לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2005, 20:25
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
נכשלתי בגיבוש צנחנים

אחרי שבוע ארוך שבו שאלתי שאלות וביררתי בירורים על איך יתנהל הגיבוש ומה יהיה ומתי בסופו של דבר מצאתי את עצמי מחוץ לתמונת המסיימים אחרי מקצה השקים השני שבו צריך להקיף גבעה 3 פעמים ברצף...
כמובן שאני מאוכזב מאוד מעצמי ומאוכזב גם מזה שלא אהיה בדובדבן וגם לא צנחן פשוט אבל לצערי זה הגיע לי בהחלט כי הייתי גרוע ובאתי לגיבוש מרוכז אבל עדיין היו כמה דברים שהייתי צריך לשכוח ולהתמקד אך ורק בגיבוש.. כמובן שהיום הראשון עבר חלק אבל ביום השני היה קשה ואני כידוע לי מאוד גרוע בספרינטים ולכן היה לי קשה במקצה השקים אבל למרות זאת שרדתי אותו ואז הגיע ההמשך שכלל הקפת גבעה 3 פעמים כפי שציינתי...
המסר שלי בהודעה הזאת פונה לכל השאר שמנסים להגיע לצנחנים-דובדבן ולשאר היחידות...
אומנם אני לא מבין גדול ואני בהחלט לא אחד שאמור וצריך להסביר פה איך להתנהג בגיבוש אבל אני רק יכול להגיד שחייבים להמשיך הלאה למרות הכל... ואני מאוכזב מאוד מעצם זה שנשברתי וכל זה אחרי שעה+ של מאמץ... והתמונה שלאחר מכן שבה אני רואה את שאר הצוותים זוחלים רצים קופצים וכו' ורק אני ושאר הפורשים יושבים בצד היא תמונה שתשאר לי ככתם שחור לתמיד..
עברתי לפני כמה חודשים יום סיירות וקיבלתי חובלים.. כמובן שזה לא מראה שאני "סוס" כפי שמכנים את זה אבל זה מראה שאני מסוגל לעמוד בגיבוש בכבוד ולצערי לא עשיתי את זה...
אז לכל המעוניינים בצנחנים דובדבן כדאי שתקראו את המאמרים שיש פה וכדאי שתפנימו שלמרות היותה של צנחנים חטיבת חי"ר רגילה לכל דבר הרי הגיבוש אליה הוא קשה מאוד ומספר רב של מועמדים פורשים בשלב זה או אחר של הגיבוש
לסיום אני רק ידגיש שהמנטליות חשובה מאוד כפי שכולנו יודעים אבל חובה להגיע עם כושר...
במקרה שלי השרירים הקדמיים החלשים שלי ברגליים פשוט לא עמדו בלחץ ולא יכולתי להמשיך.. אני לא מוותר לעצמי בקלות בדר"כ אבל הפעם זה היה קשה מנשוא לצערי....
כמובן שלהגיד "אל תשברו" זאת סיסמה ידועה וכל אחד מכיר ואומר... אבל מה שיבדיל אותכם בין להיות מועמד פשוט לבין מועמד רציני עם אפשרות להגיע רחוק הוא ליישם את הסיסמה שאומרת "לא להשבר" ותמיד להמשיך הלאה למרות הכאב...
אני לצערי לא הצלחתי וככל הנראה מקומי לא ביחידות המובחרות של צה"ל...
למרות שלא אמרתי נואש ואנסה את כוחי בגיבוש יחטי"ות של יחידת החי"ר שאליה אתקבל... וכמובן שעד אז אני מקווה לעבור שינוי מקיף בכל מה שקשור בכושר הגופני ובמטליות שלי שטעונים שיפור...
בהצלחה לכל שאר המועמדים אשר פניהם מועדות לגיבושים השונים...
ורק לאחר גיבושים מבינים ומעריכים כמה גדולים אלו שסיימו אלו שעברו ואלו שמשרתים ביחידות המובחרות בצה"ל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר