לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2012, 15:01
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לא האיר להם פנים?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]חוץ מאשר אולי..."

הם זכו בלוטו!

אנחנו כלואים במדינה הקטנטונת הזו, בקושי יכולים לצאת מגבולותיה היבשתיים, ובחלק מהמקרים יציאה מהגבולות פירושה טטנבאומיזציה או שליטיזציה, משלמים הון תועפות קנסות בגלל שנשפך לנו קוקה קולה על הדרכון במקדונלדס בבורגס, עושים צבא, חיים תחת השוט של גסטאפו מסהכנסה ומע"מ עם כל התימנים שמה שעששו מאפיה סופרנוס, מתעצבנים בגלל שגילה אדראי קובעת האם נגיע בזמן לעבודה ועוד ועוד....

והם? באים לפה ברגל ועוד חיילי צה"ל מסיעים אותם לב"ש!

תגיד לי אתה אם זו לא זכיה בלוטו... אין להם שום קשר רגשי למקום הזה. מבחינתם הם עוברים לכל מקום שהם רוצים. יותר מכך: יש המון פה שמרחמים עליהם, ויש אפילו נשים בגיל העמידה שמתחזות לניצולות שואה בשביל להפגין עבורם. מתי נצלני שואה יפגינו בשבילי, שיש לי דיירת בת זונה שלא מתפנה מהדירה שהשכרתי לה (אוי ואבוי אם אני לא אשלם לבעלת הדירה שבה אני גר...)? אני מתערב אתך שיש יותר שמרחמים על השחיפים עם הליפא, מאשר על ישראלים שנתנו את הנשמה למדינה.

וחוצמזה... ממתי לצחוק על לבוש של אנשים עושה אותך מניאק? נאור ציון עשה מזה קריירה. ומושאי הצחוק של נאור ציון, הניגוד לאלה שלי, כן מבינים את שפת הבדיחה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2012, 16:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
במקרה שלי נתתי 400 ש"ח נקיים "מתנה" חודשית לדיירת
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "כואב הלב לשמוע את זה. פה ושם..."

מתחת למחיר השוק שהיה בתחום הנמוך של "המחיר המצוי" (אבל אני שונא להתמקח, כך שאני מניח שזה מחיר שהייתי לוקח גם לו השוכר היה מפוצץ בכסף). 400 ש"ח שממש אמרתי לעצמי ש"הם ממילא היו הולכים על סטייק+2 ארוחות מקדונלדס בלי שאני רעב+2-3 נסיעות מונית שאני ממש לא חייב וסתם מתפנק". אז אמרתי... החלאה, שהיא הבת של השוכרת עצמה (שהיא באמת סתם מסכנה) מתישהו התחילה לחפור בלי הפסקה בשיטת מצליח מתמדת. ריחמתי על אמא שלה אז לא העפתי אותם בגמר שנת חוזה. טעות ענקית (כי הייתה לי הרגשה שהבת הופכת דומיננטית ושיהיו לי מהסתומה צרות).

כרגע אני במלחמה אתם, אחרי שהודעתי להם שאני לא מנסה אפילו לגבות ממנה כסף אלא הולך מראש לעו"ד - שתיעדתי את העובדה שהיא גרה בדירה וזה שהיא לא נתנה אישית המחאות לא אומר שבבית משפט לא אצליח להוכיח שהיא גם חייבת (לא יודע אם זה נכון, המצאתי את זה בקול סמכותי...) ושאני בכיף אחיה כמה חודשים בלי האלפים הספורים שהיא אמורה לשלם, אבל היא שרק מתחילה את החיים, תהיה רשומה המון שנים קדימה כ"בד קרדיט" אפילו אם אצתרך לשלם לעו"ד עוד כסף רק בשביל התענוג הזה (עוד משהו שאני לא יודע האם הוא אפשרי והמצאתי אותו). היא מאוד נבהלה ואמרה שאחכה כמה ימים וכו' וכו' בולשיט. מקווה שתסכים לשלם מה שצריך ושתעוף משם.

ומה הכי מצחיק? שהפישרית הקטנה איימה עלי שכל מי שיבוא לראות את הדירה היא תגיד לו שלא כדאי לשכור אותה בגלל ככה וככה בעיות ושאני לא אמצע שוכרים... אמרתי לה שהשמונה סודאנים שאני מביא במקומה לא מבינים עברית ושהם ישימו לי 800 ש"ח לחודש יותר ממנה אז שתעוף מתי שבא לה (לפעמים הפולשים האלה מביאים תועלת וכבר שמעתי על כמה מקרים שבעלי דירות איימו על דיירים סחטנים (או לחילופין דיירים מסכנים במקרים אחרים) שיפסיקו להם את החוזה ויביאו סודאנים...). לפחות על זה לא הייתה לה תשובה...
ישן 06-09-2012, 17:38
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "במקרה שלי נתתי 400 ש"ח נקיים "מתנה" חודשית לדיירת"

וו'או, ממש נהיה לך שם סיפור.
דאגת שבחוזה יהיה רשום שכל יום בו השוכר ימשיך להחזיק במושכר בתום תקופת השכירות יעלה לו כמה מאות שקלים? אם כן אז על תביעה כספית נטו (לא פינוי) אתה יכול לקבל פסק דין לטובתך אחרי דיון אחד בלבד בבית דין לתביעות קטנות.

אם בחוזה לא מופיעה תקופת אופציה והדיירת שלחה לך את הצ'קים בדואר או בשליחות אז עדיין אין לה זכות להישאר שם כי אין חוזה חדש שמעניק לה את הרשות לשהות במושכר כך שאתה יכול גם לתבוע פינוי וגם לתבוע פיצוי כספי. במקרה כזה חשוב לא להפקיד את הצ'קים שנמסרו לך בניגוד לרצונך כי אז הצד השני יכול לטעון שזה מעיד על כך שהיה לכם הסכם בעל-פה לגבי תקופת שכירות נוספת וכעת אתה מנסה להתחמק מזה.

בכל מקרה, אני מבין לגמרי את הרצון שלך להימנע מכניסה להתנגשות משפטית ואת התקווה שלך שכל מיני איומים באוויר יזרזו את העזיבה של הדיירת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר