לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2012, 11:18
  משתמש זכר vitya.k vitya.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.09
מה לא נכון בגישה שלי?

שלום,
אני יודע שיש דברים מסוימים שאנחנו לא מסוגלים לראות בתוך עצמינו.
כלומר, איזה שהיא התנהגות מסוימת או הרגלים מסוימים שהם לא בסדר, ורק כשאומרים לך אתה פתאום שם לב לזה שזה היה לא בסדר.
אז אני נמצאה בסוג של מצב שאני מנסה לעשות משהו ואני לא מצליח ואני חושב שזה פשוט מכיוון שאני לא רואה דברים מסוים או שיש בי משהו שלא בסדר (משהו דפוק).
דוגמה :
יש כמה חברה שאני מקיר לא הרבה זמן, אבל בזמן הקצר הזה עזרנו בהרבה דברים אחד לשני ובמהלך התקופה שעבדנו ביחד תמיד היינו נפגשים ויוצאים ביחד אבל אחרי שסימנו לעבוד איך שהו אני נשארתי בצעד הם מדי פעם נפגשים וכמעט אף פעם לא קוראים לי גם לבוא.
אני כן מנסה לשמור אתם על קשר ואני כן מנסה לארגן פגישות זה לא תמיד יוצא לפועל.
אני יודע מראש שזה לא שהם לא בסדר כי זה גם מה שקורה איתי בקבוצה של חברים שאתם אני עובד עכשיו.
וזה מה שקורה תמיד הם שוכחים עלי, אני לא בא לעשים אף אחד מהאנשים שעשו לי את או עושים לי את זה כי הבעיה היא בי אני פשוט או לא רואה אותה או שלא רוצה לראות אותה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2012, 14:26
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vitya.k שמתחילה ב "מה לא נכון בגישה שלי?"

א. יש אנשים שפחות טובים מאחרים בלהשתלב בקבוצה.
ב. יכול להיות שהחבר'ה האלה לא היו הטיפוסים שבאופן טבעי כן יש לך כימיה איתם. אני למשל (וזה סתם דוגמה) לא יכול להשתלב עם קבוצה של ערסים. גם אין לי עניין בזה.
ג. אני הייתי ממליץ לך תמיד להתמקד בחבר אחד בחבורה. להפנות את רוב האנרגיה בלהתחבר איתו ואז הוא ישמש הכרטיס כניסה שלך לחבורה.

אני מתלבט האם אתה סובל קצת מחוסר ביטחון עצמי או שפשוט ניתחת את המצב שלך בצורה קרה מבלי ליפות את הדברים. בכל מקרה, גם השקעה במכלול של דברים (להקפיד על לבוש מתאים, לשמור על היגיינה, לנסות לזהות תחומי עניין משותפים) זה משהו שאנשים לא תמיד עושים וזה גם משהו שיכול לחבל במאמץ להפוך לחלק מהחבר'ה.
ישן 07-10-2012, 22:28
  משתמש זכר vitya.k vitya.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "שאלה אלייך"

אני לא רק מוכן לקבל ביקורת, מבחינתי שיגידו לי בפנים את כל הדברים הרעים שאני עושה לא נכון ואני אשתדל לתקן את זה.
לצערי אין אנשים כאלה שמוכנים להגיד לי מה לא בסדר.
תבין שאני שואל מדי פעם סתם אנשים חדשים או חברים ותיקים. אני אישית מניח מה לא בסדר איתי.
אני לא בן אדם הכי פתוח כשאני בחברה כאילו אם מדברים איתי אני זורם אם יש נושא מעניין אני מאוד זורם לדבר צחוקים והכל. אבל אני יכול להיות גם ממש שקט לבשת בצעד ופשוט להקשיב למה שאנשים אחרים אומרים. עוד בעיה, כמו שצ'אקי כתב לפני זה, אני אולי לא מתלבש בצורה הכי יפה והכי מודרנית אבל על זה אני עובד (מנסה להתאים יותר את הבגדים לקנות חדשים) למרות שמצעד שני, אני אישית חושב שזה לא הדבר הכי חשוב (אפילו לפעמים קצת חבל לי את הזמן והחיים שלי לבזבז על בגדים אבל כמובן אני מבין שאין מה לעשות זה העולם שאנו חיים בו )
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר