לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2012, 07:10
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
קטע מגניב שהיה לי עכשיו עם חלום

אני רושם מהר לפני שאני אשכח כי זיכרונות מחלומות נעלמים לי צ'יק צ'אק!
אז ככה, היה לי חלום (שאני כבר לא זוכר על מה הוא היה - שיט ) ואז פתאום אותו חלום הפך להיות משהו שאני רואה עם אחי בטלוויזיה. תוך כדי הצפייה אני שומע צפצופים מאוד חזקים מכיוון הטלוויזיה אז אני ניגש אליה, מבין שזה מהממיר ומתחיל לתת לו מכות קלות כדי לנסות לגרום לו להפסיק לצפצף. אחרי כמה נסיונות אני פונה לאחי בהתנצלות ואומר לו שאני לא מצליח להפסיק את הצפצופים.

פתאום אני מתעורר ואני שומע רעש חזק של צפצופים מכיוון הסלון. הרעש פשוט נכנס לי לתוך החלום . גירדתי את עצמי מהמיטה וגיליתי שהרמקול של הטלפון הנייח התחיל לפעול מעצמו (זה קרה גם בעבר) ובגלל שלא בוצעה שיחה הוא התחיל לצפצף כמו שקורה כשמרימים את השפורפרת ולא עושים שיחה במשך הרבה זמן. ניתקתי את הכבל בזק מהקיר, חזרתי למיטה, התחלתי לחשוב כמה זה היה מגניב מה שקרה הרגע ומיד קמתי לכתוב את זה פה לפני שאני אשכח.

אני מניח שעכשיו אני אזכור את החלום הזה לתמיד. כשאני חושב על זה... החלומות היחידים שאני זוכר מהעבר הם אחד שבו מישהו רדף אחרי, עוד אחד שבו הלכתי ברחוב ומישהו תפס אותי מאחורה ועוד אחד שבו עשיתי משהו שמאוד אכזב את אבא שלי והוא התחיל לבכות (דבר שאף פעם לא ראיתי אותו מתרחש במציאות).

אתם זוכרים איזשהו חלום שהיה לכם?

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 14-09-2012 בשעה 07:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2012, 21:34
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "קטע מגניב שהיה לי עכשיו עם חלום"

הייתה תקופה שהייתי כותב את החלומות שלי, גם כשהייתי מתעורר באמצע הלילה מתוך חלום הייתי כותב מייד על מה הוא היה. הייתי שם דפדפת ועט ליד הכרית בהיכון... עד היום יש לי את זה במגירה וכשאני מציץ שם מידי פעם אני בכלל לא זוכר שחלמתי את אותם דברים.
לפני יומיים למשל חלמתי חלום רע, ששולחים אותי עם האוטו של העבודה לשלוח מעטפה בדואר, אני מציץ החוצה ורואה שחושך בחוץ ובשעון השעה 11 בלילה. אני חוזר למנהלת שלי ואומר לה שכנראה הדואר סגור כי ממש מאוחר והיא אומרת לי לנסוע בכל זאת. אני יוצא לאוטו ורואה את המזכירה יושבת על המכסה מנוע, אני אומר לה לרדת כי אני צריך לנסוע והיא אומרת לי שהיא לא מוכנה ושמצידי אני יכול לנסוע בזמן שהיא יושבת. התחלתי לנסוע ופתאום אני מוצא את עצמי נוסע במהירות גבוהה בכביש נגד כיוון הנסיעה ! והמזכירה עדיין יושבת על המכסה מנוע. באיזשהו שלב אני מתנגש בעוצמה באחד הרכבים שבא ממול. ואז החלום נקטע ואני מוצא את עצמי שוב במקום עבודה. ואז מישהו שהיה איתי במילואים האחרונים (לא יודע איך הוא קשור לעניין) בא ואומר לי שאותה מזכירה נהרגה בגללי ושעוד כמה ימים יש לי משפט בבית משפט. ואז אני כולי נכנס להלם ומרוב פחד התעוררתי. אבל אני יכול לשער למה חלמתי את זה, לפני שהלכתי לישון ראיתי באינטרנט סרטון של תאונה של משאית שאיבדה את הבלמים ונכנסת בכמה רכבים, מעיפה שני משאיות לתעלה ואז מתהפכת ועולה באש, ורואים את הנהג קופץ מהקבינה... כנראה בגלל זה חלמתי על זה.
אגב אותה מזכירה נמצאת כרגע בחופשת לידה... מעניין אותי אם היא בסדר

קרה לי גם כמה פעמים התופעה שנקראת "שיתוק שינה", דבר מגניב אבל גם מפחיד. אתה מרגיש כאילו מישהו יושב לך על הגב ולא נותן לך לזוז או לקום, לפעמים גם מרגישים מחנק...

ישן 15-09-2012, 18:46
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
אני תמיד שם לב לחלומות שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "קטע מגניב שהיה לי עכשיו עם חלום"

ולפעמים אני ממש מתרגש כשאני רואה בהם אנשים קרובים שנפטרו ומדליק להם נר זיכרון אחרי.

אני זוכר כמה חלומות מוזרים שהיו לי. דוגמאות:

1. כשהייתי ממש ממש קטן, חלמתי ש3 מלאכים. היו להם מן מעילי גשם כאלו עם כיסוי לראש. ראיתי אותם מסתובבים סביב הלול שלי - אחד בצבע אדום, אחד בצבע כחול והשלישי בצבע ירוק. זה החלום הכי ישן שאני זוכר.

2. כשהייתי ילד חלמתי שפורצים לנו הביתה ותופסים את אבא שלי, קושרים אותי ומתעללים בו ואני לא יכול לעשות כלום.

3. חלמתי שאני נוסע לבקר את אח שלי בלונדון, והוא מראה לי את הסמארט החדשה שהוא קנה ועושה לי סיבוב אליה. פתאום אנחנו מגיעים למן תהום גדולה כזו והוא עושה לי "אין לרכב בעיה לקפוץ את זה" ואנחנו קופצים ועוברים לצד השני כמה פעמים, עד שהוא מגיע למשהו ממש גדול ואז אנחנו נופלים למטה.

4. פעם חלמתי שאני בבית מלון עם המשפחה - כאילו אילת, אבל זה נראה מקום שונה. מה שהיה משעשע ששבועיים אחרי זה חלמתי את זה שוב ואז בחלום השני אמרתי לעצמי "רגע, זה חלום" והתחלתי לתת סטירות וגיליתי שאני צודק ואז נהנתי מהחלום קצת. אבל אז פחדתי שאני אהיה כלוא בו וניסיתי לעשות כל מיני דברים כדי לצאת ממנו, עד שהתעוררתי מזיע.

והיו עוד כמה וכמה
ישן 15-09-2012, 23:40
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

כשהייתי צעיר חלמתי שאני במסע להצלת נסיכה מדרקון.
אחת ה־"סצנות" שזכורות לי מהחלום היא שאנחנו נמלטים בתוך יער עבות, שהיה סמוך לחוף ים, בעוד הדרקון דולק אחרינו.

היה לי גם חלום שביליתי חיים שלמים עם אהובתי, הקמנו משפחה והכל, ואני זוכר שכשהתעוררתי עוד הרגשתי שאני אוהב אותה. :_(
(טוב די משבלביות להיום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה)

יתר החלומות שאני זוכר הם לרוב, כמו אצל השאר, חלומות רעים.
לדוגמא היה לי חלום שאני, אחי ואח של אחי (האח המשותף הוא חצי אח של שנינו) נלחמנו ביחד זה לצד זה בסוגשל קרב רחוב.
לאחר שגברנו על אויבינו, השווינו פציעות. האחד הראה סכין דקורה פה, השני הציג דקירה שם, ולי היה משהו כמו שפכטל שתקוע בתוך הבטן.
כששלפתי אותו החוצה, דיממתי ליקיצה, וכשהתעוררתי הרגשתי במין טעם של דם בפה. :\

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר