לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2012, 10:39
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "שאלון 10 השאלות לחברי הפורום"

ותשובותיי:
1.צבע אהוב: כחול
2. חיית מחמד, יש/אין? יש, פינצ'י, אבל הוא אצל ההורים
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? מתלבטת בין לביאה לגירית הדבש, שתיהן חזקות מאוד
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? סטואי גריפין
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? לא ממש, אבל יצא לי להתקל ב"סלנדרמן", מגניב למדי...
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל...לערבי: טיז א-נבי (התחת של הנביא)
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? אחותי הקטנה, חולה עליה, שרופה עליה
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? חוסר נימוס
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? פסימית
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג: ת'אמת, לאחרונה בא לי לעשות איזה קעקוע קטן ונחמד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2012, 11:07
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

צבע אהוב: כחול וירוק.
חיית מחמד, יש/אין? שוויסטי ז"ל
הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? אדוארדו. מגושם ועדין כאחד!
משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... יש מלא משפטים. אני דוגלת במדיניות "אם זה לא משהו נחמד תשמור את זה לעצמך ואל תהיה שמוק". רק אנשים ספציפיים מווציאים ממני את מה שאני באמת חושבת עליהם, וזה לא ממש ננקף לזכותם.
מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? סבתא. בעקרון אני אוהבת את כל המשפחה המצומצמת שלי הכי הכי שבעולם ובאופן שווה, אבל את סבתא אני פשוט מעריצה.
אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? לא נראה לי שיש דבר כזה, אלא אם כן הוא עבריין. אבל אני לא חושבת שאמצא את עצמי בסיטואציה כזו.
אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? אופטימית לגבי העתיד, פסימית לגבי האנושות.
עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג - שאנשים יעשו מה שטוב להם. לי יש שני חורים באזניים ופה זה יגמר. אני חובבת קעקועים יפים בתור סוג של אמנות, לא משהו שהייתי רוצה לשאת איתי לכל מקום.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 10-09-2012 בשעה 11:10.
ישן 10-09-2012, 11:10
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06

1. צבע אהוב: אם הייתם שואלים אותי לפני כמה חודשים הייתי אומרת שחור. עכשיו זה הכל!
2. חיית מחמד, יש/אין? בדיוק אתמול הרדמנו את הדלמטי בן ה12 שלנו. היום הולכים לצער בעלי חיים לאמץ משהו.
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? הומו ספיאנס. למה? כי נחמד לי ככה.
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? לואיס גריפין. כוסית פצצות ועקרת בית מעולה! מה עוד צריך?
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? מיינקראפט. כל יום כל היום וכל הלילה!
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל...כל אחד: אין בך שום דבר טוב.
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? בן זוגי מזה שלוש שנים
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? אייקיו ממוצע.
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? אני טוענת שלאט לאט הפערים בין האנשים יגדלו עד שהברירה הטבעית תעשה את שלה.
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג: הוווו כן בבקשה! חוסכת לקעקוע של הציור "תרדמת התבונה מלידה מפלצות" שיתפרס על כל ירך שמאל.

ישן 10-09-2012, 11:22
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. צבע אהוב: אין.

2. חיית מחמד, יש/אין?: אלא עם כמה עכבישים שאישרתי להם לגור בפינות נידחות של הדירה נחשב, אז לא... אין לי.

3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה?: תוכי דררה ירוק. כי הוא חזק, דורסני, צועק כמה שבא לו והוא פלש לפה ואפחד לא יכול לעצור אותו.

4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה?: אין.

5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה?: לא בקטע. מאחר וה WAZE לא ממש עוזר לי, אבל אני עדיין משחק אתו, אפשר להגיד שזה המשחק מחשב שלי.

6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל...: "כן, למה לא , אני מוכן לנהל את פורום HHHH". לא הייתי אומר אותו לרכזי הפורומים, או אדמינים, שמדי פעם מציעים ניהול פורום.

7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם?: ככל הנראה אחי. הוא גם היחיד שהוא "יחיד" על הנישה שלו ולכן אין בעיה להגיד שהוא "הכי הכי". ילדים יש לי כמה.

8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב?: סמים/עישון/דעות הזויות יגרמו לי להדחות מאדם באופן די מוחלט. בחורה מאוד מאוד חמודה ויפה אבל בצורה מתונה מאוד אבל עם שיניים יפות, מצד שני, תעשה לי את בוודאות.

9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות?: יש לה עתיד. לא יודע לקבוע האם זה אופטימי או פסימי.

10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג: איכס ואיכס. לפחות פירסינג לרוב הוא זמני, בניגוד לקרקוע שאחרי כמה שנים נראה כמו חרא של ציפור נודדת גדולה במיוחד (עגור או קורמורן...).

אשמח לשיתוף הפעולה שלכם, שיהיה לכם יום מקסים

ישן 10-09-2012, 11:48
  כינוי שקר כלשהו כינוי שקר כלשהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.10

1. צבע אהוב: כחול.
2. חיית מחמד, יש/אין? ג'ואי ז"ל (1997-2012) ):
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? כלב. נאמן ובעל שורשים של זאב
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? קייל מסאות' פארק
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? פעם הייתי, משחקי אקשן וכו'.
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים למשפחה המורחבת (והמאוד אשכנזית) של אמא: Schnell! Schnell!
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? את הידידה הכי טובה שלי.
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? אם היא תדבר על דברים שהיא לא מבינה בהם, או על מד"ב
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? אמביוולנטיים
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג: קעקועים זה סבבה, פירסינגים אני פחות אוהב.
ישן 10-09-2012, 11:58
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05

סתם כי אני אוהב לענות על שאלונים...

1. צבע אהוב: שחור
2. חיית מחמד, יש/אין?יש, כלב בשם לאונרדו, או "כלב" כשממש אין כוח.
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? עצלן. כי אני עצלן.
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? ריל מאייר מארגו פרוקסי. כי היא לא אוהבת להתפשר על האמת. גם קצת סנופקין, כי אני לוקח כמודל את הגישה הרגועה שלו לחיים.
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? לגמרי. RPG ואסטרטגיה בעיקר. המשחק הטוב האחרון שחרשתי: סקיירים.
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... טרול: "אתה מוכן להסביר?"
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? החברה שלי, בהפרש קטן מעצמי.
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? שטחיות.
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? אדישים לחלוטין.
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג יפה מאוד - על אנשים אחרים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 10-09-2012 בשעה 12:05.
ישן 10-09-2012, 12:00
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
תגובה

1. צבע אהוב: שחור
2. חיית מחמד, יש/אין? אין
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? מדוזה-חי במים וצורב אנשים
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה?גרגמל
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? לא
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל..."תעשי לי ילד" לאנסטסיה מיכאלי. די! יש לה מספיק
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? אין,כולם מתו
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב?חוסר אסתטיקה
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות?להתפלל שהעולם יחרב ויוקם מאפס זאת אופטימיות או פסימיות?
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג בעד כל עוד זה לא עלי

ישן 10-09-2012, 12:06
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
יאללה

1. צבע אהוב: אוהב את כל הצבעים.
2. חיית מחמד, יש/אין? יש חתול
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? טיגריס סיבירי לבן (: כי הם יצורים מאוד אציליים ויפים.
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? מממ... אין \:
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? אוהב אסטרטגיה בעיקר פה ושם. וגם כשאני משחק אז זה בדברים ישנים רצח.
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... בחיים לא הייתי אומר לאמא שלי "אחי, בוא נשב איפשהו..."
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? אני (:
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? אם היא בחורה שחשה שבגלל שיש לה קצת ציצים ותחת ושיער אז היא יכולה לעשות מה שבא לה.
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? מה ? חח הלך עלינו כבר ממזמן...
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג - יש לי הרבה (:

~O.G~

ישן 10-09-2012, 12:07
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. צבע אהוב: שחור. יש משהו עוצמתי בצבע הזה.
2. חיית מחמד, יש/אין? אין ואף פעם לא הייתה לי. אני... לא כ"כ אוהב לגעת בחיות. חייב לשטוף ידיים אח"כ
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? בלי ספק הייתי חתול. חתול של בית שכל היום אוהב לשכב על הספה ושמגרדים לו את הראש כי אני עצלן ואוהב שמפנקים אותי.
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? ספונג' בוב. כי הוא ילדותי והוא מוצא עניין וכיף בדברים מטופשים.
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? פעם אהבתי לשחק המון בפלייסטיישן. אני מעדיף משחקים שהם שילוב של פעולה והרפתקה כמו

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן..

6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... לאנשים בסופר: "יש לי רק 2 דברים. אפשר לעקוף אותך?". אני מעדיף לחכות בתור שעה ולא להידחף.
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? אח שלי. היחיד שהייתי נותן לו כליה.
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? אם היא מדברת כמו פרחה/מקללת. הייתי עם מישהי שאמרה על בחור מדייט קודם שלה - "שוב הדפוק הזה שנראה כמו תחת שלח לי SMS". איכס . ככה לא מדברת ליידי.
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? פסימי. אני מאמין שהאנושות תשרוד עוד המון זמן אבל יהיו מלחמות שישתמשו בהן בנשק גרעיני ואני לא שולל מלחמת עולם שלישית אחרי שהאיחוד האירופי יתפרק בעתיד.
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג. לא אוהב את זה על בחורות. זה לא נשי בעיניי.
ישן 10-09-2012, 12:31
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. צבע אהוב: משתנה... קודם היה מג'נטה, כרגע זה טורקיז
2. חיית מחמד, יש/אין? יש שני חתולים ודג
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? תיש, כי הכינוי מחייב
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? אני יכולה להגיד, אבל אף אחד מכם לא יכיר אז אני אוותר.
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? מדי פעם יש לי פרץ נוסטלגיה אז אני משחקת בסימס, רד אלרט, אייג' אוף מית'ולוגי, זו טייקון וכל מיני כאלה, אבל זה נדיר.
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... ממ לא יודעת.
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? אני ואני בלבד.
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? איכס דייט ראשון >< לא רוצה לחשוב על זה אפילו
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? גם וגם. האנושות תחרב וכמעט כולם ימותו, ואז נקים חברה חדשה.
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג: לא מתה על פירסים, אבל ברגע שאני אהיה מקובעת על רעיון לקעקוע אני רצה לעשות אחד.. ואחרי זה עוד אחד... ועוד אחד.. ועוד אחד...

אשמח לשיתוף הפעולה שלכם, שיהיה לכם יום מקסים יום מקסים כפרע

ישן 10-09-2012, 14:01
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. צבע אהוב: אמממ... הכוונה בבגדים? אין צבע מסוים, אני אוהבת בעיקר שחור ואדום ולבן... גם כחול... ורדרד אפרסק
2. חיית מחמד, יש/אין? יש ותמיד היו... מאוד מאוד אוהבת חיות כרגע יש לי כלב ו2 חתולים אצל ההורים, ממש בקרוב מאמצת כלב לדירה שלי!
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? קואלה... ללא ספק קואלה! או אולי פנדה או דוב קוטב.
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? סימבה. אני לא ממש מזדהה איתו, אבל אני מעריצה את הסרט
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? נופ, אולי אנגרי בירדס...
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... "לא, אין לי כוח"/"לא, אני לא מוכנה"/"לא, לא בא לי" - לאמא שלי
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? אמא
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? קמצנות.
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? שאלה כבדה מדי עליי כרגע כנראה אופטימית!
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג אני בעד שכל אחד יעשה מה שטוב לו ולא ישפוט אחרים לפי כמות הפירסינגים והקעקועים. מותר להיות גם נגד, כן? אבל אני נגד להטיף אני מתה על קעקועים, מעטרים אותי שישה

אשמח לשיתוף הפעולה שלכם, שיהיה לכם יום מקסים יום נפלא

ישן 10-09-2012, 14:41
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

צבע אהוב: ירוק כזה
2. חיית מחמד, יש/אין? אין לצערי (הייתי רוצה איזה כלב חמוד, עדיף לברדור עם גינה פרטית )
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? אני מניחה שאיזשהו עוף חזק עם כנפיים שיכול לעוף, זה יכול להיות נחמד לראות איך הדברים נראים מלמעלה באופן קבוע
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? אני לא בנאדם מהסוג שמעריץ או אוהב דמויות באופן מובהק
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? כל מני דברים שלא שוקלים יותר ממגה בדכ (דברים ישנים), זה נחשב? וגם משחקי אונליין בפייסבוק :\
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... אני חסרת השראה
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? קיטשי - חבר שלי
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? מעשן, ערס (כל התכונות הנלוות לערסים, הכוונה..).. זה מה שעולה כרגע, אבל בטח יש הרבה הסתייגויות
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? הכל נגמר במוות, זו המסקנה הסופית.
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג קעקועים -לא אוהבת, אבל משהו קטן ועדין זה נסבל, או משהו בעל סמליות אמיתית. אם זה סתם איזו פיה או משהו כזה - אני לא רואה צורך לסמן לעצמך את השטות הזו לכל החיים שלך..
ופרסינג - לא מתה על זה בכלל ובטח לא במקומות הזויים

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 10-09-2012 בשעה 14:46.
ישן 10-09-2012, 16:12
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01

1. צבע אהוב: אני חושב שסגול... אבל ככל שהשנים חולפות, אני פחות בטוח.
2. חיית מחמד, יש/אין? אם אפשר לקרוא לזה "מחמד"... יש את גולדי. לברדורית במשקל 30 קילו.
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? עצלן (צריכים להסביר באמת?)
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? הומר. אם כי גם סטואי...
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? שש-בש נחשב?
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... אמא... אבא... החלטתי לחזור בתשובה.
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? אין אדם ספציפי. מן הסתם אשתי והוריי בראש הרשימה
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? אם לוקח לה כמעט 3 שעות לסיים כוס תה (מבוסס על סיפור אמיתי).
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? פסימי... אבל לא לתקופתי... דואג יותר מהבעיות שאנחנו מייצרים היום לדורות הבאים.
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג איכס וסקסי (יש בזה משהו מושך, אבל לא הייתי עושה ולא הייתי רוצה שמישהו שקרוב אלי יעשה).

ישן 10-09-2012, 16:59
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=Humbug] 8. [B]אתם..."

אני שמח ששאלת מה היה. ובכן, הסיפור שהיה כך היה:

סה"כ, לא היו לי הרבה דייטים בחיי... לרוב קשר ידידות התפתח לחברות... במקרה הנ"ל, מדובר במישהי
שנכחה בהרצאה שהעברתי במסגרת כלשהי, ושמרה איתי על קשר ICQ (או משהו בסגנון) לאחר הרצאתי.

טעות מס' 1: במשך תקופה היא הציעה שנפגש לדייט, ולמרות שידעתי שהיא לא הטיפוס שלי,
הסכמתי, באומרי לעצמי "נו... מה כבר יכול להיות?... סה"כ דייט אחד". ובכן - היה.

טעות מס' 2: לאחר שאספתי אותה מביתה שבאיזור רעננה, נסעתי לבין הקפה היחיד
שהכרתי באותם ימים באיזור המרכז. מיקומו - גבעתיים (אציין שאני חיפאי במקור, אבל הנסיבות
הובילו אותי למרכז). לקראת ההגעה לבין הקפה, כבר היה ברור שזה ממש אבל ממש לא זה. אבל לא
יכולתי לחתוך עכשיו....

טעות מס' 3: אמרתי לעצמי, אם אזמין רק קפה, זה ייגמר מהר. לא נתתי לה אפילו הזדמנות לעיין
בתפריט שמא תתפתה לאכול דבר מה, והזמנתי מיד קפה. רק קפה. לשמחתי, היא הבינה את הרמז -
והזמינה חליטת תה.

טעות מס' 4: נו... הגיע קנקן פצפון עם תה, ועם רשת בתוכה צמחים שונים. היא מזגה לכוס.
מזגה אמרתי? טפטפה... זו המילה הנכונה. בשלב מסויים (בערך 30 שניות אחרי שהגיע), סיימתי את
הקפה שהיה מונח על השולחן. מאידך, היא עדיין מזגה... ומילאה את הספל. שמח וטוב לבב, המתנתי
ללגימה
. זו לא הגיעה... היא פשוט לא לגמה. מכשלגמה, לקחה שלוק כמו ציפור ארצישראלית קטנה,
ואף השמיעה רעשי שאיבה קלים, כמו תחנת שאיבה של מקורות, אי שם על גדותיה הדרומיים של הכנרת.

טעות מס' 5: מכשראתה שעברה כחצי שעה מאז שתיתי את הקפה שלי, שאלה אותי אם ארצה קצת תה.
פה טעיתי - אמרתי "לא... תודה...". מה רבה הייתה הפתעתי כששעה אח"כ (שעה וחצי מאז שהתחיל הדייט)
היא מזגה כוס שניה (ברכנו בהסבה).

אחרי כוס התה הקר האחרונה, התקפלנו והלכנו. הזמן שנמדד על השעון - שעתיים וארבעים
דקות, בהם אני צופה ביונקת התה הקטנה לוגמת לגימה אחר לגימה. אם מוסיפים את זמני הנסיעות, זה
היה דייט ראשון של שלוש שעות וחצי.

אגב - אח"כ היא ציפתה לדייט שני. לא היה.

ישן 10-09-2012, 16:27
צלמית המשתמש של KRIDoron
  משתמש זכר KRIDoron KRIDoron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09

הו. אני אוהב אשכולות כאלה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. צבע אהוב: אדום.
2. חיית מחמד, יש כלב העונה לשם גינס.
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? ככל הנראה חתול בית. נראה לי שיש להם חיים טובים סה"כ.
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? סנורק
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? משחקי טאוור דיפנס באינטרנט
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים לערס ברחוב- "בוא אם 'תה גבר"
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם?כנראה אבא שלי. אבל קשה לעשות את ההשוואה הזאת.
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? אם אני דואג כל הזמן שאני אגיד משהו לא בסדר והיא תלך.
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? קשה להגיד. מצד אחד אני פסימי כי אני ממש לא חושב שיגיע המשיח באיזשהו שלב, מה שאומר שכנראה בכל מקרה כולנו נמות במלחמה ענקית מתישהו בעתיד, ואם לא במלחמה אז באסון טבע. מצד שני אני אופטימי כי אני חושב שהמגמה הכללית בעולם היא לעבור ממצב של דיכוי ושיעבוד למצב של שוויון.
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג. נראה מגניב אך כואב. ככל הנראה מתישהו בעתיד אני אעשה קעקוע, אם אני אסגר על ציור שאני מספיק אוהב\מייצג אותי.

ישן 10-09-2012, 16:33
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09

1. צבע אהוב: טורקיז.
2. חיית מחמד, יש/אין? היו (איגואנה, ארנב, שרקן, 2 ברווזים)
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? (מעבר לבדיחה: למה, לאמה לא?) חיה שדורשת צומי. אולי חתול?
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? סנופי.
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? לא כ"כ
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... לבוס: אתה מפוטר!
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? אבא שלי.
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? לא הייתי בדייט ראשון כ"כ הרבה זמן שאני כבר לא זוכר מזה...
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? אופטימי. ברמה של פאסיבי.
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג. נגד. מאוד נגד.
ישן 10-09-2012, 18:53
צלמית המשתמש של GIR
  GIR GIR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.10

1. צבע אהוב: שחור שלא רואים עליו לכלוכים, חבל שלכלוך זה לא צבע
2. חיית מחמד, יש/אין? כלבה מטומטומת, צב שהלך לאיבוד והרבה יותר מידי נמלים בתקופה האחרונה
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? ערפד, כי אוכל להציג את עצמי בתור ערפד עד שיפגשו אותי ולא יבינו מה ההבדל ביני לבין עטלף
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? מג (זאת שמתעללים בה באיש משפחה)
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? רק כאלו שאפשר לסיים תוך 10 דקות אחרת זה נהייה בעייתי
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים לדג, בא לך פיצה? (אני לא רואה סיטואציה שבה אני אומר את זה)
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? זאת שאלה מכשילה? אם אני אכתוב את א' אז ב' יעלב ועכשיו ג' נעלב שהוא בכלל לא הוזכר עזבי
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב?
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? שילוב, לא נשרוד את ה 100 שנה הקרובות אז אני מעדיף לשמוח עד אז
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג. מתנגד נחרצות למרות שראיתי קעקועים סקסיים

ישן 10-09-2012, 21:27
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. צבע אהוב: סגול
2. חיית מחמד, יש/אין? כרגע אין, יהיה כלב בעתיד הקרוב
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? שאלה קשה.. אחשוב על זה..
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? באגס באני
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? בגדול כן.. פורטל וכאלה
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... דברים חסרי נימוס.
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? את ההורים!
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? חוסר נימוס...
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? אופטימיים ריאליסיטיים
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג - מי שרוצה בכיף שיהיה לו אני לא אעשה כנראה.

ישן 10-09-2012, 21:50
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. צבע אהוב:
2. חיית מחמד, יש/אין? לא
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? עיט. רם מעל כולם, ומקריח
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? הענק הירוק.
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? לא ממש.
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... (תודה סיוון)- זוג שמתחתן "איזו טעות..."
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? אליאנה
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? אם היא לא אליאנה.
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? האנושות תחרב, ותקום מחדש, הכל נע במחזוריות, מהכלכלה ועד לבני האדם
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג אין לי, לא מתנגד אצל אחרים, לא חושב לעשות

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 10-09-2012 בשעה 22:09.
ישן 11-09-2012, 14:38
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. צבע אהוב: ירוק וצהוב, חום.
2. חיית מחמד, יש/אין? כלבה.
3. אם הייתם חיה, איזו חיה הייתם, ולמה? עצלן, אני מעריץ גדול. אם הייתי יכול גם הייתי מחזיק אחד כחיית מחמד.
4. הדמות המצויירת שאתם הכי אוהבים/מזדהים איתה? לא משנה כמה אני אתכחש לכך, ביני לבין אריק קרטמן יש הרבה קווי דמיון...
5. אתם בקטע של משחקי מחשב? ואם כן, איזה? כן. סימולטורי לחימה (ARMA ונגזרותיו) ומשחקים טקטיים- Combat Mission, Close Combat וכו'. מפתיע, אני יודע.
6. משפט שבחיים לא הייתם אומרים ל... יש הרבה למה להגביל את עצמי רק לאחד?
7. מי האדם שאתם הכי אוהבים בעולם? כנ"ל
8. אתם בדייט ראשון, מה הדבר שיגרום לכם לא לרצות לראות אותו/אותה שוב? כנ"ל
9. אתם אופטימיים או פסימיים בנוגע לעתיד האנושות? תגדירי עתיד האנושות? אין לי ספק שאנחנו בסימן ירידה כבר כמה עשרות שנים, מצד שני עשרות שנים זה אפילו לא גרגיר בספקטרום של ההיסטוריה. אבל ככל הנראה לא נכחיד את עצמנו בקרוב. אם תצפי בIdiocracy תביני פחות או יותר למה אני מתכוון.
10. עמדתכם בנוגע לקעקועים ופירסינג הייתי עושה קעקוע אם היהדות הייתה מתירה זאת. אבל לא משהו מוגזם. בגדול אני מאמין שבני אדם בעלי זכות על עצמם (עד גבולות מסוימים כמובן) וצריך להתיר להם לעשות מה שהם רוצים. אם מישהי ממש חושקת בtramp-stamp אבל מטומטמת מדי להבין את ההשלכות העתידיות זה הבעיה שלה, לא שלי.
פירסינג מעולם לא משך אותי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:42

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר