לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2012, 12:08
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
תו מוזיקה יזהר אשדות עם סינגל חדש הקורא לחיילי צה"ל , חפצים , רוצחים ואכזריים

יזהר אשדות עם סינגל חדש שהוציא לרדיו אותו אשתו כתבה. בשיר הוא קורא לחיילי צה"ל : "אכזריים ואומר שאינם בני אדם אלא "חפצים" ו"צל". שהרג אצלם, זה עניין של הרגל. אין להם בעיה ללחוץ על ההדק ולהרוג ילדים כדבריו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4280322,00.html

אני קורא לשלטונות החוק לא להגן על אדם שאינו מעריך את ההגנה הניתנת לו ולהוציא צו גירוש מהארץ. עם המלצה חמה לסוריה או מדינות באפריקה שם הרג הוא בהחלט עניין של הרגל. שיילך לכתוב שירים על רצח ילדים ועריפת ראשים ובזיזת כפרים ואונס נשים במדינות ששם זה קורא כל יום, כל שעה וכל רגע.
יש גבול לחופש ההביטוי. זוהי הסתה לשמה. זוהי בגידה מכוערת.
אני מעריך יותר טרוריסטים באפגינסטן אכזרים שיהיו, לפחות מאמינים שהם מגינים על המדינה שלהם ולא בוגדים באותה קבוצה חברתית בה גדלו וחונכו מאשר אפס מאופס שעושה נזק חמור למדינה שלו ומצייר אותה בצורה שקרית ומסולפת. יורק על אותו מקום שמאפשר לו לנשום. מאיפה באה המחלה הנפשית הקשה הזו? איך אפשר לעזאזל להיות כה עיוור?! מה שמים להם שם בקפה שלהם בשינקין?? אני גם רוצה קצת!

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 14-09-2012 בשעה 12:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2012, 13:46
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה קצת מגזים בהודעה שלך...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אתה קצת מגזים בהודעה שלך. אולי גם לא טרחת לקרוא את כל מלות השיר. הוא לא אומר על חיילים "אכזריים" ומי שמוצגים כחפצים הם דווקא הערבים. השיר כן בעייתי מאוד כי הוא מכליל, וכי הוא אומר דברים שנכונים אולי לקומץ בלבד. מעבר לזה אין בו שום דבר מעבר לנקודת מבט שמאלנית רגילה. כמובן שלא לו ולא לקמחתו יש מושג קלוש על מה שחיילים עושים בעזה, וכמה הם חוטפים בגלל שהם לא הולכים באמת באכזריות ובכח. אך כמו שאמרתי, נקודת מבט שמאלנית רגילה לחלוטין.
אם זו "נקודת מבט שמאלנית רגילה", אז זה בסך הכל אומר שצריך לגרש את כל השמאלנים מהארץ ולא רק את מר אשדות.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-09-2012, 13:24
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "יזהר אשדות עם סינגל חדש הקורא לחיילי צה"ל , חפצים , רוצחים ואכזריים"

אין מה להתרגש. סך הכל עוד זמר שגם אם אי פעם הגיע לאיזה שהוא שיא, זה היה כל כך מזמן שאפילו הוא לא זוכר מתי זה היה ולמה. בימינו יש כל מיני שיטות לנסות לשווק אלבומים חדשים, חלק יוצאים מהארון בשביל זה וחלק נזכרים שהם שמאלנים ושיש להם אמירה "נוקבת" על המצב. במקרה שלו אני חושב שכל הפרובוקציה השמאלנית שהוא מנסה ליצור באה לחפות על כישרון בינוני מאד. כנראה שהוא יודע שבלי קצת פרובוקציות לאף אחד לא יהיה אכפת מהאלבום החדש שלו. לצערנו הוא לא הראשון שמשתמש בשיטה הזו, וכנראה שהוא גם לא האחרון.

ישן 14-09-2012, 13:29
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
על מדינת ישראל להודות ליוצרי המוסיקה הפופולארית בארץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "יזהר אשדות עם סינגל חדש הקורא לחיילי צה"ל , חפצים , רוצחים ואכזריים"

שכן תודות לתוצרים הירודים של מיטב יוצרינו (מכל הבחינות) שני דורות של ישראלים כבר דוברי אנגלית טובה מאוד אחרי ש"נאלצו" לנדוד למוסיקה בלע"ז. לצערי קשה לי , כל פעם מחדש, באמת להתעמק בשטויות הפוליטיות של איזה אשדות מוקי-שמוקי או איזה בנאי מאחר ואני נבלם עוד בשלב ההלם מתת הרמה האומנותית. בואו נגיד את האמת: למרות התעלויות פה ושם, האומנות הישראלית-חילונית-ישראלית היא רדודה ודפוקה. יהודים מככבים ברוק, ג'אז, מחזות זמר ואפילו פופ לנערים, אבל בישראל מדבר שממה של מי אפסיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר