לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2012, 15:44
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
להלן, סדר התרחשות האירועים:
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא הבנתי- לא ראית את השורה..."

לינוקס מפרט את השאלות ששאל בעקבות חתימה על כרטיס אדי.

אתה מגיב:
ציטוט:
מה עושים? אתה מופיע ברשימה, ומתקדם בה לפי הסדר.
רק לא ברור לי מה הקשר של אדי לזה, הרשימה היא בין לאומית (פה אתה מדבר על ה-רשימה הכללית,
ללא איזכור של חברת ביטוח)
ואתה יכול לקבל קרניות מכל מקום.

אגב, אם המצב שלך כזה גרוע, למה אתה לא חותם על ביטוח פרטי? (פה, אתה אומר שאם המצב רע,
אז יש לו גם אפשרות לעשות ביטוח פרטי - זה משהו שלא קשור לרשימה בפסקה הקודמת)
בחלק מהפוליסות
תהיה לך קדימות בקבלת איברים מחו"ל על פני ישראלי אחר.
ואז שאלתי אני, לאיזו רשימה אתה מדבר, ואז הגבת לי:
ציטוט:
של איברים להשתלה, יש הסכמים שנחתמים בין מדינות ובין מוסדות רפואיים.
אני בטוח שתסכים איתי שכאשר מדברים על מדינה, לא מתכוונים לביטוח פרטי, שהרי לביטוח פרטי אין קשר למדינה.
משמע, כששאלתי אותך לאיזו רשימה התכוונת, ציינת שמדובר על הרשימה הארצית בין המדינה לגופים רפואיים, בארץ ובעולם.

זה עייף אותי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-09-2012, 14:22
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "לרוב הגדול ביותר של המדינה..."

זאת לא הזכות הבסיסית שלך כי מעולם לא חיווית דיעה. מי שהביע התנגדות- לא יתרום.

אפשר לבצע את זה בפשטות- כל מי שנרשם לקבלת רישיון נהיגה, או קבלת ת"ז, או בגיוס לצבא. ממלאים טופס- "אני לא מוכן לתרום איברים". פשוט וקל.

אגב, גם כיום ההחלטה לא שלך. כידוע, כרטיס אדי אינו תקף משפטית, וגם אם את מאוד רוצה לתרום, המשפחה שלך מחליטה, לא את. למה את לא מתרעמת על הפגיעה הזאת בזכות הבחירה שלך?

למה אכפת מה קורה במדינות אחרות? מכיוון שאנחנו צריכים בנצ' מארק כדי לדעת האם ההחלטה סבירה או לא. איך אנחנו יודעים האם המעשה מוסרי או לא? על ידי בחינת הסביבה שלנו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4009129,00.html

לכאורה, לא צריך היה להיות הבדל גדול בשיעורי התרומה בין מדינות שונות, רק על פי ניסוחה של ברירת המחדל. אך העובדות המחקריות מוכיחות אחרת לגמרי. ניקח, לשם השוואה, כמה ארצות אירופאיות בעלות ברירות מחדל שונות. בשבדיה, שבה ברירת המחדל מאפשרת קצירת איברים מן המת, ההסכמה המשתמעת היא 86%, בעוד שבדנמרק, שבה ברירת המחדל הפוכה אחוז ההסכמה הוא 4% בלבד. שיעור ההסכמה בבלגיה הוא 98%, לעומת 28% בלבד בהולנד השכנה. השיעור קרוב ל-100% באוסטריה, לעומת 12% בלבד בגרמניה. גם בצרפת ההסכמה היא כמעט 100%, לעומת 17% בבריטניה. מספרים דומים מוצאים גם בארצות אחרות.

ישן 29-09-2012, 14:40
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "..."

למה את חושבת שאנשים לא מודעים לזה? הם מודעים.. כמו שכתבתי- הם לא רוצים קשר לשום דבר שיזכיר להם שהם הולכים למות מתישהו. זה לא נעשה מחוסר ידע, אלא מחוסר רצון לבצע פעולה אקטיבית שקשורה לכך. את חושבת שמתוך כמעט מאה אחוז האוסטרים, רובם לא יודעים מה הם חותמים? או 86% השבדים?

עם כל הכבוד, נראה לי מוזר לטעון שאנשים שהולכים להוציא רישיון (את יודעת מה, נהפוך את זה לגיוס, או כל פעולה אחרת שקורית אחרי גיל 18, כדי שלא יטענו שמנצלים קטינים חסרי הבנה) לא יכולים להבין על מה הם חותמים. זה יהיה משפט פשוט "האם אתה מתנגד שיילקחו ממך איברים במקרה של מוות מוחי?" מה יש לפקיד להסביר פה?

התגובה שלך היא בדיוק מה שמדובר עליה בכתבה- אנשים לא מעוניינים לשנות את מצבם, במיוחד בכל הקשור לסוף חייהם. לכן ביטול אקטיבי יעיל יותר מביטול פסיבי.

ישן 29-09-2012, 15:58
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "לרוב הגדול ביותר של המדינה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
לרוב הגדול ביותר של המדינה אין מודעות לכל כך הרבה חוקים ודברים כאלה, זה ניצול וזו פגיעה בזכויות הבסיסיות שלך. מי שרוצה - שיחתום, מי שלא - שלא. (ויש כל כך הרבה מקומות לתרום, וכל כך הרבה מקומות שאני רואה טפסים למילוי)

גם אחרי שאתה מת, הגוף שלך שייך לך וההחלטה היא שלך ושל בני משפחתך מה לעשות איתו, ולא של המדינה שלך.
גם לאנשים מתים יש זכויות, ולמשפחתוהים של אנשים מתים יש זכויות.

ומה אכפת לי מה מדינות אחרות עושות? למה אתה מתעסק במה יש לאחרים ולמה נראה לך שאם הן החליטו שזה מוסרי אז זה באמת מוסרי?!

זה לא פוגע בשום זכות שלך.
בכל מקרה הזכות על גופך היא שלך, גם אחרי מותך (למעשה באף אחד מהמקרים היא לא שלך - הסבר בהמשך), ההבדל היחיד הוא מה ברירת המחדל במקרה שלא הבעת דעה.
את אומרת שבמצב ששרוקי מציע יכל להיות אדם, שקוראים לו שלמה, שלא היה מעוניין שאיבריו יתרמו, אבל משום שלא ידע שזו ברירת המחדל, לא חתם שהוא מסרב לתרום איברים, ולכן הם נתרמו, למרות שהוא לא היה מעוניין בכך.
אני אומר שבמצב היום יכול להיות אדם, שקוראים לו מנחם, שהיה מעוניין שאיבריו יתרמו, אבל משום שלא ידע שברירת המחדל היא לא לתרום, לא חתם על כרטיס 'אדי', ולכן איבריו נקברו, בניגוד לרצונו.

בשני המקרים יש פגיעה שווה לחלוטין בזכות של אדם מת על גופו.

אגב - המצב היום הוא שלאדם מת אין שום זכות על גופו. כרטיס 'אדי' הוא הצהרת כוונות בלבד, ובסופו של דבר מי שקובע זו המשפחה. אתה יכול לחתום על עשרה כרטיסי 'אדי', ואם המשפחה תסרב, לא יכולים לקחת את איבריך להשתלה, ואתה יכול להצהיר בכל פורום שאתה מסרב בתוקף לתת איברים לאחר מותך, ואם המשפחה שלך תסכים לתרומת איברים, ייקחו אותם על אפך ועל חמתך.
ההצעה של שרוקי לא בעייתית משום הפגיעה בזכותו של המת על גופו (כמו שאמרתי קודם), אלא משום הפגיעה בזכות המשפחה על גופת יקירם.

ישן 29-09-2012, 23:51
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "גם אני עשיתי את זה לפני שחוק..."

אכן הייתה קפיצה במספר החותמים עם כניסת חוק הקדימות. בשנת 2011, בה נכנס החוק לתוקף, חתמו 70,000 איש על הכרטיס (http://www.ice.co.il/article/view/303740), עם זאת גם בכל אחת מהשנים 2007 ו-2008 חתמו על הכרטיס מעל 65,000 איש (http://www.knesset.gov.il/mmm/data/pdf/m03007.pdf), עוד הרבה לפני חוק הקדימות.
בשורה התחתונה, לפני חוק הקדימות היו חתומים על הכרטיס מעל 500,000 איש, והיום חתומים כ-700,000. אפילו אם נניח שכל מי שחתם על הכרטיס מאז נכנס חוק הקדימות, עשה זאת בגלל החוק (הנחה לא נכונה, משום שגם בלי החוק, אנשים היו ממשיכים לחתום על הכרטיס, כמו שעשו לפניו), עדין מעל 70% מהחתומים עשו זאת עוד לפני החוק, ובלי קשר אליו. כך שההצהרה שלך ש-90% מהאנשים חתומים בגלל חוק הקדימות פשוט לא מבוססת.

ישן 30-09-2012, 00:45
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אכן הייתה קפיצה במספר החותמים..."

אני שונאת אנשים שמחפשים לחפור לנסות "להכנס" במישהו אחר רק כדי להראות חכם יותר.

אל תשתמש במילים כמו "הצהרה" ו"לא מבוססת" כשאני מבהירה שזו רק מחשבה שחלפה בראשי.
שים לב למילותיי שוב -
ציטוט:
אם לא היתה קדימות אני חושבת שלפחות 85-90% מהאנשים לא היו חותמים..

לא התעמקתי בנושא יותר מדי, תודה על המידע, זה נחמד - אבל בחיאת תדע לדבר.

--------
בעריכה - לאחר רפרוף קל -
שים לב שבחרת להזכיר שנתיים רצופות של מעל 65K של אנשים (כנראה יש סיבה מאוד ספציפית לעניין, איזשהי שימת דגש בפרוייקטים פרסומיים כלשהם או משהו בסגנון)
כשכל שאר השנים מ2004 הם בין 20K ל40K.

דבר נוסף - השוואה בין שנתיים לשבע שנים לא בדיוק הגיוני, לא? אני מעדיפה לחכות עוד 5 שנים כדי לקבל נתון קצת יותר קרוב למציאות.
ובכל זאת קפיצה של 200K בשנתיים בלבד - זו קפיצה מאוד מאוד גדולה.

כמובן שישנה ההסתייגות שציינת שלא כולם חותמים בגלל זה, אבל זה נתון שאי אפשר לבדוק.

מסקנה סופית - אתה מתקטנן על שטויות סתם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 30-09-2012 בשעה 00:56.
ישן 29-09-2012, 13:46
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "??"

תשובה לכולם, משורשרת לפה רק מטעמי נוחות.
אני לא תמים וברור לי שחלק מהאנשים חותמים על הכרטיס הזה כדי להנות מההטבות שהוא מעניק ולא בגלל שהם רוצים לעזור לאחרים. למרות זאת אני חושב שיש הבדל בין מישהו שחותם על הכרטיס הזה כשהוא בריא לגמרי ולא יודע אם יזדקק להשתלה בעתיד, לבין מי שחותם על הכרטיס כשהוא כבר חולה ומתאר לעצמו שיש סיכוי טוב שיצטרך השתלה בעתיד. לדעתי זה ניצול ציני של ההטבה הזו וכמו שכבר כתבתי המחוקק הבין שיש אנשים שינסו לנצל את ההטבה ונתן לזה פיתרון בחוק (תקופת המתנה של 3 שנים בין החתימה לקבלת ההטבה). כנראה שלא רק אני חושב שההתנהגות הזו לא תקינה.

ישן 29-09-2012, 14:46
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אני חושבת שכשחתמתי בכלל לא..."

חתמתי לפני הגיוס, לפני שהיו הטבות כלשהן (ובלי קשר יש לי ביטוח פרטי מעולה כך שאני לא זקוק לקדימות).

רוב האנשים שאני מכיר חותמים מתוך תחושת "שליחות" ולא מטובות הנאה.

אני עדיין די נגד טובות ההנאה הללו, פשוט בגלל שהקדימות מובטחת אבל עם זאת התרומה אינה מובטחת.

אני דאגתי להבהיר לקרובי משפחתי את עמדתי בנוסף לכרטיס (ואמא שלי מעורה בעניינים כך שאני סומך עליה שתקבל את ההחלטה הנכונה), אבל הכרטיס בפני עצמו הוא רק הצהרת כוונות, לא מסמך מחייב.

לכן, לענ"ד, כל עוד הוא איננו מסמך מחייב זה פשוט לא נכון לתת קדימות לאנשים הנושאים אותו.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-09-2012, 16:36
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "נשים צריכות להתחיל לאכול בשר..."

לא קשור לאכילה... זה גם נטיה טבעית (נפח דם נמוך יותר) וגם איבוד דם חודשי, מה שגורם לאיבוד ברזל.
באופן טבעי הגוף לא נפטר מברזל. אצל גברים המאגרים רק הולכים ומתמלאיםץ למעשה, הדרך היחידה לאבד ברזל היא או לא לספוג מלכתחילה, או ע"י נשירה טבעית של תאים מתים (עור ומעיים) או ע"י דימום.
אנשים עם עודפי ברזל, למשל, עוברים הקזות דם תקופתיות.
מכיוון שרוב הנשים בגילאי 9-50 ממילא מאבדות דם, לרובן אין בעיות של ספיגת ברזל (אם כי הספיגה שלהן באופן טבעי נמוכה יותר מזו של גברים אאל"ט), אלא של איבוד ברזל מול אכילה מתונה יותר (רוב הנשים אוכלות כמויות נמוכות יותר מגברים, לא רק בשר).
אגב, אני ההוכחה המהלכת שהמוגלובין זו נטיה טבעית: התחלתי את ההריון עם המוגלובין של מעל 14, לא לקחתי שום תוסף ברזל, כמעט ולא אכלתי בשר (דחיה שהגיעה בעקבות ההריון, בעיקר מעוף) וההמוגלובין שלי כמעט לא ירד (13.8 שבוע שעבר).
אגב, נשים שעברו הריון ואיבדו ברזל לטובת העובר, נטייתן לאנמיה גבוהה יותר, כיוון שחידוש המאגרים איננו פשוט. רוב הנשים אינן כמוני ומגיעות לרמות המוגלובין שבין 8-10 לקראת סוף ההריון, שלא לדבר על צינחת ההמוגלובין לאחר הלידה.

שוב - אנמיה זה ממש ממש לא רק תזונה... תזונה יכולה לשפר ויכולה לא.

הנכתב כאן נלמד במהלך לימודי התואר השני שלי שעסק באנמיה של מחלות כרוניות.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 29-09-2012, 17:11
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כמה דם כבר מאבדים במחזור? לפי..."

זה לא רק עניין של כמות, אלא של הצורך המתמיד בחידוש מאגרים.
זה נכון שבשר הוא מקור מצוין לברזל בצורת heme, אבל זה נכון בעיקר בנוגע לבשר אדום (כבש ובקר) ופחות בנוגע לעוף.
נשים אוכלות פחות, ועם זאת צריכות לספוג יותר (הן, בניגוד לגברים, צריכות לחדש מאגרים שמתרוקנים) עם זאת, אם הבנתי נכון מהרופא, הורמוני המין הנשיים גורמים לספיגה נמוכה יותר של ברזל (בעיקר פרוגסטרון). תוסיף לזה איבוד של ויטמין B12 וספיגה נמוכה שלו, איבוד ברזל לטובת עוברים שרובינו מגדלות בפני בשלב זה או אחר של החיים, מסת שריר נמוכה יותר (השרירים מהווים מאדר ברזל בגוף) ונפח כבד קטן יותר (אותו כנ"ל), ותגיע למשוואה בה נשים גם אוכלות שונה (פחות בשר אדום, יותר עוף ודגים בגלל מודעות לאכילה בריאה), אוכלות כמויות קטנות יותר, המאגרים שלהן קטנים יותר, מאבדות דם על בסיס קבוע (ו-35 מ"ל זה הממוצע בלבד...) מאבדות ברזל בצורה מאסיבית במהלך ההריונות והספיגה שלהן נמוכה יותר באופן טבעי, וגם צריכות כל הזמן לחדש מאגרים. לכן, יש הרבה נשים אנמיות, בלי קשר למה הן אוכלות (יש גם לא מעט כאלה שתוספי ברזל לא מזיזים לאנמיה שלהן, אלא עירויי ברזל בלבד)

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 29-09-2012, 15:20
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 143 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "ואני שאלתי סיכונים למה."

אני לא רופאה, אבל וויקי -

ציטוט:
תת-משקל עשוי להיות בעצמו גורם למחלה. מערכת החיסון של אנשים הסובלים מתת-משקל קיצוני עלולה להיות חלשה, והם פגיעים יותר לזיהום. לדברי רוברט א. בלאק (Robert E. Black) מבית הספר לרפואה ציבורית של אוניברסיטת ג'ונס הופקינס, "מצב של תת-משקל וחסר בוויטמינים ובמינרלים יכול לגרום לירידה ביעילות מערכת החיסון ומערכות אחרות המהוות את מערכת ההגנה של הגוף, ויש לסווגן כסיבות המקוריות למוות אם הן מלוות במחלות מדבקות הגורמות למוות באופן ישיר." אנשים הסובלים מתת-משקל עקב תת-תזונה נמצאים ברמת סיכון גבוהה במיוחד משום שלא רק שסך כל כמות הקלוריות שהם צורכים במזון עלולה להיות בלתי מספקת, אלא גם צריכת חומרים מזינים חיוניים, בייחוד חומצות אמינו נחוצות, וחומרים הנדרשים בכמויות זעירות כדוגמת ויטמינים ומינרלים.

אצל נשים עלול תת-משקל קיצוני לגרום להפסקת הווסת (אמנוריאה) וסיבוך אפשרי במהלך ההריון. תת-משקל עלול גם לגרום לאנמיה ולאובדן שיער הראש.

תת-משקל הוא גורם סיכון מוכח לתופעת דלדול העצם (אוסטאופורוזיס), אפילו אצל אנשים צעירים. לעובדה אחרונה זו יש תוצאות חמורות במיוחד, משום שהאנשים הסובלים ממנה אינם מודעים לסכנה, הם יכולים לחוש שהם כשירים ואפילו יכולים להצטיין בספורט אתגרי. לאחר שמתרחש השבר הספונטני הראשון, הנזק הוא לעתים קרובות בלתי הפיך.

ישן 29-09-2012, 15:55
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 232 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "אחלה, תודה :) מצידי שלא ניכנס..."

אני אנסה לחדד, משום מה קצת קשה לי להפוך את המחשבות למילים כתובות במקרה הזה זה לא סוד שיש לא מעט אנשים שלא מסכימים לחתום על כרטיס אדי בגלל סיבות שונות ומשונות, רוב הסיבות קשורות כך או אחרת לעניין המוות (ובגלל זה הזכרתי את עניין המוות באחת התגובות). כשאנשים כאלה מוכנים פתאום לחתום על הכרטיס כדי לקבל צ'אנס להציל את החיים שלהם זה מגעיל מבחינתי. גם אם הסיבה לאי חתימה היא אחרת, זה עדיין מגעיל מבחינתי. ושים לב שאמרתי מגעיל, לא אמרתי שאני לא מבין את המעשה כשאתה תורם דם אתה לא צריך למות בשביל זה, ולכן מי שתורם דם רק כשהוא צריך ביטוח הוא פחות אינטרסנט מבחינתי ויותר קל לי לקבל את זה.

מקווה שהפעם הייתי יותר ברור והצלחתי להעביר את הרעיון מאחורי הדברים שלי

ישן 29-09-2012, 16:28
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 245 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ועדיין לא ענית לי על השאלה...."

עניתי לך, אבל אתן לך שוב את התשובה.

א, בהתחלה ניסיתי לקבל מהם תשובות מאדי, אבל הם לא ענו לי, ולכן לא חתמתי על זה באותו זמן ברווז.
ב, המחלה הייתה איתי כל החיים שלי, למרות שחשבו שזה סתם קוצר ראיה כמו אצל רוב האנשים.
בגיל 18 התחילו להופיע הסימנים שלה ורופא עיניים מעולה של כללית חשב שזו מחלה נדירה ולכן שלח אותי לרופא פרטי, והרופא הפרטי מצא שאותו רופא של הקופה צדק ומדובר במחלה נדירה.
רופאי עיניים גם המנוסים ביותר לא ידעו שהיא נמצאת שם.
בלי ידע על אותה מחלה או כיצד לזהות אותה אחרי שהיא כבר נתנה סימנים בגלל שהיא נדירה, אי אפשר לזהות אותה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 29-09-2012, 16:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 249 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "מה לעשות והוא צודק... מי..."

ok, בואי נגיד שאני עדיין רוצה לקבל על זה תשובות, לאיזה מייל או מספר טלפון אני מתקשר או שולח מייל בשביל לקבל תשובות?
בלי לבטל את החתימה שלי כמובן.

בין השאר רציתי גם לקבל תשובה כיצד אני יודע שהתורם המת אין לו מחלות אחרות או בעיות אחרות.
אחרי הכל אתה רק חותם על דף קטן ואין הצהרה של בריאות בכלל.
לביטוחים כמו של דקלה כבר יש הצהרה של בריאות יותר מקיפה מאד"י, וזו לא מחמאה לאד"י ולמשרד הבריאות.
יש לי תיק רפואי אצל כמה רופאים פרטיים ואין לקופה ולמשרד הבריאות ידע עליהם או מה כתוב בהם. כיצד משרד הבריאות ידע מה כתוב בהם, אם אני אמות?

לכן רציתי לשאול את אד"י מספר שאלות טליקו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:13

הדף נוצר ב 0.39 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר