לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2012, 12:05
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לירון היקר"

היי.

זה הולך להיות ארוך ולא מעניין, אין סיבה לקרוא. אני רק מנצלת אתכם ואת האשכול הזה כדי לפרוק את המרמור והתסכול שלי. תודה שקראתם את ההקדמה, עכשיו לכו מפה.

אני לא יודעת לעשות שומדבר לבד. אני צריכה תמיכה ודחיפה בשביל לפעול. ככה זה היה כל החיים שלי ואני מרגישה שזה לא ישתנה אף פעם. בהתחלה זאת הייתה אמא, שלימדה בתיכון שאליו הלכתי ובגללה הייתי חייבת ללמוד. אח"כ זה היה הבנזוג שהוציא אותי מההרס העצמי, בצבא הייתי מוקפת בחברות מהבית, עשית רשיון נהיגה כי אבא הכריח אותי וארגן לי אוטו. לפסיכומטרי ניגשתי כי חברה גררה אותי, התחלתי ללמוד כי חברה אחרת גררה אותי,עזבתי את הבית של ההורים כי חברה שלישית גררה אותי. אני אשכרה לא מצליחה לשים את האצבע על בחירה עצמאית אחת שלי.
עד עכשיו. עכשיו השותפה שלי עוזבת אותי, ואני עוברת לגור לגמרי לבד. ואני כל כך שונאת את עצמי ואת החיים שלי ואת העובדה שאני לא מסוגלת לבד. חתמתי חוזה בפזיזות, בקושי קראתי אותו וסמכתי על המשכיר בעיניים עצומות למרות שאני לא מכירה אותו. חתמתי על הדירה השלישית שראיתי. מי עושה דבר כזה?!
אני שונאת את הדירה החדשה. אני לא מסוגלת להיות שם. ברחתי משם עכשיו ואני לא רוצה לחזור אליה. אני שונאת ג'וקים. אפשר לצחוק עליי ולהדביק לינקים לכתבה על ההיא שהזמינה משטרה, אבל אני באמת שונאת אותם יותר מכל דבר אחר על כדור הארץ. יש לי תגובה גופנית בלתי רצונית לג'וקים. אני לא יודעת איך להתחיל לתאר את השנאה שלי, אני יודעת שאני לא אצליח להמחיש את המימדים של הדבר הזה. אין לזה רציונאליזציה, אני יודעת שהם לא יכולים להזיק לי יותר מדי ושהם מפחדים ממני יותר משאני מהם. אבל הידיעה הזאת לא עוזרת.
אז שאלתי את בעל הדירה אם יש שם ג'וקים. הוא אמר לי שאין. בדיעבד אני דופקת את הראש בקיר על שלא דיברתי עם הדייר הקודם. הדירה הזאת, היא מוקפת צמחייה, הא בקומה הראשונה, ויש כל כך הרבה קירות גבס שבנויים על קירות רגילים, ויש כל כך הרבה מחילות וחללים בין לבין ומקומות שאי אפשר להגיע אליהם. אני פשוט יודעת שזה בית גידול לג'וקים. בפעם הראשונה שהגעתי לשם לבד, רעדתי מפחד. הפכתי הכל, בדקתי את כל הפינות ולא מצאתי הוכחות לקיום ג'וקים. ואז משהו עקץ אותי וזה היה חרק. לא יתוש, חרק שחור ומוארך ומעופף. היום חזרתי מצויידת בראייד וקיי300. לפנ שהתחלתי לרסס בראבק חברה התקשרה. סיפרתי לה מה אני הולכת לעשות. סיפרתי לה שהמיטה מוצבת ליד מזגן ישן שתקוע בתוך קיר ושבטוח יכנסו לי בלילה ג'וקים דרך הפתח האלה ויעלו ישירות על המיטה ויכנסו לי לאף. היא צחקה, אני צחקתי. החלטתי להזיז משם את המיטה. זה לא הה קל, הזזתי אותה ונשכבתי עליה, על הבטן. עם הפנים בכרית. ואז ראיתי אותו. חום, ענקי ומשופם. הסתכל עליי. על המיטה שלי, בין הסדינים שלי. פשוט עמד שם ותכנן את הדרך לתוך האף שלי. בשלב הזה קפצתי והתחלתי לבכות ולקפוץ ולנסות לנער מעצמי את המיליון חברים שלו שבטח נתפסו לי בבגדים ובשיער. אף פעם לא הייתי כל כך קרובה לג'וק. אף פעם. תכננת לנקות ולרסס היום, במקום זה אני פה, בדירה הישנה, כותבת את השורות האלה. אני לא יודעת אך לחזור לשם. אני לא יודעת איך לשון שם בפחד מתמיד. אני בוודאות אזמין ריסוס מקצועי, אבל אני יודעת שאני לא אהיה רגועה למרות הכל. רק בשביל להגיע לדירה צריך לעבור יער של עצים גבוהים וצמחייה עד הברכיים. אי אפשר לרסס את הכל. אני כל כך מתחרטת שחתמתי. כל כך שונאת את המקום הזה. אני בחיים לא ארגיש שם בבית. פשוט לבד בבית זונות אחד גדול של ג'וקים חומים ומכוערים. ובכלל באיזה קטע הוא מפקיד את הצ'ק בטחון? במקום 1800 ירדו לי 3600. אני בטוחה שהוא יחזיר לי את הכסף, אני גם בטוחה שעד שזה יקרה אני אשכח מהכסף הזה וכשהוא יכנס זאת תהיה הפתעה נעימה. אבל בנתיים אני במינוס ועם ג'וקים. הלוואי שלא הייתי צריכה לעבור את זה לבד. הלוואי שהיא לא הייתה עוזבת אותי פשוט. אני לא יודעת, אני שוקלת להתחיל לחפש לו דייר במקומי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2012, 12:29
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "היי. זה הולך להיות ארוך ולא..."

וו'ואו...
גם אני חתמתי על חוזים בלי לקרוא אותם בגלל שסמכתי על מי שנתן לי לחתום עליהם. זה דבר שאסור לעשות אותו. העניין הוא שאני מבין טוב מאוד שכאשר אני חותם בלי לקרוא יכולות להיות לזה השלכות קשות ובגלל זה מראש אני אומר לעצמי שאם יתעוררו בעיות בגלל שלא בחנתי את העניין לעומק אז אני צריך להיות מוכן לשלם את המחיר כמו גבר.

אני מציע לך לקרוא את החוזה ולבדוק האם יש בו פרצות שיאפשרו לך לצאת מהדירה. אם אין אז תנסי להתנחמד מול המשכיר בתקווה שהוא ישחרר אותך. אם גם זה לא יעזור פשוט תנסי להתמודד עם החרדה הנוראית הזו שלך מחרקים.

חוץ מזה, תנסי לזכור שיש אנשים במצב הרבה יותר קשה משלך. זו לא נחמה גדולה אבל זה עוזר לשים את הדברים בפרופורציה.
ישן 04-10-2012, 12:44

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "וו'ואו... גם אני חתמתי על..."

אני הכי לוקחת את זה כמו גבר.
בבוקר קיבלתי סמס מהבנק וראיתי שאני במינוס וזה לא היה נראה לי הגיוני. אז נכנסתי לתנועות האחרונות וראיתי את השני צ'קים שהוא הפקיד... ביד אחת צלצלתי אליו כדי לכעוס וביד השניה הוצאתי את החוזה... תוך כדי שהטלפון שלו עדיין צלצל ראיתי את הסעיף ומיד ניתקתי. מאז אני רק שונאת את עצמי שלא קראתי כמו שצריך... כמו גבר. במעמד החתימה אני זוכרת שראיתי את הסעיף הזה, אבל רפרפתי עליו כי זה כולה צ'ק בטחון ואני יודעת מזה צ'ק בטחון. חשבתי שאני נותנת לו את הצ'ק ובסוף כשאני אצא מהדירה הוא יקרע אותו. גם כשכבר הבאתי לו את הצ'קים הוא לא אמר לי מילה... ואני לא שאלתי... זה היה נראה לי כל כך ברור שצ'ק בטחון לא מפקידים... סתומה.

ישן 04-10-2012, 13:04
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אני הכי לוקחת את זה כמו..."

מה התירוץ שהוא סיפק לך על ההפקדה הכפולה? איך בכלל הוא עשה את זה? לא עשית כל צ'ק פר חודש?

חבל להתחיל חוזה ברגל שמאל, אבל הוא מתנהג בצורה מאוד חוצפנית. הייתי מבטל את הצ'ק ומנסה ליצור מספיק סכסוך כדי לאפשר לי לצאת מהדירה עכשיו בהסכמה וללא תשלום.

אם זה לא קורה אז אל תתני לו יותר צ'קים מראש ותודיעי לו שהוא אחראי על הריסוס של הבית. אם הוא מסרב תאספי (יותר נכון תעזרי במישהו שיאסוף) המון גוויות של ג'וקים, תשימי אותם בתצוגה ותזמיני אותו לראות.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 04-10-2012, 13:15

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מה התירוץ שהוא סיפק לך על..."

הוא לא נתן לי תירוץ, לא דיברתי איתו בכלל בסוף...
פשוט אני אשמה שלא קראתי כמו שצריך... אני אצטט מהחוזה:
רשימה של 12 הצ'קים שנתתי עם המספרים והתאריכים והסכומים ואז "... וכן סך של 1800 שח בצ'ק מספר בלה בלה סניף בלה בלה בלה שיופקד וישמש סכום בטחון כדי להבטיח את השמירה על הדירה מבחינת תקינותה בלה בלה בלה סכום זה יוחזר לשוכר עם פינוי הדירה בתום תקופת השכירות." וזה היה צ'ק בלי תאריך. בטוח משהו מסריח פה קצת כי לא סתם לא רשמנו תאריך. אם הוא היה שקוף איתי ומבהיר לי שהוא הולך להפקיד אותו היינו רושמם תאריך...

הלוואי שזה לא היה כתוב והייתי יכולה לעשות את מה שאתה אומר. למרות שתכלס אני רכיכה חסרת אסרטיביות ועמוד שדרה ובחיים לא הייתי מצליחה להציב לו עובדות ולכעוס עליו כמו שצריך

ישן 04-10-2012, 13:20
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "הוא לא נתן לי תירוץ, לא..."

אאוץ'...קשה לי להאמין שהצלחת לגלות שאני ולינוקס זה אותו אדם, אבל בתור עו"דית לעתיד לא קראת את החוזה שלך...

לא נורא, כרגע את צריכה להיות במוד של צמצום נזקים, למשל- לרשום לעצמך באלף תזכורות לא לשכוח את הכסף שמגיע לך וגם להוציא תדפיס שמראה שהמשכיר הפקיד שני צ'קים ככה שהוא לא יוכל להתכחש לכך (אגב, לכמה זמן החוזה?), בנוסף לעבור על הדירה ביסודיות במשך כמה ימים ולרשום כל פאק הכי קטן, להגיש רשימה לבעל הבית ולבקש שהוא יחתום עליה, ככה שבמעמד העזיבה הוא לא יוכל לזיין לך את השכל שה"סדק במשקוף לא היה שם כשנכנסת ולתקן אותו יעלה 1,800 שקל".

תעברי על החוזה ותודאי שאין עוד לופים קטנים מעצבנים. אני מניח שהוא ירצה שתצבעי ותנקי את הדירה כשתעזבי, צריך לראות שהוא לא בונה על כך שהכסף יילקח מהצ'ק בטחון כי אז הוא יכול לחרטט לך כל סכום שבא לו. במעמד העזיבה תקחי את כל הכסף ותשלמי דברים באופן עצמאי, ע"י בעלי מקצוע שאת שוכרת ולא כאלה שהוא מביא.

את יודעת, דברים כאלה

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 04-10-2012, 15:12
  shir.F shir.F אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "היי. זה הולך להיות ארוך ולא..."

בשנה שעברה התחלתי ללמוד וחיפשתי דירה.
אחרי חיפושים די מתישים התפשרתי על דירה ריקה, לא מרוהטת, לא משופצת, רחוקה יחסית מהאונ' ולא זולה (וכן, נראית גם כמו מאורת ג'וקים, למרות שטפו טפו טפו עד עכשיו...) שהגעתי אליה דרך השותפה שהכרתי מלפני ששכנעה אותי שזאת דירה "ממש חמודה" ובעיקר כי כבר לא היה לי כוח לחפש עוד.
אותה שותפה הביאה בתור שותף שלישי קרוב משפחה שלה שמאוד מאוד לא מצא חן בעיניי- מעשן, נראה מוזנח, עם תמונות שיכורות של עצמו בפייסבוק, אבל הוא היה קרוב שלה והיא התעקשה שהוא נורא אחלה ונחמד, ואני גם כן אין לי עמוד שדרה כך שהכנסנו אותו בתור שותף שלישי.
שבוע לפני תחילת הלימודים יצא לי לדבר עם חברה סטודנטית, כשאמרתי לה ששכרתי באזור X היא הצליבה מבטים עם חבר שלה ואמרה לי "אזור X? תוך חודשיים את בורחת משם". הייתי ככה קרובה מלהפר חוזה באותו רגע.

בסופו של דבר הסתדרתי עם השותף יותר משהסתדרתי עם השותפה ולמרות שבהתחלה לא הייתי מרוצה מהפיזיות והתנאים של הדירה עצמה, התרגלתי, הבאתי רהיטים, סידרתי לי חדר נעים, גיליתי שאני דווקא אוהבת את זה שהיא קצת רחוקה ולא בתוך מרכז הבלאגן, והכרתי שכנה שהיא גם סטודנטית ואחת החברות הכי טובות שלי ללימודים.

הכי מצחיק שלמרות כל החששות שהיו לי בהתחלה, אני היחידה מבין השותפים לדירה שהאריכה חוזה.

אני מציעה שלפני שאת קובעת עובדות, מפוצצת חוזים ודופקת ת'ראש בקיר תתני לעניין הזה צ'אנס, יש הפתעות בחיים ואולי תופתעי לטובה.

בון שאנס (:
ישן 04-10-2012, 12:15
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לירון היקר"

יש לי ויזה נטענת שרכשתי אותה בדואר ובמעמד הרכישה טענתי אותה בכמה מאות שקלים. נכון להיום נשאר בה עוד כסף אבל התוקף שלה עבר ככה שאי אפשר להשתמש בה לביצוע רכישות. הלכתי לדואר, חיכיתי בתור וכשהגיע תורי ביקשתי לקבל את הכסף שלא ניצלתי. הפקיד התנגד לתת לי את הכסף בטענה שהתוקף עבר. אמרתי לו שזה מגוחך כי לא יכול להיות שהדואר או ויזה ישמרו אצלם את הכסף שלי לנצח בגלל שעבר התוקף של הכרטיס. הרי המשמעות היחידה של זה שהתוקף עובר זה שאי אפשר לבצע קניות. הוא התעקש אז עזבתי את המקום.

אני לא מוטרד מזה יותר מידי. כבר יצא לי יותר מפעם אחת לפדות ויזה נטענת אחרי שעבר התוקף שלה. בכל סניף מרכזי של דואר ישראל עושים את זה בלי שום בעיה. תמיד בסניפי דואר קטנים העובדים לא יודעים מה הם עושים. יצא לי פעם ליפול על פקידה שלא ידעה איך להזמין פנקס צ'קים של בנק הדואר ופעם אחרת ליפול על פקיד שלא ידע איך להפקיד כסף בחשבון של בנק הדואר ושניהם היו עובדים עם וותק שכבר ראיתי אותם בעבר

הבאסה זה שאני צריך להטריח את עצמי לסניף מרכזי.
ישן 04-10-2012, 17:07
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "לא הבנתי ת'סיפא. תוכל להסביר?"

בשביל להבין את הסייפא צריך להבין את הרישא.

שרוקי אומר שפסוריאזיס מקושרת עם חסינות לאיידס. באינספור הדיונים בפורום על "ברית מילה- מנהג מועיל או חגיגת תאוות בשרים פגאנית שמטרתה מניעת אושר מבני אנוש" הועלה מספר פעמים כי מילה עוזרת במניעת הדבקות במחלות מין, כולל באיידס.

לכן, סביר להניח שבורכת בחסינות כפולה מאיידס (אני מקווה שאחת לא מבטלת את השנייה).

היבשת השחורה סובלת מאחוז הנשאים והנדבקים באיידס הגבוה בעולם בצורה מגוחכת ועדיין, בעיקר בגלל העוני שלהם, יש שם תיירות מין משגשגת. לא חסרים אנשים "מערביים" שנוסעים לאפריקה ומשלמים גרוש וחצי כדי לשכב עם כפר שלם. לא נדיר מדי שהם נדבקים באיידס.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 04-10-2012, 17:16
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "בשביל להבין את הסייפא צריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
בשביל להבין את הסייפא צריך להבין את הרישא.

שרוקי אומר שפסוריאזיס מקושרת עם חסינות לאיידס. באינספור הדיונים בפורום על "ברית מילה- מנהג מועיל או חגיגת תאוות בשרים פגאנית שמטרתה מניעת אושר מבני אנוש" הועלה מספר פעמים כי מילה עוזרת במניעת הדבקות במחלות מין, כולל באיידס.

לכן, סביר להניח שבורכת בחסינות כפולה מאיידס (אני מקווה שאחת לא מבטלת את השנייה).

היבשת השחורה סובלת מאחוז הנשאים והנדבקים באיידס הגבוה בעולם בצורה מגוחכת ועדיין, בעיקר בגלל העוני שלהם, יש שם תיירות מין משגשגת. לא חסרים אנשים "מערביים" שנוסעים לאפריקה ומשלמים גרוש וחצי כדי לשכב עם כפר שלם. לא נדיר מדי שהם נדבקים באיידס.

לא כל מי שיש לו צל"ש בפורום הוא שרוקי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:00

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר