לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2012, 10:38
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אז ככה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yochay78 שמתחילה ב "קש לזהב - דיסק אלטרנטיבי שהוצאנו שמבוסס על אגדות ילדים"

ראשית מודה, לא יצא לי להאזין להכל אלא "לדגום" מעט מכאן ומשם....(לא נמצא כרגע במקום שמאפשר האזנה מעמיקה אך הסקרנות גרמה לי בכל זאת)......

קודם כל, הקונספט והרעיון - סחתיין !.... איזו מקוריות ! אמנם למיטב ידיעתי נעשו בעבר כל מני גרסאות כאלה ואחרות לאגדות ילדים (בעיקר בקולנוע), אבל אלבום מוזיקאלי!.......לי זו למיטב זכרוני הפעם הראשונה בה אני נתקל בכזה דבר וזה יופי של רעיון!

מודה שבהתחלה התחברתי לקישור של "עמי ותמי"... האזנתי לכדקה פלוס מינוס וחייב לומר שאישית .... משהו בסרטון בשילוב המוזיקה/מילים קצת הכניס אותי לאווירה של "כבדות/קדרות".... מצד אחד, זה מצויין היות וכנראה שלמוזיקה יש אפקט על המאזין (והצופה במקרה הנ"ל), אך נשאלת השאלה....היות וכנראה יש לא מעט שלא מכירים עדיין את הפרוייקט הזה, האם זה הקישור המתאים לגרום למאזין לראשונה להתחבר לחומרים?...

אני מאריך/מעלה את העניין היות וגם אנחנו בדיוק בימים אלה מתחבטים באותן דילמות בכל הקשור לחומרים שלנו.....

עם זאת, משהו בכם מאוד סיקרן אותי ועל כן בחרתי להכנס לאתר שלכם שמעוצב נפלא ובאופן אינפורמטיבי וידידותי מאוד!....
עברתי על רשימת השירים והיות ואין לי כרגע את הזמן להקדיש כפי שהייתי רוצה, בחרתי את זה/הראשון בו ראיתי שיש גם שירת ילדים..... משהו אולי קצת יותר "משמח" מהקודם.....
בחרתי ב"נסיכה והאפונה" ו...בינגו!..... איזה יופי!

השירה, המלודיה/לחן, ההתפתחות.....השילוב של הכל יחד.... נהדר!

חייב להתעמק יותר במילים כשאחזור מאוחר יותר הביתה....

ואסכם לעת עתה בכל הכבוד גדול!!!
יופי של קונספט, מקוריות וכשרון !

בהצלחה לכם!

לבני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר