לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2012, 16:07
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לנשים שנכנסו לדיאטה כדי להוריד את ארוחת החג"

הלכתי לסיור סליחות בירושלים. באזור העיר העתיקה החלקתי בשיפוע ועיקמתי את כל הרגל.
העיר העתיקה - אין שם כלום, חוץ מרצפה מאבנים שכל אחד בגובה שונה והמון מדרגות.

המשכתי ללכת לכיוון הכותל עם המדריך ואז גילינו שמצאו חפץ חשוד ברחבת הכותל ונאלצנו לחכות עוד חצי שעה עד שפוצצו אותו.

בסוף הגעתי לרחבה עם כאבים די חזקים. הבחור קרא לאיזה חובש. אבל לחובש לא היה תחבושת - אז ויתרתי, הלכתי לכביש ולקחתי מונית לרכב ואז נהגתי שעה עד הבית.

משהו אמר לי שאולי זה יסתדר בבוקר (בשעה 2 וחצי בלילה) אז הלכתי לישון. כשקמתי ראיתי שרגל ימין נראית כמו בלון וזחלתי לבית החולים. בסוף גילו שזה נקע ולא שבר (תודה לאל) ושלחו אותי ל3 ימי מנוחה בבית - שאיכשהו תמיד יוצאים לי שישי - שבת איכשהו.

אגב, כמאמר מוסגר - הסיור היה מהנה במיוחד (חוץ מהסוף כמובן). מומלץ בחום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2012, 19:00
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לנשים שנכנסו לדיאטה כדי להוריד את ארוחת החג"

האשכול שייך לרומק ולא לי ואני רק ממלא המקום שלו צ'אקי/בינג היקר והחביב
בכל מקרה הזעם שלי מוקדש לנהג/ת שהוא או היא הזבל של הזבל של האנושות שחסמו לי את הרכב שצריך לסרס אותו או לעקר אותה ואחרי זה לתת לו/ה שלילה לכל החיים עם קנס כבד ולקחת את הרכב עם עיקול בצו בית משפט ולמכור אותו למשהו/י אחר/ת בחצי מחיר ולהעביר את הכסף לנפגעי תאונות הדרכים.
יש לי את המספר של הרכב ואני אשלח תלונה למשטרת התנועה על הזבל האנושי הזה.
אני מאחל לאותו נהג/ת שיעשה את זה לאדם מהעולם התחתון,שיעמיד אותו/ה נהג/ת במקום ואחרי זה נראה אותו או אותה עושים את זה שוב!!!
יצאתי בסוף על מילימטר,כאשר הרכב השני שהוא חסם תקוע שם ואין לו סיכוי לצאת משם.

הייתה תוצאה חריגה בתוצאה של הבדיקת דם,ואני צריך להפסיק עם התרופה של העין עד תום הבדיקות וזה אומר לרדת לתרופה עם מינון נמוך יותר,שיש לעין חסינות להשפעה שלה והאפקט יהיה מיגרנות בתדירות גבוה יותר ובעיות אחרות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 20-09-2012, 22:35
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

כל הנאחס השבוע התרכז בפחות מ24 שעות האחרונות.

אתמול אחרי העבודה הלכתי לתדלק, העברתי כרטיס אשראי והיה רשום "סירוב", אמרתי בטח טעות שלהם והעברתי כרטיס אחר שכבר בקושי משתמש בו.
אחרי זה הלכתי לסופר, העברתי את הכרטיס בלי שום בעיה מיוחדת.
יותר מאוחר בערב ניסיתי לקנות דרך האינטרנט כרטיסי טיסה (לא לנאחס) ושוב - קיבלתי סירוב.

בבוקר יצאתי לעבודה והתקשרתי לחברת כרטיסי האשראי במצב רוח קרבי, ענתה לי מישהי, נתתי לה את הפרטים וזה לא מה שהיא אמרה אבל ככה זה נשמע לי "המתן שנייה, אני מעבירה אותך למישהו עם קול סמכותי יותר" זה נשמע קצת מלחיץ אבל זה גם הגביר לי את המוכנות להתחיל לריב (לא אמורה להיות לי שום בעיה בכרטיס) ואז הבחור עם הקול המאוד סמכותי מסביר לי שמישהו ביצע פעולה חריגה עם הכרטיס שלי באוהיו ולכן הכרטיס נחסם אוטומטית (חייבו ב6 דולר ומיד ביטלו את החיוב - מסתבר שזאת פעולה נפוצה) מיד עברתי מתחושת כעס לתחושת "אתם בסדר אתם" אבל עדיין מבאס עכשיו לחכות לכרטיס חדש.

היה לי יום עמוס מאוד בעבודה, לוח זמנים קצר שהשיא שלו הגיע היום והיינו אמורים לסיים, בשעה דיי מאוחרת קרס שירות של מחלקה אחרת שאנחנו תלויים בה, בשיא העבודה - אומנם זה נותן לנו הארכה ליום ראשון - אבל מבאס לקטוע עבודה בשיא הפעילות.

בנוסף קרה לי קטע שמצד אחד מאוד שיעשע אותי, מצד שני הוא מעצבן וידרוש עוד פעם קצת כניסה לויכוחים - יצא חוק המדבקות החדש לרכבי חברה, מה שדרש להחליף את המדבקות הקיימות - זה לא באמת אמור לעניין אותי, כי אין לי רכב חברה, אני עם רכב פרטי. למה זה כן מעניין אותי פתאום? כי הגאונים של מחלקת הרכב הדביקו היום מדבקות על כל המכוניות בחניון שהן של החברה - ובטעות הדביקו גם על שלי - זה ממש הצחיק אותי (ההורים שלי הציעו שגם ישימו דלקן על הדרך) הבעיה שעכשיו יש לי מדבקת "איך אני נוהג" על האוטו, והחלטתי לבקש מהם שיורידו את זה בעצמם כדי שאוכל לדרוש טיפול באוטו למקרה שיגרם נזק (בגלל החוק החדש, עושה רושם שמדובר במדבקות מאוד חזקות) - אין לי כוח לכל זה.

זהו, חוץ מזה סיימתי את היום מפורק לגמריי, אין כוח אפילו לצאת היום לשתות בירה (למרות שאני מרגיש שאני צריך את זה) נראה לי שאני מפתח איזה מחלה קטנה ולא מתאים עכשיו.

ישן 21-09-2012, 13:02
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

טוב, אז זה סיכום התקופה האחרונה:

1. דאמט עם העבודה הזו. עד שסוף סוף אני מגיעה להחלטה כמעט סופית לעזוב אותה, מגיעה משכורת יפה.
גם ככה יהיה לי ממש קשה בלי האנשים (שהם רוב הסיבה שאני עדיין שם. יש לי שם כמה חברים נהדרים), אז אני צריכה לראות מה אני עושה בהמשך...
2. חגים ושבתות בלעדי זו שנפטרה כל כך קשים שזה גורם לי לפרצי דכאונות.
3. אחרי שלושה ימים של יציאות רצוף, הגעתי למסקנה שלצאת עם חברים זה לעשירים בלבד נגמר לי הכסף.
ואפילו לא הספקתי להפגש עם כולם.
מישהו רוצה כלייה?

09.07.00-16.07.12

ישן 21-09-2012, 16:47
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

היום בדרך לאוטו נתקלתי בחתול ששכב לו על הכביש, באתי להמשיך בדרכי עד שקלטתי שהחתול הזה שיושב לו בסבבה ומשתזף חולה במחלה כלשהי שפשוטו כמשמעו חוררה לו את הגב. אממ כן... פשוט חורים בגב שמאפשרים לראות את כל הבפנוכו S: אין לי מושג איך הוא עדין בחיים, והוא כנראה לא יהיה בחיים עוד הרבה זמן ועצוב לי עליו והתמונה הזאת לא תצא לי מהראש בזמן הקרוב. S:

אחרי שכבר שבועיים לא היו פסיפלורות שסופר שלי, קניתי היום שתי קופסאות עם פסיפלורות, ורק כשחזרתי הביתה גיליתי שהלמטה שלהן (החלק שלא רואים בגלל שהקופסאות מכוסות בניילון נצמד) כולו מלא בפטרת. >: זה גם הפרי היחיד שאני אוכלת, וגם ה"מתוק" היחיד בערך שאמא מרשה להכניס הביתה, אז זה נאחס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:28

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר