לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2005, 15:58
  חיילבודד חיילבודד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.05
הצבא הפקיר אותי, מה לעשות? תעזרו לי!!

שירתתי במשך שנה וחודשיים ביחידה מובחרת, התגלה לי פתאום אפילפסיה, החליטו להוריד
לי את הפרופיל ל 45 והעבירו אותי לתפקיד עורפי, ואז קיבתי עוד התקף אפילפסיה והפעם החליטו לתת לי פרופיל 24 למשך חצי שנה..

היום התחלתי את תהליך השיחרור, לפי מה שהבנתי זה שאני הולך להשתחרר לגמרי מהצבא, לא מטופל רפואית דרך הצבא, לא מקבל משכורת מהצבא, שום תנאים של הצבא פרט לכך שהוותק שלי (הפז"מ) ממשיך לדפוק..

בוועדה הרפואית ביקשתי שלא יורידו לי את הפרופיל ל 24 אך התעקשו ואמרו שזה לא אפשרי וחייבים להוריד לי את הפרופיל...

עכשיו אני הולך למצוא את עצמי בלי מסגרת, בלי כסף כדי לטפל בעצמי רפואית, בלי כסף לחיות
ההורים שלי לא מסוגלים לסבסד אותי רפואית בכלל, במהלך הצבא התחייבתי בתשלומים על מספר דברים על סמך המשכורת הצבאית, בלי המשכורת אני הולך להיכנס לחובות ולהסתבך

הצבא פשוט נתן לי בעיטה בתחת וזרק אותי לרחוב...

מה ניתן לעשות עכשיו? למי לפנות? אני ממש נואש ובמצב נפשי מאוד לא טוב...
תעזרו לי בכל מידע שאתם יכולים לתת לי בבקשה!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2005, 19:54
  frusciante frusciante אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
גם לי יש אפילפסיה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חיילבודד שמתחילה ב "הצבא הפקיר אותי, מה לעשות? תעזרו לי!!"

קיבלתי את ההתקף הראשון 6 שבועות לפני הגיוס (עד אז פרופיל 97, הייתי אמור להתגייס לקורס טייס).

א. לפני הנושא של הצבא, מה עם הבריאות?
היית בבי"ח? עשית EEG, MRI?
התחלת טיפול תרופתי? אתה מאוזן? אין התקפים?
ההתקפים נגרמו מחוסר-שינה?

ב. אני ממש מבין איך אתה מרגיש!
אין בכלל מה להשוות בינך שהיית כבר שנה וחודשיים במסלול, וביני שעוד לא התחלתי את השירות (צעיר, פעור, צ'ונג וכד'), אבל אני מבין את התחושה. אני גם חלמתי על קרבי, התוכנית הייתה לעשות את הצ'קים בשביל החוויה ואז ליפול, אבל נדפקתי קשות. תאמין לי אין רגע שאני לא חושב על איפה שהייתי יכול להיות עכשיו.

ג. גם לי ירד הפרופיל ל-45, אחרי זה הורדתי אותו ל-24 על-מנת לקבל דח"ש, מין תרגיל לקבל דח"ש כדי לעקוף את המערכת כי קשה לג'ובניקים לקבל דח"ש. חודש הבא עולה לי הפרופיל חזרה ל-45 ואז אני מקווה שאני אוכל להתגייס ביולי לתפקיד שהתמיינתי אליו.

ד. בכל מקרה, לא יכול להיות שאף אחד לא מסבסד לך את התרופות. או שהצבא מסבסד לך תרופות או קופ"ח. תברר את זה עם הקופת חולים הישנה שלך. (זה חוק מדינה, אפילפסיה זה בסל תרופות).

ה. אני מציע לך בחצי שנה הזו לעבוד כמה שיותר, אל תגיד לבוס שיש לך אפילפסיה. גם אני עובד ולא אמרתי את זה לבוס, אפילו שהדרגה שלי מאוד קלה, יש המון סטיגמות בחברה לגבי אפילפסיה. ורק שתדע של-1% מהאוכלוסיה יש אפילפסיה (שזה המון). זה פשוט מחלה שאנשים לא רוצים להוציא מהארון.

ו. מכתבים. והרבה מכתבים. הצבא דפק אותי קשות עם האפילפסיה מהפן הבירוקרטי, במיוחד ירפ"א וחה"א (בני-זונות כחולים, מתייחסים אליך הכי יפה כל עוד אתה אמור להתגייס לקורס אבל אחרי זה זורקים אותך לכלבים). ישר אחרי שירד לי הפרופיל שלחתי מכתבים לכל העולם.
-אני מציע לך לשלוח מכתבים/פקסים ללשכת הרמטכ"ל, נציב פניות הציבור, נציב קבילות חיילים, חר"פ, מז"י וכו' וכו'.
-בנוסף, אני מציע לך לפנות למפקדים רמי-הדרג ביחידה הקודמת שלך שאולי להם יש מהלכים ויוכלו לעזור לך בדרכים אחרות.
-תפנה גם ללב"י, העמותה למען החייל, לכל מי שאתה יכול לפנות.
-פשוט תרסס לכל הכיוונים, בסוף אתה תפגע במשהו.

-לסיכום:
היו לי כבר כל-כך הרבה קרבות עם הצבא מאז ההתקף (שזה כולה היה לפני חצי שנה).
בכולם ניצחתי עד עכשיו.
כמובן שיש עכשיו עוד איזה קרב לנהל כי תמיד צצות בעיות חדשות.
אבל אני כבר כל-כך רגיל לזה שאני יודע שאני אצא עם ידי על העליונה.

אתה יכול לפנות אליי במייל:
bomze_d@walla.co.il

וגם יש פורום אפילפסיה בתפוז:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/m...page.asp?id=975

בטח יהיו מליון אנשים שיאמרו לך "יהיה בסדר" ו-"הכל לטובה".
זה בא מכוונה טובה, אבל זה כל-כך מעצבן לשמוע דברים כאלו.
אז אני לא אמרח אותך. יכול להיות שיהיה בסדר, יכול להיות שלא.
אבל ממה שניסיוני המר מלמד אותי, עם מספיק כוח רצון, מוטיבציה ועקשנות אתה יכול לגרום למצב להשתפר. אולי לא לחזור לקדמותו, אבל להשתפר.

תהיה בריא.

רק המעז מנצח.

דודי.
ישן 05-05-2005, 10:04
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
קשה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חיילבודד שמתחילה ב "הצבא הפקיר אותי, מה לעשות? תעזרו לי!!"

לי להאמין שתיפול בין הכסאות, אם אתה לא מטופל ע"י הצבא אתה חוזר להיות מבוטח בקופת חולים שהיית שייך אליה לפני הגיוס, פנה לסניף הקודם שלך לפרטים. אם יצוצו לך בעיות באזרחות לגבי המצב הקיים כדאי לשקול פנייה לנציב קבילות החיילים. האם האפליפסיה התגלתה או התחילה בצבא? יש חיילים שעקב סוג שירותם ולחצים שונים פיתחו בעיות שונות (או שהחמירו הקיימות) זו יכולה להיות עילה לתביעת פיצויים נגד הצבא ומשרד הביטחון. לגבי חובות הרגע, חפש עבודה ובינתיים תרשם לאבטלה. אם הבעיה שלך בחומרה שמונעת ממך לעבוד, פנה לביטוח לאומי עם חוות דעת ופתח בתהליך לקבלת אחוזי נכות.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 05-05-2005 בשעה 10:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר