לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2012, 02:35
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "פסילה בגלל שהצבע מחזיר אור יורד.או שצבע במספרים דהוי.זה הכל"

זה תלוי כמה המכון שומר על הנהלים של משרד התחבורה שוב.

יש מכונים שהמשטרה תעלה עליהם שלא שומרים על כל הנהלים, ואם יש ביקורת והמכון נתפס הבוחן מוזמן לועדה של משרד התחבורה והם יכולים לשלוח אותו הביתה לזמן בו אסור לו לעבוד במכון טסטים והמכון גם יכול להסגר כפי שסגרו מכון בצפון בעבר עם קנס כבד.

אם בוחן אומר שיש לך בעיה עם המספר, הוא צודק ואין טעם לריב איתו כל עוד המכון עובד לפי הנהלים, ואתה לא יודע מה הנוהל בנושא כמו רוב עם ישראל.
(יש לי את הספר בבית)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2012, 17:17
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sexecutor שמתחילה ב "החלפת צמיגים"

בין היתר אחת האינדיקציה היא עומק חריצים של פחות מ 2 מ"מ.

מאחר ונדיר למצוא צמיג "טרי" שעומק הצמיגים שלו מתחת ל 2מ"מ, אז זו תהיה האינידקציה האחרונה.

ולכן הכי חושב זה שגיל הצמיג אינו יעלה על 4-5 שנים, שמצבו תקין ולא יבש, שאין עליו סדקים ושעומק החריצים מעל 2מ"מ.

דגש על גיל הצמיג.

צמיג ברכב פרטי ממוצע מחליפים כל 4 שנים.

יש להקפיד על בדיקת לחץ אוויר תקין ע"פ הוראות יצרן הרכב בצמיגים לפחות פעם בשבוע-שבועיים, כאשר הצמיגים קרים, ולא אחרי נסיעה ארוכה.

לעניין לוחית הרישוי:
בטסט מכשילים על לוחית רישוי מ 2 סיבות עיקריות, אחת היא שהמספרים משופשפים הצבע השחור התקלף, וסיבה שניה היא שהמחזיר אור (הצבע הצהוב) דהוי או מקולף

בוחן טסט ראשי לפסול את לוחית הרישוי בהתאם למצבה, גם כאשר בענייכם היא תקינה, אלא אם כן הלוחית שלכם במצב כמו חדש אתם רשאים לפנות לרב בוחנים או למנהל המכון טסטים באותו מכון שאתם נמצאים ולקבל ממנו הסבר לגבי מצב הלוחית רישוי.
שימו לב!- בעת החלפת לוחית רישוי בחדשה, יש להקפיד שאת הישנה שלכם משמידים ע"י חיתוך הלוחית, בשום אופן לא להשאירה שלמה!
ע"פ מה שידוע לי הוא שהמכון חייב להשמיד את הישנה ולא לתת אותה לבעל הרכב.

יקיר.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 01-10-2012 בשעה 17:24.
ישן 02-10-2012, 02:07
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
מצבה של הלוחית האחורית שפסלו לי לפני שנתיים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "בין היתר אחת האינדיקציה היא..."

היה יותר טוב מהלוחית הקדמית.לעומת זאת ברכב אחר השייך למשפחה הלוחית במצב ממש גרוע לדעתי(מבחינת הציפוי מחזיר אור) אך אף אחד אפילו לא מסתכל עליה בגלל שהרכב יחסית חדש.

ולא לקחו לי את הלוחית הישנה(שמרתי בגלל שאני עושה טיולי אופניים ולא נוח כל פעם להוריד את הלוחית המקורית).
בכל אופן למה הם חייבים לקחת את הלוחית?הרי הם מביאים לי אחת חדשה(והבוחן רואה שהתקנתי) אז מה הסיבה?

באמת אני מאמין שבדיקת כל הרג'קטים בדף שהנהג מקבל במכון טסטים תיקח הרבה זמן אם הם יבדקו הכל.אבל זאת העבודה שלהם .לא?
אחרי זה אומרים "אופס".הנהג בטח שחק את הבלמים\צמיגים\כריות אוויר אחרי הטסט.

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 02-10-2012 בשעה 02:10.
ישן 05-10-2012, 13:21
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "מצבה של הלוחית האחורית שפסלו לי לפני שנתיים"

אם אתה מבקש את הלוחית רישוי הישנה למטרה הזו אז בדרך כלל נותנים אותה (כפי שאני הייתי עושה במכון טסטים בעבר בהתאם לנהלים).

כאשר מבקשים את הלוחית רישוי למתקן נשיאת אופניים אז נותנים אותה, אבל רוב בעלי הרכבים מבקשים אותה סתם כדי לשמור אותה, ולכן לא היינו נותנים אותה, אלא אם כן חותכים אותה על שניים ומוסרים לבעל הרכב, כל זה נועד למנוע שימוש לרעה בלוחית רישוי.
תחשוב שאתה לוקח את הלוחית רישוי סתם ככה ללא סיבה, ואיבדת אותה, ומי שימצא אותה הוא לא בדיוק "אזרח שומר חוק" מה עלול לקרות, וקרו מקרים שמכוניות הגיעו למכון ללא לוחיות רישוי כלל כי שלהם נגנבו מהרכבים.
ע"פ החוק כאשר הלוחית רישוי נפלה מהרכב/נגנבה חובה לדווח למשטרה.

ונכון, לפעמים הבוחנים פוסלים לוחית שבעיניי בוחן אחר נחשבת לתקינה, לכן אם אתה חושב שהלוחית שלך תקינה פנה לרב בוחנים בטסט ותגיד לו שבעינייך הלחית רישוי שלך תקינה ואתה מבקש שהוא יבדוק.

נניח מקרה שבו לוחית הרישוי שלך לא לא כ"כ תקינה ובכל זאת עברת טסט, יצאת מהמכון ועצרו אותך לביקרות של משרד התחבורה, מגלים כי הלוחית רישוי לא תקינה ומיד פונים למכון טסטים שבו עברת והם מקבלים על הראש, לכן הם מחמירים.

יקיר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:47

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר