לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2012, 23:09
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Max206 שמתחילה ב "ירושלים: מחבלים ערבים נעצרו וברשותם מאגר נשק ותחמושת"

ערכתי את הכותרת
הכותרת המקורית: "מחסן אמצעי לחימה נחשף ליד שער שכם בירושלים" קצת מבלבלת:
"אמצעי לחימה" - משקפות, מצפנים ודגלי סמפור?
"מחסן נחשף" - עוד סליק מתקפת המחתרות?
"ליד שער שכם" - מיקום קצת ערטילאי, למי שייך המאגר? מחתרת יהודית? חייזרים? לתורכים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2012, 15:51
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אין שום דבר רע בפטריוטיזם
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "מצד שני, "פטריוטיזם הוא מפלטו..."

בניגוד למה שכל מני ארגונים "אוהבי ישראל" מנסים לגרום לנו לנסות ולחשוב - אין שום דבר רע גם בפטריוטיות ישראלית, כמו שאין שום רע בפטריוטיות אמריקאית.
בנוגע לנושא האשכול - אני אישית חושב שזה דיי בטוח שמדובר בטרוריסטים, בעיקר בגלל שגורמים פליליים לא היו טורחים להשקיע כ"כ באוסף הפוסטרים של אחמד יאסין ופליירים של הג'יהאד האיסלאמי...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 14-09-2012, 19:59
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מתוך הכתבה:
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "ואולי אלה "פעילים פוליטיים"..."

ציטוט:
במחסן הבניין, ששימש את החשודים כחנות ירקות, מצאו השוטרים שני מטעני חבלה, תת מקלע מסוג Scorpion, רימון רסס, אקדחים מסוגים שונים, משתיקי קול, מחסניות, כדורי אקדח וכדוריות ברזל. כמו כן גילו השוטרים במקום 250 אלף שקלים במזומן, תמונות של מחבלים, צעיפים ודגלים של ארגוני חמאס והג'יהאד האיסלמי וכן מדי צה"ל.

עדיין חושב שאלה "פעילים פוליטיים"?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 15-09-2012, 09:30
  משתמש זכר אל-בחאר אל-בחאר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.08
אפשר להתעצבן ואפשר להתייחס לעובדות
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אולי בכלל לא תפסו אף אחד ואת כל הכתבה הזו בדה העיתונאי מליבו?"

א. תפסו תמ"ק אחד משנות הששים, חומרי נפץ ותחמושת מסוגים שונים. אין תמונה של הסקורפיון למרות שלא מדובר במשהו מיוחד והעדר התמונה, למרות שנהוג להציג תמונות של אמל"ח, אומרת דרשני.
ב. כמו שפעם היו מלא "ספיירים" מהצבא במגזר היהודי ובמיוחד בהתיישבותי (גם אצלי בחדר בקיבוץ), כולל תחמושת שנשארה אחרי מטווח, לבנות חבלה, נפצים, פצצות תאורה וכו וכו - היום יש צבירה של ספק-אמל"ח וכל מיני שאריות של הצבא במגזר הלא-יהודי. זה לא תמיד מעיד על התארגנות פחעית.
ג. מצד שני - אני מניח שכל תפישה כזו במגזר הלא יהודי צבועה בגוון כזה או אחר של "פח"ע". עם זאת צריך לזכור שבמקרים רבים גם לתופשים וגם לנתפשים יש אינטרס לצבוע את המעצר בצבעים לאומניים. התופשים מציגים הצלחה שחורגת מעבר לפעילות המשטרתית הרגילה (אפילו שבלשים "כחולים" עשו את הפשיטה והמעצר ולא איזה כוח לוט"ר) והנתפשים יכולים לקנות את עולמם בסביבתם הטבעית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר