לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2012, 05:04
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
זה שנופל על טיפוס ה "זומביט" יותר מפעם בחיים:מגיע לו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "דייטינג: 5 נשים שיהרסו לכם את החיים - ynet"

סוג של קשר שאפילו זכרון עמום שלו אמור לעורר בגבר ממוצע צמרמורת לפחות כמו מחשבה על פינת שולחן שפוגשת את פיקת הברך שלך... גבר שנופל סדרתית על "זומביות" יכול לפחות להתנחם בכך שהוא "כולא ברקים" שעושה שירות גדול להמון גברים אחרים. משהו כמו "לשכב על הגדר".

הייצור מהחלל היא דווקא לא חוויה גרועה כל כך. הן לרוב גם נאות למדי (גם אם בחלק מהמקרים המעלות הן עור ריחני וחלק, צמד או צמדיים של איברים מפוסלים ביד אמן, ו/או מבנה/מערכת הפעלה אידאליים של איברי המין). באמת ישנו מיעוט קטן של בנות שנחרטות בזכרון כטריפ סקס אידאלי, אבל לא משהו מעבר לכך, אבל בסך הכל הן מתיישבות על נישת ה"צפיה בפורנו" רק שפה מדובר על זכרון ויזואלי, שזה יותר בריא וקביל חברתית. בסופו של דבר הטיפוסית הזאת זה כמו לראות מופע רוק ב MSG בניו יורק: חוויה לא מן העולם הזה, אבל זה לא שאחריה נפסיק ללכת למופעי הבזיון באיצטדיון רמת גן...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-09-2012, 08:32
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
נשים נוספות שיהרסו לכם את החיים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "דייטינג: 5 נשים שיהרסו לכם את החיים - ynet"

# הרווקה בת ה30+ שכ"כ נואשת לבעל ולילד שהיא תעשה הכל כדי שתציע לה נישואים, כולל להעמיד פנים במשך חודשים שהיא מישהי שהמטרה היחידה שלה בחיים זה לעשות אותך מאושר ו/או תנסה להיכנס להריון בניגוד לרצון שלך בשביל לכבול אותך (הסכנות: מפתה שתחדור בלי קונדום "בלהט הרגע", משקרת לגבי לקיחת כדורים, מנקבת את הקונדום עם סיכה, מעבירה את מיץ הגבריות מהקונדום/מהפה להיכל הקדוש).

# המפלרטטת הנצחית. מדובר באלה שהן כוסיות מגיל 15 ורגילות להפנט גברים כדי שיעשו עבורן משהו. למרות שהיא בקשר קבוע עם גבר היא לא מסוגלת להפסיק לנצל את המראה שלה כדי שגברים ישרתו אותה במשרד, בסופר ובכל מקום אחר. האינטראקציות הלא בריאות האלה שלה עם גברים שמאמינים שיש להם סיכוי איתה (למרות שהיא בקשר או אפילו נשואה) יכולים להוביל לבגידה בבן זוג הקבוע כי גברים מפלרטטים איתה בחזרה וזה יכול לגרום לכך שתתעורר ביניהם משיכה חזקה שתוביל לחילופי נוזלים...

אל תגידו אח"כ שצ'אקי לא הזהיר אותכם מראש!

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 29-09-2012 בשעה 08:35.
ישן 29-09-2012, 09:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "נשים נוספות שיהרסו לכם את החיים:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
# הרווקה בת ה30+ שכ"כ נואשת לבעל ולילד שהיא תעשה הכל כדי שתציע לה נישואים, כולל להעמיד פנים במשך חודשים שהיא מישהי שהמטרה היחידה שלה בחיים זה לעשות אותך מאושר ו/או תנסה להיכנס להריון בניגוד לרצון שלך בשביל לכבול אותך (הסכנות: מפתה שתחדור בלי קונדום "בלהט הרגע", משקרת לגבי לקיחת כדורים, מנקבת את הקונדום עם סיכה, מעבירה את מיץ הגבריות מהקונדום/מהפה להיכל הקדוש).

אחי, זה פסיכי מדי להיות אמיתי.

כאילו ניחא רווקה בת 40+ וגם אז אני לא רואה אותה עושה חלק מהדברים שמנית שם.

לשקר בקשר לכדורים? כן, יש הרבה תקדימים.
לנקב קונדומים? פגשתי פסיכיות יותר. וגם פה לא חסרים תקדימים (יש לי חשד שכמה משתמשים פה הם בעצמם תוצאה של פסיכופטית כזאת).

אבל לעשות העברה מלאכותית של המטען הגנטי? זה מוגזם ולו רק בגלל הפרוצדורה הלוגיסטית שכרוחה בכך...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 29-09-2012, 09:57
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]# הרווקה בת..."

הוא ממש לא טועה!

חבר שלי מהצבא (יועץ בן 33) סיפר לי שזה קרה לכמה חברים שלו!
הוא עצמו היה בהלם, וכשהוא בירר את הנושא אתם לא תאמינו כמה זה נפוץ, במיוחד באיזור תל אביב.

בנות שאשכרה לוקחות קונדום ומעבירות את "המטען הגנטי".

שוב, קרה לחבר שלו.
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 29-09-2012, 10:19
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "הוא ממש לא טועה! חבר שלי..."

וזו לא תופעה חדשה של שנות ה2,000. יש לי קרוב משפחה באזור גיל 35 שהוא התוצאה הסופית של תחבולה לגנבת זרע. אמא שלו עשתה מה שעשתה עם דוד שלי ואז השתמשה בזרע שלו כדי להכניס את עצמה להריון במטרה לגרום לו להתחתן איתה. קרובת משפחה סיפרה לי שזה התבצע אחרי מין אוראלי. הבחורה הלכה לחדר אמבטיה ואיכשהו העבירה את מיץ החיים מהחור הצפוני אל החור הדרומי. חתונה לא יצאה לה מזה והילד שנוצר במרמה עבר חיים מאוד לא פשוטים. הוא היה נואש לקבל חום מאבא שלא גילה בו עניין.

בנוסף, לפני כמה חודשים נפרדתי מבחורה בת 30+ רק בגלל שהרגשתי שהיא מנסה לגרום לי להכניס אותה להריון. היינו מתמזמזים בסלון וכשהיינו מגיעים למיטה היא הייתה מנסה לגרום לי לחדור בלי קונדום. כשהעלתי את הנושא היא הגיבה כאילו היא לא מבינה על מה אני מדבר אבל זיהיתי בקול שלה שהיא מיתממת. בחורה כזו זו בחורה מסוכנת.
ישן 29-09-2012, 12:28
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני מבין את האבא שלו,אפילו..."

זה ממש לא פשוט!

אותו חבר שלי מהצבא יעץ לחברו לנתק כל קשר מהבחורה והילד - וזה הלך טוב עד שהוא ראה אותו בבית חולים כשהוא נולד.

בסופו של דבר הילד הוא הילד שלו, ולמרות שהוא משלם מזונות עד היום הוא עדיין אבא לילד.
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 30-09-2012, 03:05

צ'אקי אלה נשמעות כמו פסיכיות שרוטות עם חותמת של אברבאנל על המצח
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "נשים נוספות שיהרסו לכם את החיים:"

לא גנבת הזרע המצוייה...

א. גנבת זרע לא תתעסק עם צעיר שאפשר מקסימום להוציא ממנו 1500 ש"ח מזונות לחודש.

ב. ניקוב קונדום עם סיכה-רעיון בעייתי טכנית. קודם כל קונדומים באים ארוזים והפתיחה שלהם היא אפילו חלק מה"טכס". דבר שני, וחשוב יותר: קונדום מנוקב, אפילו רק בידי סיכה, יקרע מהר מאוד, אפילו אם מדובר בניקוב הסטרשף של הקונדום. לא מעשי להכנס להריון ככה, אלא אם אחרי פקיעת הקונדום אתה ממשיך לחפור...

רוב "גניבות הזרע" מתרחשות במסגרת מערכות יחסים והקורבן בהן הוא כמעט תמיד מישהו שאפשר לגרד ממנו תמיכה ולא רק זרע. רוב הקורבנות המיועדים של גניבת זרע דווקא רחוקים מקבוצת הגיל של "צעיר מאוד".

ישן 30-09-2012, 06:29
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "צ'אקי אלה נשמעות כמו פסיכיות שרוטות עם חותמת של אברבאנל על המצח"

גנבת זרע לא מבוצעת רק ע"י נשים שרוצות תמיכה כספית. זה מתבצע גם ע"י נשים שרוצות לגרום לבן זוג להתחתן איתן ככה שאם למישהי בת 30+ יש בן זוג מובטל והיא רוצה שהוא ישם לה טבעת על האצבע כי היא מתה להתחתן אז העניין שהוא עני לא משחק בכלל תפקיד. כולם, מסטודנט תפרן ועד מנכ"ל חברה, חשופים לגנבת זרע.

זה שהקונדום ארוז לא מונע את הניקוב שלו. אתה פשוט לוקח את האריזה ותוקע בה סיכה עד שהיא יוצאת מהצד השני. לא שמעתי שקונדום עם חור קטנטן נוטה להיקרע מהר יותר מקונדום בלי חור. בכל מקרה, בלהט הרגע לא מרגישים שהקונדום נקרע ככה שקריעה אפשרית של הקונדום לא אמורה להרתיע בחורה מלחורר אותו. הרי רק בסוף האקט הגבר יראה שהקונדום נקרע ובשלב הזה הוא כבר יהיה אבא עתידי.
ישן 30-09-2012, 06:48

קח קונדום, חורר אותו בסיכה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "גנבת זרע לא מבוצעת רק ע"י..."

(ולפי התסריט של ניקוב דרך האריזה: חורר אותו לפחות בשני מקומות) והלבש על מלפפון. בעזרת היד תפעיל עליו קצת "לחץ" ותראה איך החור הזעיר הופך לקרע במהירות. בקיצר... ניקוב קונדום בזדון: שיטה גרועה לגניבת זרע... ומה עוד שאשה יכולה להכנס להריון במהלך משהו כמו 12-36 שעות בכל חודש, כך שקונדום קרוע (מתוך הנחה שנקרע ממש לפני השפיכה) ממש לא מספיק בשביל להיות אב עתידי ברמת סבירות שצריכה לעורר פאניקה.

בחורה שמנסה להרות מאיזה באם במטרה לשים לו אצבע על היד היא:

א. הזוייה מוחלטת (במילים אחרות: לא סביר שקיימת).

ב. במערכת יחסים בעלת וותק עם הבאם, ואז כאמור זה כבר לא עניין של "טיפוס להזהר ממנו" אלא משחק בין אנשים שכבר נמצאים בקשר.

גם הפיכת גומי מתושפך רעיון מטופש (ולא מאוד ישים) מאחר ופנים הקונדום מכיל קוטל זרע חריף ואלא אם הבחורה רצה לשירותים, נועלת את עצמה שם ומיידית מחדירה את הרגע פנימה (*), הביצוע של דבר כזה לא סביר.

* גם הזרעה עצמית מתרומת זרע היא לא פשוטה ומערבת סוג של מזרק. לא מספיק "לשפוך" את זה פנימה. זרע של גבר הוא כמו המוקשי נ"א שהיו על מדרונות המוצבים ברצועת הבטחון: פגעו כשלא היה צריך, לא פגעו כשכן היה צריך. במילים אחרות: זה שאיזו נערה בת 13 נכנסה להריון כי החבר שלה התרגש בזמן חירמון עם תחתונים לא אומר שכל בחורה יכולה להכנס להריון מכמה זרעונים מסטולים מרוב קוטל זרע שהיא דוחפת פנימה עם אצבעות.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 30-09-2012 בשעה 06:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר