לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2012, 02:10
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
כל השירות הסדיר שלי ראיתי מכולת כושר פתוחה פעם אחת
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "משעשע (או לא...) שדווקא מי..."

בתקופה של אימון כלשהו כשכל הגדוד היה בבסיס (שהוא לא בסיס אם) ברמה.במוצבים עד עכשיו במילואים לא ראיתי חדר כושר פתוח .אגב גם לא ראיתי מכולות "מועדון" של האגודה למען החייל פתוחות.בכלל הגישה של הצבא לא ברור.
למי יצא לעבוד כצעיר במכולות של הרס"ר ?אני ראיתי שם ציוד משנות 90 בכמויות כגון טרנזיסטורים עם כיתוב של האגודה וטונות של גרביים וחבילות שי מן העבר(אה ועמדת אינטרנט מתנת חברה שכבר לא קיימת מזמן).
שלא נדבר על כמה ווסט מטוליסט חדשים בניילון מצאנו שם.וזה כשכל מטוליסט בפלוגה סחב איתו להפגנות תיק אזרחי מגוכך עם תחמושת.

ועוד פעם לגבי מכולות כושר\מועדון.לפי מה ששמעתי בסדיר - המכולות עובדות עד שמשהו מתקלקל ואז בגלל חוסר תקשרות בין אגודה למען החייל ליחידה הציוד נשאר תקול.לא יודע כמה זה נכון.יכול להיות שהציוד פשוט נעלם מהמכולות.

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 12-10-2012 בשעה 02:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2012, 09:54
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "דיברת על לוחמים.. ובלי קשר,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
דיברת על לוחמים..

אז הנה- תיקנתי את עצמי.
ציטוט:
ובלי קשר, אלו סתם תירוצים. מי שחשוב לו לשמור על כושר יעשה זאת גם ללא חדר כושר.

נכון, מצד שני יש לאנשים גם מגבלות אחרות. זמן ותקציב.
אם היו מגייסים לחד-יומיים של כושר, זה היה יכול לתת בסיס וטעם של עוד. (ולא דברים גאוניים כמו שעשו לי לפני שנה בערך, של לגייס אותי לחד יומי של בוחן קצין...מה ההגיון ברק לבחון את הכושר שלי מבלי לסייע לי לבנות אותו?)
אם היו נותנים מנויים לחד"כ באזרחות יותר אנשים היו הולכים. לא כולם- ברור, אבל יותר.
אם הייתה מכולת חד"כ במוצב למילואימניקים אז אולי חודש בשנה הם היו עושים קצת כושר ושוב- היה מייצר טעם של עוד לאזרחות.

אני אפילו לא נוגע בסדירניקים- כי מובן מאליו שאם הייתה להם אפשרות הם היו מבלים את רוב הזמן הפנוי בחד"כ (מובן שלא כולם, אבל חלק גדול) לא כי איכפת להם יותר מדי אלא פשוט כי "קשה באימונים יפה בים." רואים את זה יפה מאוד בצבאות מערביים אחרים...
ציטוט:
למעשה, לא ברור לי איזה תרגיל בחד"כ אמור לסייע לך ללכת עם 50% משקל גוף 10 ק"מ.

כלום, אבל חיזוק הבטן, הגב, הכתפיים ובכלל שרירי הגוף וסיבולת הלב-ריאה ייעזרו לך להתמודד עם זה יותר בהצלחה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר