לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2012, 12:45
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי illili שמתחילה ב "התגובה המעניינת ביותר באה מחבר כנסת"

אפשר לחשוב שלפני שהוא נהיה שר התיירות אף אחד לא דקר והשתכר המדינה הזו וכולם אמרו תודה, סליחה ובבקשה. אתה באמת מצפה שביבי יפטר אותו על סמך כתבה בכלי תקשורת? מה קרה לחף מפשע עד שתוכח אשמתו? אני מניח שאת החלק הבא בכתבה פיספסת במקרה (ההדגשות שלי):
ציטוט:
מלשכת שר התיירות נמסר: "מדובר בהכפשות של עובדים שהיו מעורבים בהתנהגות בלתי הולמת ואף במקרי אלימות, פוטרו בשל כך, וכעת מנסים לנקום באמצעות בדיית שקרים והשמצות הזויות. בעקבות פיטוריו, פנה אחד העובדים לנציבות שירות המדינה שבדקה את תלונתו ומצאה כי אין בה דבר וחצי דבר".

אם אחרי חקירה של הגורמים הרלוונטיים ימצא שהוא באמת עשה את מה שכתוב פה אז אין ספק שצריך לפטר אותו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2012, 13:05
  illili illili אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.11
לא יודע למה. אבל אולי תוכל לעזור לי
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אפשר לחשוב שלפני שהוא נהיה שר..."

אהלן

אולי תוכל לעזור להבין מדוע אני מאמין יותר לאנשי אבטחת האישים מאשר לאנשי לישכת השר או מי ממקורביו .

מאמין שתעמוד באתגר הזה בצורה הכי "נקייה" מפוליטיקה.

אני מסכים איתך בעניין פיטוריו על ידי ביבי . הוא לא יפטר אותו . כי אם כן, מצבו של ביבי יהיה בכי רע.

אבל אני מחכה לרגע ששר בישראל או ח"כ יתפטר מעצמו ברגע שיועלה חשד למשהו 'לא ראוי' כלפיו , כפי שזו הנורמה המקובלת בהרבה פרלמנטים בעולם, זה יהיה אחד מהימים היותר מאושרים בחיי . אז אדע שמדינת ישראל היא מדינה נקייה משחיתויות ובהחלט מדינה בסגנון מערבי אמיתי ומכובד.

illili
הייתי חייב לחזור ולהוסיף, לנציבות שירות המדינה אין הרבה מה לחקור בעיניין השר. הרי הוא הודה שנבדק על ידי הינשוף ואם בדקו שר בממשלה הרי בטוח שהיה משהו.

נערך לאחרונה ע"י illili בתאריך 11-09-2012 בשעה 13:09.
ישן 12-09-2012, 10:19
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
תיקנתי לך...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי illili שמתחילה ב "טועה קצת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי illili
לא נצטרך לקפל ולזרוק לפח כדבריך, לפחות לא את המדינה כמו את נבחריה. ואז באמת אולי תיהיה לנו מדינה הבנוייה על אנרכיה.

אם כל ח"כ ושר בממשלה יאלץ להתפטר בעקבות כל חשד שיעלה בנוגע לדברים שעשה, אז פשוט לא יהיו ח"כים ולא יהיו שרים. כן, גם לא אם באורח פלא תהיה ממשלה שמאלנית... או, שאתה מתכוון ששרים וח"כים יאלצו להתפטר בצורה הזו רק בממשלה ימנית, ואז זה כבר יותר הגיוני - הרי השמאל תמיד היה מעל לחוק, וכמובן שהתקשורת לא תתן יד לפרסום חשדות בנוגע לשרים וח"כים מה"מחנה הנכון".
כן, אני מבין אותך עכשיו...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 11-09-2012, 13:38
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי illili שמתחילה ב "לא יודע למה. אבל אולי תוכל לעזור לי"

אין פה שום אתגר ואין קשר לפוליטיקה או למי אני מאמין או לא מאמין. יש נוהל במקרים כאלה, וכתבה בכלי תקשורת היא לא עילה מספקת לפיטורים. כל אלו שהתראיינו לתקשורת היו יכולים לפנות לנציבות שירות המדינה במקום, למה הם לא עשו את זה? למה התלונה היחידה שהוגשה לנציבות נמצאה חסרת ביסוס (בהנחה שהמידע שנמסר מלשכת השר נכון כמובן)? אני חוזר ואומר שאם הדברים שמוזכרים בכתבה נכונים אני חושב שיש לנציבות (וגם לביבי ד"א) סיבה לפטר אותו, אבל קודם צריך לוודא שהדברים נכונים. הלהיטות הזו לגזור את דינו של אדם רק על סמך כתבה בתקשורת לא מובנת לי.

ישן 11-09-2012, 19:57
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי KenMasters שמתחילה ב "ערוץ 2 יוצא בכתבת הסתה נגד שר..."

סטס מיסז'ניקוב על עדויות המאבטחים: "נקמה"
ציטוט:
במקור נכתב על ידי יו"ר התנועה למען מנהל תקין, אריה אבנרי,
סיפר הבוקר לחדשות 2 על ההחלטה.
"הממצאים בכלל לא מפתיעים אותי וכל ההכחשות גם לא מפתיעות אותי -
תנועת אומ"ץ עוסקת בשר התיירות כבר שלוש שנים", סיפר אבנרי.

שימו לב לשורות האחרונות בכתבה.
תנועת אומ"ץ "עוסקת"בשר בתיירות כבר שלש שנים.
וכשהוא מתלונן על רדיפה זה נראה מופרח.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר