לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2012, 14:04
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי suzuki_ts שמתחילה ב "לנסות ליצור קשר רומנטי עם בחורה מעבודה - מסוכן?"

מניסיון אני אומר לך שכאשר המערכת יחסים תסתיים (ורוב מערכות היחסים מסתיימות) סביבת העבודה תהפוך לבלתי נסבלת. זה מאוד מפתה לקדם קשר עם מישהי שנמצאת נורא קרוב כי זו פלטפורמה נוחה לזנק ממנה לקשר רומנטי (הכוונה שזה הרבה יותר קל לשני אנשים להתחבר כששניהם בסיטואציה ש"אונסת" אותם להיות קרובים מאשר בסיטואציה שבה המפגש הוא קצר, כמו למשל במסיבה או ברחוב, כי ככה לשני הצדדים יש אפשרות להכיר ולהתרשם לאורך זמן ובלי לחץ והכל בסביבה בטוחה).

אם אתה בכל זאת רוצה לנסות ליצור שם משהו אז לפחות תעשה את זה מתוך מקום של מודעות שיהיה לזה מחיר והמחיר הזה הוא חוסר נוחות שיכול להתמשך כל עוד שניכם תמשיכו לעבוד בשני משרדים סמוכים אחרי שהקשר יסתיים.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 19-09-2012 בשעה 14:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2012, 14:55
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי suzuki_ts שמתחילה ב "אני לא אוהב מועדונים ופאבים..."

שים לב שלא אמרתי לך לא לעשות את זה. אמרתי שאני ממליץ לא לעשות את זה
אני די כמוך. מעדיף להכיר דרך הסביבה שלי.

לגבי איך להתחיל עם הבחורה: אני מתחיל בזה שאני מפגין בבחורה עניין מבלי שאני מראה שאני מעוניין. כאילו, צריך להתחיל לתקשר עם הצד השני אבל לשמור על קור רוח. למשל אתה יכול לשאול: "איך היה בחג?" ואז לספר בקצרה איך היה אצלך ולסיים במשהו שייתן לה תחושה טובה (למשל לומר לה בצורה מאוד אגבית שהנעליים שלה מאוד יפות ומאוד מחמיאות לה - אם זה לא נאמר בצורה קריפית אז נשים מאוד אוהבות לשמוע את זה) ואז לחייך ברכות וללכת מיד לפני שזה נהיה מביך. אתה יכול לקבל המון אינפורמציה על בחורה משיחה קצרה וזה יכול לשמש אותך בהמשך.

אחרי כמה "מפגשים" כאלה אתה יכול לחפש הזדמנות להציע לה לאכול משהו ביחד בהפסקה. אתה יכול לומר משהו כמו: "יש אחלה מקום שמוכר X מעבר לכביש. אולי מתישהו יתחשק לך לעזור לי להעביר את ההפסקה".

בתכלס, זה לא משנה מה בדיוק תאמר. אתה צריך להפגין בה עניין (בלי לחץ) ולהיות מאוד קשוב לסימנים מהצד שלה. יש גברים שפשוט לא מסוגלים לראות על פנים של בחורה שהם גורמים לה לחוסר נוחות או שמשהו שהם עושים מטריד אותה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר