לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2012, 21:15
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ooooRi שמתחילה ב "אני רוצה מכשיר פונקציונלי,..."

לא באמת תוכל לקבל תשובה מדוייקת של מה עדיף, כל אחד מוצא דברים אחרים בכל טלפון.
העצה הראשונה שלי היא לא לקבל עצות מאנשים שיש להם הרבה להגיד על טלפון שהם בכלל לא מכירים על סמך "דברים שהם קראו" או "דברים שהם המציאו בדימיונם" - יש נטייה לא קטנה לזה פה בפורום.

בקשר לאייפון - אתה יכול להיות רגוע עם הכפתור הייחיד, הוא נוח מאוד. אחד היתרונות של האייפון הוא שממשק המשתמש מאוד קבוע בין אפליקציה לאפליקציה, זאת אומרת שברגע שאתה יודע להשתמש בלוח שנה אתה יודע גם להשתמש בהודעות, בהגדרות ובכל אפליקציה שתוריד מהר מאוד תראה שאתה יודע לבצע את כל הפעולות הבסיסיות מיד ואתה לא מחפש איך דברים עובדים (אתה פשוט יודע)
זה יתרון גדול כי כל פעולה היא מאוד אינטואיטיבית.

בקשר ל"מערכת סגורה" סביר להניח שזה לא יעניין אותך, יש חנות אפליקציות עם כל כך הרבה אפשרויות אכותיות שלא באמת תבין את המשמעות של "סגור". - אמנם חלק לא מובטל מהתוכן עולה כסף אבל כמעט תמיד יש אלטרנטיבטת חינמיות (אני גם קונה תוכן כשאני צריך עד היום (כשנתיים עם המכשיר) הוצאתי אולי 10 דולר על תוכן)

בקשר לאייטונס - זה בהחלט עקב אכילס של האייפון, במיוחד שכל היתר כל כך פשוט, זה מבאס שיש תוכנה שלעיתים יכולה להיות מייגעת. אבל מניסיון - בסוף מתרגלים אליה ולומדים להסתדר עם השטויות שלה. בניגוד לגרסאות אחרות, היום אפשר להפעיל את המכשיר בפעם הראשונה בלי לחבר את המחשב, אפשר לגבות את כל החומר (כולל הגדרות, סידור מסך וכו..) בענן ואפילו לעדכן את תוכנת המכשיר בלי לחבר אותו למחשב. אז החיסרון של האייטונס הצטמצם לסך הכל העברת שירים, סרטים ורינגטונים - היתר מתבצע על המכשיר עצמו.
(במידה ופורצים את המכשיר, דבר שעוד לא אפשרי באייפון 5) אז אפילו החסרון הזה לא קיים.

אני ממליץ מאוד, אני מרוצה וגם כל מי שאני מכיר ומשתמש מרוצה מהמכשיר (אם מישהו ירשום לך פה חסרונות, דאג לשאול אותו כמה סך הכל יצא לו להשתמש עם המכשיר)
ואם כל מה שכתבתי, אנדרואיד היום לא רעה בכלל, זאת לא תהיה קנייה גרועה לקנות את אחד המכשירים שציינת (אישית אני לא כל כך אוהב את HTC, אבל תגלה שיש פה מעריצים שרופים של החברה, מי יודע)

שווה גם לבדוק את הנקסוס של סמסונג, יש יתרון בטלפון שנבנה על פי דרישות של החברה שאחראית על המערכת הפעלה וככל הנראה יהיה לו תמיכה של עידכוני תוכנה גם לטווח ארוך יותר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2012, 18:00

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ooooRi שמתחילה ב "תודה."

אין לי מושג, אף פעם לא היה לי מסך גדול יותר...

זה מסוג הדברים שכנראה מה שיהיה לך תסתדר איתו - משתמשי אייפון רואים גלקסי 3 (שלא נדבר על נוט) וישר עולה התהייה - מי צריך מכשיר כזה ענק ואיך האגודל אמורה להגיע מצד אחד לצד השני?, משתמשי הגלקסי אומרים שהמכשיר נוח להם והם לא מרגישים אי נוחות ביד.

מה שאני אוהב במסך של האייפון זה תצוגת הרטינה - המסך קטן יותר אבל הרזולוציה גבוה יותר, זה אומר שהטקסט והגרפיקה חלקים ובמבט רגיל לא רואים פיקסלים, לדעתי (ואני משווה את זה לאייפוד טאצ' 3s שהיה לי) זה מקל על העיניים, זה מאפשר גם לקרוא בקלות יותר טקסקט קטן.

בקשר לסוללה - באמת קשה לי להגיד, יש ימים שזה מחזיק לי יום שלם ללא בעיות ויש ימים שהסוללה צונחת במהירות ואני מוצא את עצמי חייב להטעין באמצע היום. בגלל שזה סמארטפון ראשון שלך אתה חייב להבין שלא משנה איזה מכשיר תיקח - נגמרו הימים של יומיים שלושה בלי להטעין, סמארטפון זה מכשיר שמטעינים כל יום.

ישן 24-10-2012, 14:18
  Blackwarder Blackwarder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.11
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ooooRi שמתחילה ב "אני רוצה מכשיר פונקציונלי,..."

אהלן, אני מתנצל על התגובה המאוחרת אין לי מושג איך לגרום לפורום לשלוח לי התראות במייל... :?

בכל מקרה, לאור הדרישות שלך אני ממליץ על האייפון. 4s הוא מכשיר מצויין אבל לאור הדרישה שלך למסך גדול אז אולי כדאי לך לחכות ל-5. מדבריך אתה לא מצטייר לי במשתמש כבד שיש לו זמן או נהנה לקסטם את המכשיר שלו ברמת הקוד ש מערכת ההפעלה אז האקוסיסטם של אפל מושלם עבורך.

בנוגע לאפליקציות, היתרון המרכזי של האייפון על פני המתחרים היא חנות האפליקציות של אפל, אל רמת המכשיר עצמו ניתן להתווכח שנים אבל אין להתווכח על כך שלאפל יש 750,000 אפליקציות 70% מהן חינמיות. ולרוב האפליקציות שבתשלום מאוד איכותיות. הפרסומת הישנה של אפל באמת נכונה, על כל צורך שתחשוב עליו רוב הסיכויים שיש אפליקציה לכך החל ממשחקים וכלה בתוכנות למסחר בבורסה ישירות מהאייפון והדבר הכי טוב הוא שאתה לא צריך לדאוג האם האפליקציה מכילה וירוסים או תוכנות ריגול ולדאוג האם האפליקציה בכלל תעבוד לך על המכשיר.

הבטריה תחזיק לך מעמד בערך יום בשימוש ממוצע (מנסיון אישי ושל הסובבים אותי).

ישן 21-10-2012, 18:48

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי wolf שמתחילה ב "תלוי מי אלו אותם אנשים..."

את בהביקורת של dpreview ראית?
http://www.dpreview.com/articles/68...iphone-5-camera

Really, our advice is not to worry. Just do what you should do anyway, and avoid putting bright lights near the edge of the frame when shooting.

ובסיכום:
the iPhone 4S and iPhone 5 actually offer genuinely useful image quality that in favourable conditions, is hard to tell apart from the output from 'proper' cameras.

The iPhone 5 is a fine mobile device, with an excellent camera. In qualititative terms it's not the best camera out there, and nor is it the best camera on a smartphone (the Nokia 808 has that honor, for now) but it offers satisfying image quality, some neat functions like auto panorama and HDR mode, and - crucially - it is supremely easy to use. It isn't much better than the iPhone 4S, as far as its photographic performance is concerned, but it isn't any worse (notwithstanding a somewhat more noticeable propensity towards lens flare).
When manufacturers employ pixel-binning to achieve higher ISO settings we don't normally celebrate the fact, but in the case of the iPhone 5, it gives you greater flexibility in poor light (i.e., you might actually get a picture now, where you just wouldn't with the iPhone 4S) and the drop in quality is unnoticeable when the images are used for sharing/web display.

בקשר ל"סגור" - אני אמשיך להיות סגור עם מכשיר שעושה כל מה שאני צריך ממנו ויותר וגם נוח לי לשימוש בצורה בלתי רגילה, אתה תיקח איזה מכשיר שטוב לך ותקמפל כמה מערכות הפעלה שבא לך עליו (זה מה שאתם עושים, אה, לא?)

שים לב שבמקום לענות לפותח האשכול על השאלה ולהסביר לו למה הוא כן צריך לקנות אנדרואיד (ניסית פעם לעשות את זה בלי להשוות לאייפון?) כל מה שעשית זה לכתוב כמה משפטים ריקים מתוכן נגד האייפון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר