לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2004, 22:32
  טמיסלב טמיסלב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "סקר פתוח : מה ההבדל בין ידידות לחברות לדעתכם ?"

אממ בואי נראה ...

ידידות ... מהי ?
ידידות היא משהו סבבי כזה שמעבירים איתו את הזמן נגיד כמו ידיד/ה טוב/ה שאת מספרת לה הכל וכיף לדבר איתה ולחלוק איתה דברים טובים ורעים כאחד
ידידות זה משהו לא מחייב משהו שהוא בעצם בסיס למי שרוצה קשר יותר רציני ... {נכון לא תמיד...}
וגם בשביל הפאן בשביל הכיף של הידיד/ה הטוב/ה ...שעוזר/ת תומך/ת זהו למעשה כיביכול קשר לא מחייב שבנוי על אמון שיתוף עזרה וחיבה האחד לשני ....
וחברות לעומת זאת ... היא קודם כך בנויה מזה שזה קשר מחייב!!
את/הלא יכול להיות חבר של מישהי/ו ולצאת עם כל מיני ידידית או להתחיל עם בנות אחרות
ידידה טובה היא לא חברה
חברה [התעייפתי לרשום זכר נקבה אבל המשמעויות הן לשניהם/ן] היא אחת שאתה אוהב מוכן לתת לה את הנשמה להקריב את עצמך לפעמים בשבילה .. לעזור תמיד בכל דרך אפשרית זה בעצם שידרוג של ידידות לחברות .. מקבלת עצות עזרה שיתוף ואמון .. לאמון מוחלט עזרה תמידית ומשהו שמסמל את הביחד .. אהבה ...
זה ההבדל ..
מקווה שיצא ברור [בערך. ..}
.]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2004, 17:25
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
שאלה בעייתית בניסוח שלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "סקר פתוח : מה ההבדל בין ידידות לחברות לדעתכם ?"

אני לדוגמא יש לי את החברים שלי והידידות שלי וההבדל בין הקשרים האלה כמעט ולא קיים, לעומת זאת אם נשים דגש על ההבדל בין אלו שהיו חברות שלי לידידות שלי נגיע לעובדה הפשוטה שההבדל שהיה בין הקשרים היה במהות, הקשר עם הידידות היה קשר חם ואוהב וחזק ואמיתי ועומק אך לא רומנטי "אהבה אפלטונית" ואילו עם החברות היה אותו דבר רק בתוספת הרומנטיקה.
לכן יש צורך לנסח את השאלה באופן שונה או שתסבירי מהי הכוונה שלך בשאלה.

|חכם|

ישן 14-11-2004, 14:43
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
יש הבדל קל אבל יותר בעיה עם המינוח

כי יש חברים בכמה מעגלים ויש ידידות בכמה מעגלים וכאילו הבעיה היא שיש ידידות שהן כמו חברים כאילו הבילויים והצחוקים והבדיחות שמריצים איתן הן כמו עם החברים- ידידות כאילו מהחבר"ה ואבל חברה ניתפס כדבר יותר מחייב ורציני מאשר ידידה עם ידידה המגעים הפיסים והרומנטים מסתכמים בחיבוק קטן שצריך ונשיקה על הלחי לבוקר טוב אבל עם חברה זה אחר כלפי חברה מרגישים אהבה חזקה יותר, ובפן הפיסי והרומנטי הוא הרבה יותר עמוק מאשר עם ידידה נכון שיש בילויים שאפשריים בשני ה"שדות" ויש בילויים שאפשר רק בסוג אחד של "שדה" אבל מבחינת התפיסה וההגדרה חברה היא קשר יותר רציני מאשר ידידה, הבעיתיות היא בקטע שיש ידידות על משקל של חברים מבחינת הקרבה במעגל

טוב קצת הסתבכתי פה הנקודה שלי היא שחברה פשוט נתפס כדבר יותר רציני עמוק ומחייב מאשר ידידה.
ישן 16-11-2004, 20:57
  דציבל דציבל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
החברה היא גם ידידה

אם אני מסתכל על זה ככה,ידיה היא אחת שאני מוכן לחשוף בפניה את הרגשות שלי,את הסודות שלי,או סתם להסתובב איתה בכיף ומישהו נחמד לבלות איתו. לא עם כל הידידות אני עושה את הכל, לחלק אני מספר מה שעובר עלי, חלק אני לא מספר בכלל.
העניין הוא שחברה צריכה להיות גם ידידה בהכרח,היא צריכה להיות כל הדברים הנ"ל,גם מישהי שאתה יכול לבטוח בה,מישהי שתמיד תישאר איתך לא משנה מה יקרה,שתדאג לך ושתאהב אותך.
לא עם כל החברות זה כך,אך המצב האופטימלי שכך זה יהיה.
כאשר אני וחברתי עד לא מכבר נפרדנו,הרגשתי שאני מאבד ידידה טובה ושמעכשיו לא יהיה לי למי לספר את השטויות שלי שאני במצב רוח טיפשי, או את הכתף שלה לבכות עליה ולמעשה שמהפרידה דרכינו נפרדות וזה היה מאוד חבל לי,אך לא הבנתי כי למעשה אני לא איבדתי אותה-היא תמיד תישאר בליבי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר