לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2012, 10:55
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
טלוויזיה "הומלנד" - עונה 2 שרצה עכשיו בארה"ב (האשכול מכיל ספוילרים)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

פרק 1 ("The Smile")
כשהעונה נפתחת מסתבר שישראל תקפה באיראן כדי לעצור את תוכנית הגרעין שלה ומתפרסמים דיווחים על אלפי הרוגים. בשלב הזה ברודי הוא כבר חבר קונגרס והמצב הרפואי של קארי נמצא בשליטה בעודה עוסקת בלימוד דוברי ערבית את השפה האנגלית. בבגדול העלילה מתנהלת בשני מישורים: באחד ברודי מתבקש לסייע לטרוריסטים לבצע תקיפה נגד ארה"ב ע"י השגת מידע מהכספת של מנהל המחלקה נגד טרור ובשני קארי "מגויסת" מחדש על מנת ליצור קשר עם מודיע (אשתו של בכיר בחיזבאללה) שנטען כי היא מחזיקה מידע על תקיפה נגד ארה"ב. אני מעריך ששני הקצוות האלה קשורים. יכול להיות שהתפקיד של ברודי יהיה לספק לטרוריסטים את המטרה שקארי תנסה למנוע את הפגיעה בה - סתם ניחוש.

מבחינתי הפרק היה סביר ביותר. היו לי ציפיות נמוכות כי קשה לעמוד ברף שהציבה העונה הקודמת אבל לפחות אני רגוע עכשיו שהעונה השנייה לא תהיה טְראש ובהחלט שווה צפייה. קלייר דיינס ממשיכה לתת משחק מאוד מרשים שמצליח לשקף יפה את המצב הנפשי שהדמות שלה נמצאת בו.

הסצינות סביב זה שג'סיקה מגלה שברודי מוסלמי (השיחה בסלון, הזריקה של הקוראן על רצפת הגראז' והקבורה של הקוראן) נותנים איזושהי תחושה חשובה של עומק לדמויות ואחד הדברים שמשחקים לטובת הסדרה זה שהדמויות לא מרגישות כמו דמויות קרטון אלא משדרות משהו שמרגיש מאוד אמיתי.

הינה סרטון של התסריטאי/המפיק של הסדרה עם תובנות לגבי פרק 1:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2012, 20:05
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Blood of Lambs שמתחילה ב "פרק 2"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Blood of Lambs
מה שאני חושש מפניו זה שבסרטון של ברודי הוא לא מציין ישירות מה הוא עשה/מתכנן לעשות וככה הוא יחמוק שוב.

הסרטון שהוא השאיר דווקא לא מעורפל כל כך בהתחשב בכך שהם יודעים שהייתה פעולה באותו יום שברודי היה נוכח באזור שלה ושקארי חשבה שהוא חלק ממנה, והוא אומר ככה בתחילת הפרק האחרון של העונה הקודמת (בקלטת):
People will say that I was turned into a terrorist, taught to hate my country. I love my country.

as a marine I swore an oath to defend the United States of America against enemies both foreign and domestic. My action this day is against such domestic enemies. The Vice President and members of his national security team who I know to be liars and war criminals, responsible for atrocities they were never held accountable for. This is about justice for 82 children whose deaths were never acknowledged and whose murder is a stain on the soul of this nation.

ישן 09-10-2012, 14:44
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

פרק 2 ("Beirut is Back")
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב ""הומלנד" - עונה 2 שרצה עכשיו בארה"ב (האשכול מכיל ספוילרים)"

פרק ממש טוב. נותן לו 9/10.
כשבסוף הפרק סול מצא את הכרטיס ושם אותו בקורא כרטיסים של המחשב אני שכבתי במיטה ופתאום ברודי הופיע על המסך ואני מיד עברתי למצב ישיבה וצעקתי "הולי שיט!" ועד שהגיעו הכתוביות אני הייתי ככה .

גם בשלב מוקדם יותר דיברתי אל המסך . כשאבו נזיר יצא מהרכב רגעים אחרי שברודי שלח לו את הSMS שמזהיר אותו צעקתי "תירו בו! תירו בו!" אבל הם לא הקשיבו לי מהר מספיק

מבחינתי הסדרה הזו עשתה את הבלתי יאמן. היא מצליחה לשמור על רמה סופר גבוהה אחרי עונה ראשונה מעולה שחששתי שהיא מיצתה את כל מה שניתן היה להפיק מהרעיון הבסיסי של הסדרה כמו פרה שחלבו ממנה את כל החלב שהיה בה עד הטיפה האחרונה. אבל לא, הקסם נשאר
ישן 23-10-2012, 16:09
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

פרק 4 ("New Car Smell")
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב ""הומלנד" - עונה 2 שרצה עכשיו בארה"ב (האשכול מכיל ספוילרים)"

פרק חזק!!!

לא דמיינתי שדבר כזה יקרה כשאנחנו אפילו לא באמצע העונה השנייה!
התחזית שלי לגבי ההמשך: במהלך החקירה ישכנעו את ברודי להיות סוכן כפול בטענה שאם הוא יעזור לתפוס את אבו נזיר אז יתחשבו בו באיזושהי צורה משמעותית. מבחינתי הסיום של הסדרה צריך להיות שברודי ירגיש חרטה ובושה על מה שעשה ובשביל שהילדים שלו יזכרו אותו לטובה הוא יעזור לCIA ויבצע במפתיע איזושהי פעולה אובדנית שבמסגרתה הוא ינסה לחסל את אבו נזיר.

אני ממש אוהב את זה שיש דגש גם על הדמויות משנה כמו הבת של ברודי, אשתו ג'סיקה ומייק. זה נותן איזשהו עומק לדמויות ככה שהן לא מרגישות כמו דמויות שעשויות מקרטון שכל התכלית שלהן היא להיות ניצבים ברקע של הסיפור העיקרי. הסיבה שלא אהבתי את הסדרה "24" היא שהיה בה משהו שהרגיש לא מציאותי והדמויות היו די חלולות. ב"הומלנד", שמעורבים בה יוצרים מ"24" ויש בה לפעמים תחושה שמזכירה מאוד את "24", פשוט הצליחו ליצור משהו בליגה אחרת לגמרי.
ישן 01-11-2012, 19:17
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
סדרה מעולה, אבל הם פיספסו בענק בקטע של ישראל...

כל הזמן הם רצים סביב זה, שתקפנו באיראן, אבל לא הצלחנו להשמיד את המטרות.

אז כמה נקודות (ברשות המפיקים):

1. חיה"א ההישראלי, הוא לא חיל אוויר מטומטם, ואם אנחנו יודעים שהפצצות שלנו לא מספיק חזקות על מנת לפגוע בפרוייקט הגרעין האיראני, לא היינו יוצאים למתקפה.

2. במידה וישראל הייתה תוקפת את איראן, הייתה פורצת מלחמה אזורית בקנה מידה נרחב, ישראל ואיראן היו נכנסות למעגל לחימה טק"ק, וחיזבאללה (לבנון) היו מצטרפים לחגיגה, וישראל הייתה יוצאת במקביל ללבנון 3.

-אז זה דיי מצחיק לראות את קרי מסתובבת בשאנטי שלה בביירות, ואת סול ממריא מנמה"ת חרירי.
בלבנון 2 בצעד הראשון של המלחמה, השבתנו להם את השדות תעופה, נמלי הים, כבישים מהירים, ומסלולי הרכבות (א..ב.. בכל תו"ל מלחמה נורמאלי).

3. לחיה"א כבר יש פצצות BB, אז אנחנו לא ממש זקוקים לטובת דוד סאם, האתר הבעייתי היחידי ממוקם בפורדו, וגם אליו ניתן לחדור באמצעות פעולה יבשתית של יחידות עילית, בידודו ע"י הרס סביבתי, או מיקוד הפצצות נרחב.

זהו, פרקתי.

חוץ מזה, הסדרה מעולה.

ואני חולה על ברודי, לדעתי הוא השחקן הכי טוב בסדרה (מי שזוכר הוא גם היה ב"אחים לנשק"...)

ישן 15-11-2012, 07:08
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

פרק 7 ("The Clearing")

כשדיינה התעקשה שצריך לספר להורים על אירוע הדריסה ופ'ין הסכים אבל ביקש שיחכו קצת הייתי בטוח שהוא מתכנן להפיל עליה את התיק - להאשים אותה שהיא דרסה אחרי שנתן לה לנהוג. נראה לי שיצרו את כל הקו עלילה המשני הזה של דיינה ופ'ין כדי שהסדרה תדבר גם לבני נוער אבל בסוף הפרק הזה העלילה המשנית השתלבה לתוך העלילה הראשית כשקארי בלמה את ברודי ודיינה מלספר למשטרה את מה שקרה ובכך נראה שיצרה איזשהו קרע ביחסים של ברודי ודיינה.

כל ההתרחשות בכלא בין סול לאיילין הרגישה לי קצת מיותרת כי לא יצא מזה שום דבר אבל עד לרגע שבו הבנתי שזה קו עלילה משני עם מבוי סתום נהניתי ממנו כי האינטראקציה בין השניים הייתה מעניינת והוסיפה איזשהו עומק לדמות של סול. אולי גם הייתה כאן איזושהי ביקורת סמויה על תנאי הכליאה הקשים של אסירים מסוגה של איילין. אולי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:10

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר