לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2012, 09:15
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי PPF שמתחילה ב "ממש הוכחה טובה הבאת לי. אפשר..."

הוידאו הזה מראה לך הוכחה ש fanboys של אפל יגידו שכל מוצר של אפל הוא טוב פשוט משום שאמרו להם שהוא חדש יותר - ושהמציאות - חסרת משמעות. זה וואחד הוכחה.

הטריק שראית בוידאו לא יעבוד על שדרוג דגם של מכשירים של יצרנים אחרים - פשוט משום שבמכשירים אחרים - אנשים בודקים באמת מה הם מקבלים, ולא מסתפקים ב"זה הדגם האחרון". אם ניקח את מה שכתב b. b. king בתור דוגמא, אני מבטיח לך שאנשים יבחינו בהבדל בין גלקסי 2 לגלקסי 3. וזה מבלי להחזיק אותו ביד בכלל. ואתה יודע למה? כי באמת יש הבדל!

יאללה, לך לבזבז עוד 4000 שקל בעוד שבוע על מכשיר שעושה כמו הקודם שלך בדיוק, אולי אפילו קצת פחות, כי יש דברים שאפל עושה עכשיו שקודם רק גוגל עשו, ואתה יכול לנחש מה זה אומר לגבי מה שקרה בתוך המכשיר. (מעניין מה קדם למה, גם מיקרוסופט ברוב חוצפתם שמו את הבינג המטופש שלהם, שלא מוצא כלום, כחיפוש ברירת מחדל ב"איכספלורר"..)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-09-2012, 12:09
  משתמש זכר PPF PPF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל PPF Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הוידאו הזה מראה לך הוכחה ש..."

זה שאתה מראה לי קטע מהתוכנית של ג'ים קימל ואומר הנה אפל מצליחה רק בגלל ה-fanboys אז זה טעות גדולה.
ואם אתה רוצה שנדבר על הגלקסי אז את האמת? הוא פשוט חיקוי עלוב של האייפון (גם השופטים קבעו זאת) ועובדה שלפני האייפון לא היה מכשירים דומים לו ופתאום אחרי שהוא יצא כולם מחקים אותו. אתה יודע למה? כי שווה לחקות הצלחה.
ואל תדאג אני לא יבזבז 4,000 שקל אני יקנה את זה בחו"ל בהזדמנות אני לא ממהר לקנות אותו.
בפבואר קניתי מוטורולה אטריקס 2 והשתמשתי בו במשך כ-3 חודשים ויצא לי להכיר את האנדרואיד מקרוב.
זה פשוט מערכת הפעלה זוועתית ולא נוחה בעליל שלא לדבר בכלל על המכשיר עצמו (למרות שההרגשה דומה בגלקסי 2 וברייזר).
אני יקנה אייפון משלוש סיבות פשוטות:
1) הוא נוח
2) המערכת הפעלה שלו פשוטה וקלה לתפעול (אני יכול להסתדר עם כל מכשיר יש לי רקע בתחום אבל אני מחפש משהו נוח)
3) הוא פשוט עובד. בלי תקלות.

ותאמין לי לא כל מי שמשקיע 4000 שקל הוא פאנבוי של אפל הוא פשוט משקיע כסף במכשיר ששווה את זה. נוח 4K זה סכום שלא הולך ברגל ולצערי במדינה שלנו שוחטים אותנו במחיר אבל זאת המציאות.

ישן 16-09-2012, 12:21

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי PPF שמתחילה ב "זה שאתה מראה לי קטע מהתוכנית..."

אם הגלקסי הוא חיקוי של אייפון (וואו, הליך משפטי אמריקאי פסק בעד חברה אמריקאית ונגד מדינה שלוקחת פרנסה מאמריקה. מפתיע.) - ועוד פחות טוב (כפי שאתה טוען) - אז למה אייפון לא הכי נמכר? למה ללכת לחיקוי אם יש מקור יותר טוב?

ואם הגלקסי יותר טוב (והוא יותר טוב, כמובן), איך אפשר לקרוא לו חיקוי - בחיקוי אתה מעתיק משהו כפי שהוא. הגלקסי זה בסך הכל ברזלים (שאין בהם שום דבר חדש, חוץ ממסך ענק. את זה בטוח לא העתיקו מאפל, עם המסך הפצפון שלהם. אם כבר מישהו מעתיק עכשיו ממישהו, זה אפל, אחרי שכל ה fanboys שלה אמרו ש "3.5 זה אידאלי, יותר גדול זה קשה להקליד עם יד אחת" - ועכשיו פתאום מתקרבים, אך לא מגיעים, לגודל המסך המצויין של הגלקסי ... 2! בעוד שיש את ה 3, את ה Note, ובקרוב, ה Note II) - מערכת ההפעלה היא מה שאנשים אוהבים, ולראייה, אנשים בוחרים באנדרואיד. ובגדול: http://www.fresh.co.il/vBulletin/po...lts&pollid=1934

אתה יכול להמשיך לשקר לעצמך, זו לא באמת בעייה שלי, אתה יודע. לעבוד על אחרים, זה עניין אחר

ישן 16-09-2012, 12:27

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם הגלקסי הוא חיקוי של אייפון..."

אתה רוצה לדבר על מכירות? אני מוכן להתערב שעד סוף שנת 2012 האייפון יעקוף במכירות את הגלקסי 3.
ואם תקרא קצת את הטיעונים שאפל הציגו כנגד סמסונג אתה תראה שזה קצת דומה.
ורגע אני חייב שתסביר לי משהו - למה הגלקסי יצא רק אחרי צאת האייפון הראשון ולא לפניו? אהה שחכתי הוא מועתק.
נכון המסך אומנם גדל אבל אם אתה מתעמק יותר אז אתה תוכל לראות שהגדילו רק את אורכו ולא הרחיבו אותו כדי שיישאר נוח עדיין.

אני ממש לא מנסה לשכנע אחרים שכל אחד יעשה מה שטוב וראבק זה כולה טלפון יש דברים קצת יותר חשובים בחיים. במקום להתכווח בריב שאף פעם לא ייגמר פשוט כשיצא הדו"ח מכירות של אפל לסוף הרבעון הנוכחי השקרוב והבא שאחריו תראה את התוצאות בשטח.

שבוע טוב, שנה טובה וחג שמח שיהיה לך.

ישן 16-09-2012, 12:32

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי PPF שמתחילה ב "אתה רוצה לדבר על מכירות? אני..."

אתה באמת חושב שאנשים בוחרים בגלקסי בגלל צורת הקימורים של המכשיר? זה לא משתמשי אפל!!!!! מי שלא משתמש באפל, קונה מכשיר לפי כמה שהוא טוב לו, לא כי זה רהיט.

איך תסביר שהגלקסי 3, שאפילו לא קרוב להיות דומה בעיצוב לאיי-דרעק שלך, עדיין נמכר כמו לחמניות טריות? חשבת אולי שהסיבה היא פשוט... שהוא טוב?

אם אתה תגיד על כל מכשיר שאי פעם יצא מאז שהוכרז האייפון הראשון שהוא העתק, אתה לא רציני. גם האייפון לא בדיוק מקורי בעיצוב (המקור, אם מעניין אותך, של סוני...)

אנחנו נראה את הדו"ח מכירות של אפל, וגם נראה את זה של סמסונג... וכשתראה שסמסונג מכרה יותר מכשירים, מה תגיד?

שבוע טוב, שנה טובה, וחג שמח גם לך!

ישן 16-09-2012, 13:39

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אתה באמת חושב שאנשים בוחרים..."

שטויות אנשים לא קונים אייפון כמו שהם קונים רהיט.
הרבה אנשים שמשתמשים בטלפון הנייד שלהם ככלי עבודה משתמשים באייפון כי גם למטרה הזאת הוא קולע בול.
היופי באפל שהם מייצרים מכשיר אחד ומשקיעים בפיתוח שלו את כל המשאבים שלהם. בשום טלפון אחר לא תראה אופטימיזציה כה מושלמת בין מערכת ההפעלה לחומרה.
הגלקסי נמכר כי חלק מהאנשים מעדיפים אותו אבל זה לא הופך אותם לחכמים גדולים ואנשים בעלי צרכנות נבונה.
המקור של סוני לא זכה להצלחה מסחררת כמו אפל כי אפל פשוט לקחו את זה למקום הכי טוב שאפשר ויצרו מכשיר מדהים. ועובדה שלאחר צאת האייפון הראשון התחילו להופיע בשוק מכשירי טאץ כאלה ואחרים שאגב זה היה אחד מהטיעונים של אפל במשפט שעזר להם לנצח.

ישן 16-09-2012, 13:41

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי PPF שמתחילה ב "שטויות אנשים לא קונים אייפון..."

הם קונים אותו בדיוק שהם קונים רהיט. ומה שעצוב, זה שהם יגידו שזה רהיט יפה ולא משנה כיצד הוא יראה - כי אין להם ברירה - כמו שאמרת - יש רק דגם אחד! (אפילו אם האנטנות שלו מקצרות אחת את השנייה כשמחזיקים את המכשיר בצורה מסויימת...)

המוצרים של אפל נמכרים כי הם של אפל, לא כי הם טובים. (אני לא אומר שהם רעים. אני פשוט אומר שזה לא משנה אם הם טובים או רעים. יקנו אותם בכל מקרה...). העובדה הזו (וזו עובדה...), הופכת את כל שאר טענותייך ללא רלוונטיות.

הקשקוש הזה על אופטימיזציה בין מערכת הפעלה לחומרה הוא בכלל משעשע. לינוקס רצה על מעבדי ARM בצורה מצויינת עוד לפני שאפל חשבה על אייפון. אז give me a break.

ישן 20-09-2012, 12:41

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי GIR שמתחילה ב "ברור לך שזה בא רק לחיזוק..."

אתה מוזמן לקרוא את זה http://www.iphones.co.il/main-news-...read237091.html.
ומאיפה הבאת את זה שלגלקסי 3 היה 9 מיליון מכשירים בהזמנה מוקדמת? זה נשמע שקר.
עד עכשיו הם מכרו 20 מיליון והם מצפים לעבור את רף ה-30 מיליון עד סוף שנה.
עד אז אני מאמין שאפל יעקפו אותם כפי שהם רגילים לעשות.
ולומר שמעריצי אפל הם מפגרים זה נקרא להכליל ואם אתה אומר טענה כזאת ז"א שאתה פשוט אולי מקנא.
אייפון זהו מוצר טוב. נקודה. אני לא אומר שגלקסי 3 זה מכשיר גרוע אבל לא מספיק טוב כמו האייפון.

עריכה:
אתה מוזמן לקרוא גם את התכבה המעניינת הזאת http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4273181,00.html

נערך לאחרונה ע"י PPF בתאריך 20-09-2012 בשעה 12:46.
ישן 21-09-2012, 12:43
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "במה הוא מקנא? א. הוא יכול..."

אני חושב שטענה ד' בהחלט מעידה יותר טוב מהכל על כושר הביקורתיות של מעריצי האנדרואיד...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אחרי 10 שנים אפל החליפה את המטען - אוי אוי אוי, איזה אסון נוראי, הנה הוכחנו שאפל חברה רישעית!!! מו הא הא הא....

דרך אגב, שעברתי מנוקיה מסויים (לא זוכר איזה) לn95 המעולה אז גם התחלף לי הכבל הטענה, אני לא זוכר שזה היה נושא כל כך דרמתי.

בקשר לשאר הטענות:
א. שאני אהיה פאקצה בת 14 שמחליפה כל יום צלצול אני אזכור לקנות אנדרואיד - באמת, אם זה היה לי כל כך חשוב הייתי פורץ את המכשיר, זה לא שאני לא יכול. זה פשוט לא מעניין אותי (תשובה של מעריץ אנדרואיד: "כן כן, אתה רק אומר שזה לא מעניין אותך כי אפל אמרה לך שזה לא מעניין אותך")

ב.ובאינפרא רד הוא יכול? ובכבל נתונים? זה שוב מסוג הדברים שסמסונג מאוד מאוד מתלהבת מהם שהיא עושה ואפל לא, אבל במציאות זה כל כך לא משנה לי אם אני לוחץ 3 לחיצות וזה עובר דרך בלוטוס' או לוחץ 3 לחיצות ומעביר דרך אימייל, iMessage, וואטסאפ או מה שזה לא יהיה.
קבל קטע משעשע, שאני שולח למישהו תמונה דרך האייפון, אני לא חייב להישאר לידו עד שהיא עוברת, אני מסוגל גם להמשיך ללכת וזה יעבוד.

ג.אולי השטות הכי גדולה של מעריצי אנדרואיד (ואז עוד אומרים שמשתמשי אפל הם עיוורים) - פלאש אף פעם לא עבד כמו שצריך במכשירים סלולריים, אדובי הודתה בזה פעם אחר פעם, אדובי הכריזה כבר סופית שבמכשירים עתידיים לא יהיה פלאש והם זונחים את השיטה ועוברים לhtml 5, אבל העיקר הוא להגיד "לנו יש את זה, אין לזה שום שימוש, אבל יש את זה)

ובשורה התחתונה - כל מה שאמרת הוא דברים קטנים חלקם הם חסרונות, חלקם לא. הדבר הכי חשוב - הם לא משפיעים על השימוש היומיומי של המשתמש. אנשים אוהבים את האייפון כי הוא מאוד מאוד נוח להם לשימוש יומיומי הדוגמא הכי טובה שאני יכול לתת זה כרום ופיירפוקס (שזאת השוואה משעשעת, כי יש פה מוצר של גוגל שמייצג דווקא את אפל): כרום הוא מאוד פופולארי לא בגלל "שזה מגניב להיות עם כרום וכי לארי פייג אמר לנו שככה צריך להראות דפדפן" הוא פופלארי כי הוא עושה את העבודה כמו שצריך.
הוא פחות גמיש מפיירפוקס, קשה יותר לשנות בו את הממשק, יש פחות תוספים ועדיין אנשים מעדיפים אותו! למה? כי הוא יותר מהיר, כי הממשק שלו out of the box הרבה יותר נוח, גם אם לא ניתן לשנות אותו יותר מידיי, כי לשימוש יומיומי הוא מהנה הרבה יותר.

אז אלא אם כן יש לך תוספים שאתה ממש ממש חייב ולא יכול לחיות בלעדיהם, כרום הוא בחירה טובה יותר.

ישן 24-09-2012, 07:00

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני חושב שטענה ד' בהחלט מעידה..."

בדיוק בגלל הבעייה של החלפת התקעים, החליט לו כל העולם לעבור לסטנדרט - והיום כל אחד יכול להטעין מ USB עם אותו התקע - אם הוא קנה מכשיר בשנתיים-שלוש האחרונות. אלא אם כן המכשיר הוא אייפון. זו בדיוק הבעייה... שהם חייבים להיות שונים, כדי להמשיך לגנוב כסף מהפרייארים שבחרו במוצר שלהם. וכן, מי שקונה משהו שחייב חיבורים לא סטנדרטיים בשביל לעבוד הוא פרייאר... וכן, יש לי בעייה עם זה. נכון שהמטרה של כל חברה היא למקסם את רווחיה, אבל יש עניין של הוגנות. אפל לא חברה הגונה, לדעתי.

אשר לפלאש, הוא עובד אצלי סבבה. לא יודע מה אדובי אמרו או לא אמרו, או עשו או לא עשו, אבל הוא עובד. וזה עוד מקרה קלאסי שבו הפונקציונליות של אנדרואיד פשוט יותר שלמה מאשר של אפל. |הולך להעביר קובץ למכשיר אחר בבית בלי להדליק מחשב בדרך|

ישן 21-09-2012, 12:18

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הוידאו הזה מראה לך הוכחה ש..."

נו באמת שימי, הקטע הזה "מוכיח" את מה שמי שיצר אותו רצה להוכיח מראש.

אתה לא יודע מי האנשים שצולמו, איזה טלפון יש להם, כמה אנשים צולמו, כמה אנשים ישר הבינו שעובדים עליהם.

אני בטוח שיש להם לפחות 50 אנשים מצולמים שישר אמרו "המסך באותו גובה".

בקשר ליתר הטענות שרשמת פה באשכול (באמת שזה כבר נהיה מגוחך לנסות להתייחס ברצינות) בסיכום קטן פשוט נעשה השוואה - "איזה גרוע הגלקסי הזה! יש לו רזולוציה של (רזולוציה של גלקסי 1) בגודל מסך (גודל מסך של גלקסי 3) והוא מריץ אנדרואיד 2.6 שלא ניתן לשדרג."

ובהסבר פשוט - אתה עושה כל כך הרבה סלט בין דגמים שונים שלא באמת אפשר להתייחס ברצינות.

ישן 21-09-2012, 12:40

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "נו באמת שימי, הקטע הזה..."

ודאי שהוא מוכיח את מה שהוא בא להוכיח. השאלה הפשוטה היא זו: אם היו באים לאנשים עם גלקסי 2, ואומרים להם שהוא 3, האם הם היו אומרים את השטויות שהאייפונרים אמרו? (או לצורך העניין, כל זוג של מכשירים שאחד הוא שדרוג אמיתי של השני, כזה שאשכרה מצדיק להוציא שוב את אותו הסכום שהוצאת לא מזמן, כדי לקבל אותו.)

אשר לשאר הדברים שכתבת, טוב שנתת הסבר פשוט, כי המשפט שכתבת מורכב מהמון חלקים שאני... לא אמרתי.

אני לא עושה שום סלט. בסך הכל הראיתי שמחוץ לעולם של אפל... יש מבחר. כדי לעשות את הדבר הזה, צריך להראות שיש מבחר - ואין שום דרך לעשות את זה בלי להציג את האפשרויות השונות שיש לבחור מהם. אני מסכים, זה יותר "מסובך מאפל" - שיש רק אפשרות אחת לבחור ממנה בכל זמן נתון (ולעזאזל ההתאמה לצרכי המשתמש, ולכיס שלו...) - אבל זו בדיוק הנקודה. אסון מתרחש לבוא על העולם. אנשים יכולים לבחור מה הם רוצים... גיוועלד.

ובהסבר פשוט - אתה Fanboy, מהסוג הגרוע ביותר. ואם תחשוב לייחס את התכונה הזו אלי לגבי סמסונג ו/או אנדרואיד, אתה תטעה טעות חמורה - אני לא Fanboy לא של סמסונג, ולא של אנדרואיד. אני בעד מקסימום בחירה ויכולת, ובעד מוצרים גם לאנשים שאינם מפוצצים בכסף. במקרה היום אנדרואיד נותן את זה, וסמסונג לא רעה בזה (ואין לי שום בעייה עם HTC וחברות אחרות שגם נותנות את זה...) - מחר אולי יהיה משהו יותר טוב - נעבור אליו. אל אפל כנראה לא, כי הם כנראה לעולם לא ישתנו... והם לא עונים לתנאי הבסיס. אתה, לעומת זאת, תישאר תמיד באפל, גם אם המכשיר יהיה במעבדה פעם בחודש, ושאר המכשירים יהיו טובים ממנו, טכנית, פי 20, ו 99% מהעולם ישתמש במשהו אחר, שלא תואם למוצר שאתה מחזיק ביד (בגלל היצרן, כמובן, לא בגלל 99% מהעולם, שישתמש בתקן סטנדרטי שכל אחד יוכל לממש...) זה מה שנקרא Fanboy אמיתי.

ישן 21-09-2012, 19:08

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "ודאי שהוא מוכיח את מה שהוא בא..."

ושוב, אף פסקה לא הייתה מדוייקת בלשון המעטה.
האם מתוך 50 אנשים רנדומלים שהיית בא אליהם ברחוב ושואל אותם על הגלקסי 2 (בלי קשר למי הם ואיזה מכשיר הם משתמשים ביום יום) תמצא לפחות כמה אנשים שממש מתלהבים ממנו.
אני יכול להעיד רק על עצמי, היה לוקח לי שנייה להבדיל בין ה5 ל4s, אני לא יכול להגיד אותו הדבר על ה4 וה4s כי חיצונית הם מאוד דומים. (אני עד היום שואל אנשים שמגישים לי את הטלפון אם זה 4 או 4s)

בקשר לשדרוג, אין ביננו ויכוח - אני משדרג רק שאני מרגיש שהטלפון לא משרת אותי כמו שצריך - אם היה לי 3gs יתכן שהייתי משדרג ל5 (כרגע התיכנון שלי הוא לשדרג לטלפון הבא שיוציאו) אם יקרה משהו לאייפון 4 שלי לפני שיצא הדגם הבא כנראה שאני אקנה 5 (או 4s, אני עוד לא בטוח בזה) בכל מקרה כשיש לי מכשיר שבאמת משרת אותי נאמנה, אני לא רואה שום סיבה להחליף אותו כרגע - בניגוד לאחרים פה אני מסתכל על מה שיש לי, ולא מסתכל בקנאות על מה שיש לאחרים.

מה שאמרת על האנטנה (אני מזכיר לך שמדובר בדגם ספציפי אחד, לא הדגם האחרון וגם לא זה שלפניו) זאת בעיה של בלוגרים ומשתמשי אנדרואיד, שאל כל משתמש אייפון 4 והוא לא ידע על מה אתה מדבר (וכן, ברור לי שלא תאמין למה שאמרתי) ולזה התכוונתי בכך שאתה מתייחס לכל ההיסטוריה של האייפון כמכשיר אחד יחיד.

בקשר למבחר - אני לא מבין מה הטענה שלך, זה המודל העיסקי של אפל, הם רוצים להוציא רק מוצר אחד ויש לזה חיסרונות ויש לזה יתרונות - תעשה עם זה מה שאתה רוצה. מבחינת הצרכים שלי זה יתרון, אולי מבחינת הצרכים שלך זה חיסרון. שוב, אני לא מבין למה זה מעצבן אנשים שבכלל לא לקוחות של החברה.
לחברה א' יש חומוס, לחברה ב' יש חומוס ויש חומוס פטריות - אתה לא תקנה את חומוס א' שיותר טעים לך כי אין להם מוצר של חומוס פטריות?

אהבתי את הטענה שלך שהייתי נשאר באפל גם אם הוא היה כל חודש בתיקונים - בצורה הכי פשוטה: לא! לא הייתי נשאר עם מכשיר שלא משרת אותי, אני לא נשאר עם חברות שאני לא מרוצה מהם (סתם דוגמא מעכשיו, הנייד הקודם שלי היה דל, הייתי מרוצה ממנו מאוד, המחשב הנוכחי שלי הוא דל ואני לא יכול להיות מאוכזב יותר... המחשב הבא כבר לא יהיה דל... זה כזה פשוט)
ההגנה שלי על אפל לא נובעת מאיזה אובססיה למוצר, אני משתמש בו כי הוא באמת טוב לי ואני לא עסוק כל היום בלהסביר לאנשים למה לא טוב להם עם המכשיר שהם משתמשים בו, האובססיה ההפוכה של משתמשים לנסות להסביר למה מכשיר שבצורה דיי ברורה אין להם שום ניסיון או הבנה בו הוא מכשיר גרוע זה הדבר הייחיד שגורם לי להגיב פה.

ישן 24-09-2012, 07:13

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "ושוב, אף פסקה לא הייתה..."

כן, אני משוכנע לחלוטין שאנשים היו מבדילים בין הגלקסי 2 לגלקסי 3. אפילו הדיוטות שלא החזיקו שום סוג של סמארטפון בידיהם מעולם.

באופן "מפתיע" יש לך אייפון 4, למרות שנשמע של fanboy כמוך, היה מכשיר של אפל מהיום הראשון שהוא היה קיים (בניגוד אלי, שהגלקסי 2 היה האנדרואיד הראשון שלי... חיכיתי שיהיה מכשיר מספיק טוב לפני שעברתי לעולם הסמארטפונים, ואני מזכיר שאפל הייתה עם האייפון כבר שנים - ולא עברתי - וזו לא הייתה בעייה של כסף - קניתי את הגלקסי 2 שבוע אחרי שהוא הושק) - אז מפתיע כאמור שיש לך 4. אתה אומר שזה הראשון שלך, ומעולם לא שדרגת? אני באמת מופתע - אבל אתה תהיה הפרט שלא מעיד על הכלל.

מה שאמרתי על האנטנה הייתה בעייה אמיתית, שמי שקנה את המכשיר, מכיר אותה, והיה צריך לקנות כיסוי פלסטיק כדי לפתור אותה. אני לא מתייחס לכל המכשירים כמכשיר אחד, אבל אני כן מתייחס לשחצנות של אפל, שהרשתה לעצמה להוציא לאוויר העולם מכשיר עם בעייה כה חמורה - וכנראה שבכל דגם שלהם יש בעייה חמורה כלשהי, שהם פשוט שחצנים, ומוציאים לאוויר העולם, בידיעה שיהיו פרייארים שיקנו. וזה אחרי שהזהירו אותם מפני זה, עוד בשלב התכנון. להזכירך.

את המבחר ציינתי רק כדי להבהיר שזה יתרון שיש מבחר, לא חסרון, ומהודעתך נשמע (אולי בטעות), ש"רק דגם אחד, יקר", הוא יתרון. חוסר בחירה הוא אף פעם לא יתרון. כנראה שמסיבה זו, לעולם אייפון יהיה נחות יותר (אא"כ הם... יכניסו אפשרות בחירה, כמובן.)

לגבי התיקונים - אז שוב - אתה מיוחד. בתור מישהו שמסתובב בסביבה טכנולוגית, ורואה המון סמארטפונים, כל הזמן (ואני יודע שמה שאני הולך לומר עכשיו הוא לא מדגם מייצג, כי עשרות אנשים זה לא מדגם מייצג) - הסמארטפונים שכל הזמן בתיקונים הם רק של אפל. בדיוק רוב הניידים מתוצרת לנובו - וכשאי אפשר לתקן את האייפון (וזה המצב בהרבה מאוד מהמקרים, אולי בגלל שהכל מולחם שם בצורה כזו שאי אפשר להחליף שום דבר) - הם פשוט... קונים חדש, כי הקודם כנראה היה כל כך טוב... (זיכרון של דג.)

ולכן הסיכום שלי לכל העניין הוא, שאכן, יש לך אובססיה למוצר. לא שיש לי בעייה עם זה, זה די משעשע האמת

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:06

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר