לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2012, 10:40
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
סיימתי את השבוע באפיסת כוחות ועם הלשון בחוץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה ללקוחות של אפל"

בתור התחלה, אני עכשיו בעבודה. קפצתי למשרד כדי לסגור כמה פינות שהזנחתי במהלך השבוע.

ביום רביעי בצהריים קיבלנו הודעה על כך שיש לנו 24 שעות להגיש מסמך מסוים לגוף מסוים (מעין שיפוטי) שדן בעניין של לקוח מאוד גדול שלנו בנוגע לסכומים שגוף אחר, מאוד גדול גם הוא, דורש ממנו.
מדובר בדרישה שמסתכמת כמה עשרות מיליוני שקלים.
הבוס שלי ואני הבנו שמדובר במצב חירום. עזבנו את הכול, שמנו את הכול בצד, ניתקנו פלאפונים והודענו למזכירה ולשאר החבר'ה במשרד שהחל מרגע זה ועד הודעה חדשה לא מעבירים אלינו טלפונים וכל המדפסות והפקסים עוברים לחזקתנו הבלעדית.
התחלנו לכתוב את המסמך. הבוס שלי כתב חלקים ממנו, אני במקביל כתבתי חלקים אחרים ועבדתי על הנספחים.
הוא יצא הביתה בעשר וחצי בלילה, אני באחת עשרה. חזרתי הביתה והמשכתי לעבוד עד אחת.
למחרת (אתמול, יום חמישי), הגענו שנינו למשרד בשש וחצי בבוקר כדי להמשיך לעבוד על המסמך.
בשעה שתיים וחצי בצהריים סיימנו לכתוב אותו.
משם עברתי להכין ולסדר את הנספחים, ובשעה חמש וחצי אחה"צ יצאתי לכיוון המקום בו התכנסה הישיבה שדנה בענייננו כדי להגיש את המסמך.
בשש וחצי המסמך הוגש, וכולנו נשמנו לרווחה.

זה היה מטורף. כזה דבר עוד לא היה לי.
אני מתפלא שעוד לא חטפתי מיגרנה.

לפני חודשיים, קיבלתי ליום ההולדת שני gift cards של לאומי, כל אחד עם כמה מאות שקלים בתוכו.
השבוע רציתי לקנות משהו בגרנד קניון ולשלם עליו עם אחד הכרטיסים. משום מה הכרטיסים לא עברו.
חזרתי הביתה, בדקתי את הכרטיסים באתר של לאומי קארד, ומסתבר שהכרטיסים מעולם לא הוטענו. בכל אחד מהם יש אפס ש"ח.
עכשיו, לא מדובר במישהו שניסה לעקוץ אותי עם המתנה, מדובר בדודה שלי, עובדת בנק לאומי, שהטעינה את שני הכרטיסים - מתנה ממנה ומבעלה, ומתנה מדוד אחר. בדקתי איתה את זה ויש לה אפילו אישורים מודפסים על טעינת הכרטיסים.
בקיצור, העניין נמצא עכשיו בבירור של לאומי קארד.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 14-09-2012 בשעה 10:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר