה שמכנים אותו "כיבוש" פוגע בנו כי חייל שמתחיל להתעלל בפלסטינים במחסום יביא את ההתנהגות הזו הביתה וכולנו נסבול מזה.

כלומר אין שום בעיה מובנה בזה שהוא מתעלל באנשים חפים מפשע, חוץ מזה שזה עשוי לגרום לו להתעלל אחר כך ביהודים חפים מפשע. הגיוני.
_____________________________________
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #111  
ישן 09-09-2012, 14:59
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 06.01.12
הודעות: 6,549
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]הייתי ילד קטן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אז בגלל שמחבל פגע בבת דודה שלך, רק בגלל שהיא יהודיה, החלטת שאתה שונא את כל הערבים רק בגלל שהם ערבים? מה זה מין קטע כזה של if you can beat them, join them?
מה היית חושב על קרוב משפחה של רבין, שבעקבות הרצח, היה מתחיל לשנוא את כל הדתיים ולחשוב שהם לא בני אדם?


מחבל פגע בבת דודה שלי ומחבל אחר פגע באבא של מישהו ומחבל אחר פגע באשתו של מישהו ומחבל אחר פגע בילדה של מישהי ומחבל אחר פגע בסבתא של מישהי ומחבל אחר פגע בילד של מישהו ועוד ועוד ועוד.

זה לא עניין של מישהו מהם פגע בי אישית אז אני שונא אותם באופן גורף. הם פגעו גם בי וגם בהמון אנשים אחרים שהם חלק מהחברה שאני חי בה והמודעות לכל אותם פשעים נגד אנשים וההכרה בכך שעומדת מולנו תרבות שמשריצה מתוכה אלימות רצחנית הביאו אותי לזה שהלב שלי לא יוצא אל כל בני התרבות הזו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
כלומר אין שום בעיה מובנה בזה שהוא מתעלל באנשים חפים מפשע, חוץ מזה שזה עשוי לגרום לו להתעלל אחר כך ביהודים חפים מפשע. הגיוני.


המחסומים הם חלק ממנגנון שנועד להגן עלי ועל החברה שאני חי בה. הייתי שמח אילו כל המנגנון הזה היה מיותר אבל הוא לא מיותר ולפעמים ערבים סובלים מזה. אני מאוד בעד להפחית את הסבל הזה למינימום הנדרש אבל בבגדול אני לא מסתכל על הדברים כמוך. זה כאילו שאתה רואה את כל האנושות כחלק ממשפחה אחת גדולה ואני רואה אותנו כקבוצות והקבוצה שלי יותר חשובה לי מקבוצות אחרות ולכן פחות אכפת לי כאשר מישהו בקבוצה אחרת (שבבגדול עוינת אותי ואת הקבוצה שלי) סובל מאי נעימות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #112  
ישן 09-09-2012, 15:49
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.01.09
הודעות: 8,417
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אז בגלל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
מחבל פגע בבת דודה שלי ומחבל אחר פגע באבא של מישהו ומחבל אחר פגע באשתו של מישהו ומחבל אחר פגע בילדה של מישהי ומחבל אחר פגע בסבתא של מישהי ומחבל אחר פגע בילד של מישהו ועוד ועוד ועוד.

זה לא עניין של מישהו מהם פגע בי אישית אז אני שונא אותם באופן גורף. הם פגעו גם בי וגם בהמון אנשים אחרים שהם חלק מהחברה שאני חי בה והמודעות לכל אותם פשעים נגד אנשים וההכרה בכך שעומדת מולנו תרבות שמשריצה מתוכה אלימות רצחנית הביאו אותי לזה שהלב שלי לא יוצא אל כל בני התרבות הזו.

אז תשנא את כל המחבלים - האנשים שמוכנים ללכת ולפגוע בחפים מפשע בצד השני הם מיעוט, ואין סיבה לשנוא את הכלל בגלל מיעוט.
ולגבי התרבות שהשריצה - אני לא השרצתי את עמי פופר, לא את עדן נתן זדה, לא את המחתרת היהודית שתכננה לעשות פיגוע בבית ספר לבנות, ולא את הטרוריסטים הצעירים שניסו לעשות לינץ' בבחור ערבי בירושלים לפני כמה שבועות רק בגלל שהוא ערבי. אני מקווה שאף אחד לא שונא אותי בגלל המעשים שלהם, כמו שאתה שונא ערבי אקראי בגלל טרוריסטים שהושרצו מהתרבות שלו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
זה כאילו שאתה רואה את כל האנושות כחלק ממשפחה אחת גדולה ואני רואה אותנו כקבוצות והקבוצה שלי יותר חשובה לי מקבוצות אחרות ולכן פחות אכפת לי כאשר מישהו בקבוצה אחרת (שבבגדול עוינת אותי ואת הקבוצה שלי) סובל מאי נעימות.

אני חושב שהחלוקה של האנשים למעגלי קרבה, היא טבע האדם ולא ניתן להימנע ממנה. לכל אדם, למשל, אכפת מהמשפחה שלו יותר ממה שאכפת לו מאנשים זרים. מה שקובע, בעייני, את רמתו המוסרית של אדם, זה עד כמה הוא מרחיב את האכפתיות שלו בין המעגלים השונים. כלומר, אדם שיגיד "ברור שיותר כואב לי כאשר קרוב משפחתי נפגע מאשר מישהו שאני לא מכיר", הוא אדם סביר ונורמטיבי, לעומת זאת כאשר מישהו אומר "אכפת לי רק מהמשפחה שלי, וכל השאר יכולים להישרף מבחינתי", אני מקטלג אותו כסוציאופט.
כך גם בכל הנוגע ללאומים - אם אתה אומר שאכפת לך מיהודי יותר ממה שאכפת לך מערבי, בגלל שהוא משתייך לאותה קבוצה אליה אתה משתייך, זה בסדר. אבל אם אתה מרחיב את זה ל'לא איכפת לי מערבים, ואין לי שום בעיה שיתעללו בהם, כי מבחינתי הם לא בני אדם', זה כבר מצב שונה מאוד.
_____________________________________
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #113  
ישן 09-09-2012, 20:36
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 23.10.08
הודעות: 25,344
בתגובה להודעה מספר 112 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]מחבל פגע בבת..."

בני, בחברה שלנו מוקיעים את הרוצחים הללו, בחברה שלהם נותנים קצבאות, אותות הוקרה, כיכר ע"ש וכו'. לא מבין את ההבדל או שאתה חייב להיות שוטר ה-PC של הפורום בפול טיים ג'וב?
כן, הערבים כתרבות וכעם אלימים ופרימיטיביים, זה נכון לכל מדינה ערבית שתמצא. למה? תבחר אתה את הסיבה. אבל הם היו אלימים ונבערים עוד לפני האיסלם, והם עדיין אלימים ונבערים (בהכללה, כן, אני יודע, יש לך חברים ערבים בטכניון והם כולם ציוניים..). וגם אותה סטודנטים עלולה להידקר על ידי המשפחה שלה כי גם עם השכלה מערבית הם עדיין ממשיכים עם זה. אה, ומאשימים את היהודים כמובן.

http://www.knesset.gov.il/mmm/data/pdf/m00085.pdf

וכן, יהודים ירצחו לפעמים על רקע כבוד החניה, אתה צודק, אבל פראי אדם כאלו/ערסים/פסיכופתים יש בכל עדה/עם. רצח על כבוד המשפחה נמצא גם אצל המשכילים יותר, בין אם רופאים ובין אם חיילים/שוטרים. תמשיך לגונן עליהם, הם ימשיכו להתגונן ולעולם ימשיכו לשאול למה זה קורה אצלם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #116  
ישן 09-09-2012, 15:03
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.12.09
הודעות: 9,657
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]הייתי ילד קטן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
מה היית חושב על קרוב משפחה של רבין, שבעקבות הרצח, היה מתחיל לשנוא את כל הדתיים ולחשוב שהם לא בני אדם?
הייתי חושב שהוא אידיוט, כי הוא באמת אידיוט.
אילו, לעומת זאת, קרוב משפחה של רבין היה, בעקבות עשרות אלפים דתיים שהיו רוצחים מאות אלפי אנשים, משהו כזה, עדיין הייתי חושב שהוא טועה מבחינה מילולית (דתיים הם עדיין הומו סאפיינס סאפיינס), אבל שברמת התכלס הוא בהחלט עלה על משהו מעניין.
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה(קרדיט למרשי)
אמר לה ינאי מלכא לדביתיה אל תתיראי מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין אלא מן הצבועין שדומין לפרושין שמעשיהן כמעשה זמרי ומבקשין שכר כפנחס

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #139  
ישן 09-09-2012, 21:30
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 06.01.12
הודעות: 6,549
בתגובה להודעה מספר 138 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "תפסיק להיות כזה קטנוני, אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bboyoren
אני לא מהשב"כ


אבל אין לי שום דרך לדעת את זה בוודאות.

לגבי דקסטר: סיימתי את העונה הראשונה

זהירות - ספויילר!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:04

הדף נוצר ב 0.88 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר