לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2012, 17:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש אנשים שמחליפים כינוי כי ה"אני האמיתי" שלהם כ"כ מזוהה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מישהו יודע מה קרה לצ'נדלר?"

עם הדמות הפורומית שכאשר הם מרגישים/חושבים/רוצים לעשות שינוי מהותי באותו אני אמיתי הם משנים במקביל גם את הכינוי... כמו שלפעמים יש בנות שרוצות להשיל עבר לא נחמד שלהן (היו חנוניות/לא מקובלות) אז הן הולכות למשרד הפנים ומשנות שם+שולחות אימייל בתפוצת נאטו עם ההודעה על שינוי השם מ"רבקה" ל"לירי-אנג'ל".

יש כאלה שמשנים כינוי כי הכינוי המקורי שלהם היה יומרני בצורה מגוחכת ואחרי שהם התייצבו בקהילה הם, אחרונים אחרי כולם, מבינים את זה בעצמם (כמו שהיה צריך לעשות המשתמש "ארנבתול" אחרי שהגולש העשירי ברציפות העיר לו שלמרות הרעיון החמוד להקרא ע"ש שילוב בין שתי חיות בית חמודות, הוא נשמע יותר כמו שם של חית בית חנונית שלא טעמה טעם ארנבת...).

ויש את אלה שעשו לעצמם, מרצונם, אאוטינג+רקורד מכובד של לספר דברים שכולם חושבים אבל לא אומרים, שחור על גבי אפור...

צ'נדלר שייך לסוג האחרון. גולני_2, דניס דה מניס פורומי לא קטן, אחראי לדעתי לכך שצ'נדלר הפך למודע לכך שגם אם עשית לעצמך אאוטינג ברגע של חולשה (לכולנו זה עשוי לקרות) זה לא אומר שאחרים לא יציפו אותו פעם אחרי פעם...

מקווה שעזרתי.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 09-10-2012 בשעה 18:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר