לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2012, 19:18
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "למה?"

כי הם סוגשל בני כלאיים.

הם איטיים ופתאום מהירים. קומיקסיים אבל כאילו דורשים רצינות....קשה לי להסביר למה, זה פשוט ממש לא מדבר אליי.

כלבי אשמורת וספרות זולה הם עוד איכשהו בסדר (אני לא אשבח אותם כמו שנהוג, מבחינתי הם סבילים). קיל ביל, ממזרים חסרי כבוד וכל השאר פשוט גרועים בעיניי.

אפילו הסרט הזה שלבחורה שמים מטול במקום רגל, שאמור להיות סופר טראש קלאסי (וגם נשמע כאילו הוא נוצר בשבילי) היה מעאפן.

טרנטינו הוא סוגשל במאי להיפסטרים שהיו היפסטרים לפני שהיו היפסטרים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2012, 21:35
צלמית המשתמש של Xdeal
  Xdeal Xdeal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.12
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אתה יודע להסביר למה הם יצירות..."

סגנון הכתיבה של התסריט, נע מאופן כמעט מושלם(כלבי אשמורת, ממזרים חסרי כבוד) למושלם(להרוג את ביל, ספרות זולה), שזה אפילו לא משנה שהם נלחמים בחרבות במקום פשוט לירות בה. הדיאלוגים הם גאוניים. ואני יודע שעכשיו אתה חושב לעצמך,'מה גאוני בהם, אני רוצה שתסביר לי', אבל ידידי, לא כל דבר אפשר להסביר, הלוואי שיכולתי להסביר. אני לא יודע איך להסביר את זה.

אז אני פשוט יכול לתת לכם דוגמאות, רוב הסצינות בספרות זולה, בממזרים הסצינה הראשונה בעיקר, בכלבי אשמורת זה פחות גאוני ויותר סטיילי וקלאסי, אבל עדיין יותר גאוני מרוב הדברים בעולם. בקיל ביל זה קצת פחות ברמה יחסית לשאר הסרטים שלו, אבל עדיין ברמה יותר גבוהה מרוב הדיאלוגים הקיימים. המונולוגים כמו סצינת הטיפים באשמורת(אתה אפילו יכול להיות מלצר או סתם להתנגד לפינק, העניין הוא השוני, הקצב, הדברים הקטנים האלה. איך אומרים, הדברים הגדולים בחיים נמצאים בפרטים הקטנים. כמו כן . עוד קטע שבאמת, פשוט אוגזמיסטי, זה קטע האנימה בקיל ביל, זה... ני חושב שהשתמשתי כבר מספיק במילת התואר גאונות.

זה רק מאפיין אחד, לטעמי, של הגאונות של טרטינו, כמו כן אני אוהב את סגנון הבימוי שלו, בחירת הקאסט, והסאונדטרק.
יש הרבה שונאי טרנטינו ששונאים אותו פשוט כי הם רוצים להיות היפסטרים לאלו שההיפסטרים קוראים להם היפסטרים, אני מציע לך לצפות בפעם השנייה, בלי דעה קדומה, ופשוט ליהנות מהסרטים. מהדיבור, מהסטייל ומהקצביות.
ישן 20-10-2012, 10:33
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "תסביר את עצמך."

לא צפיתי בהמון קובריק.
Paths of glory היה בסדר, בפירוש לא גאוני וגם לא טוב מאוד (למרות שרוב התשבוחות שלו היו על עבודה קולנועית שפחות מעניינת אותי).

סטריינג'לאב- היה טוב ומשעשע ואפילו קצת קאלט, אבל בעיניי מלא בהאדרה עצמית על כמה שהוא גאון (רובד נסתר וכל מה שאמרת) בעוד שהכל היה גלוי לעין ואפילו צפוי.

התפוז המכני היה מעאפ-עאפן ומצ'וקמק בטירוף. מפח נפש מוחלט. הוא בפירוש ברשימת הסרטים הכי אוברייטד שלי. פשוט גרוע.

FMJ סרט טוב בפירוש, אבל שוב- לא גאוני. החצי הראשון שלו הפך לקאלט לא בכדי אבל החצי השני שלו היה די סתמי.
למעשה, חוץ מחובבי סרטי מלחמה (כמוני) רוב האנשים שוכחים שבכלל יש חצי שני לFMJ וחושבים שהוא מסתיים
זהירות - ספויילר!
. זה והקטע של הזונה הוייטנמית שאומרת me love you long time...

זהו. לא זוכר איזה עוד סרטים שלו ראיתי...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 20-10-2012, 07:46
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "סגנון הכתיבה של התסריט, נע..."

אני מסכים רק עם אבחנה אחת- הסצינת פתיחה של ממזרים. גם היא הייתה איטית מדי לטעמי (וגם חסרת קשר לסרט, היות והסרט התנהל בצורה אחרת לחלוטין מהסצינת פתיחה, פרט לקטע שבו הם נתפסים שוב בקולנוע) אבל אני יכול להסכים שהיא הייתה טובה (הייתה יכולה להיות טובה יותר).

גם, כשאתה אומר על כלבי אשמורת שהוא קלאסי. שום דבר בו לא קלאסי. כל הקטע של טרנטינו זה אנטי קלאסי. הוא מלך הביזאר-מיינסטרים.

עריכה:
את כלבי אשמורת וספרות זולה (פעם אחת מתוך הכמה שראיתי) צפיתי בלי ידיעה שזה של טרנטינו או מי זה בכלל.

את קיל ביל ראיתי מתוך ציפייה חיובית לכך שזה של טרנטינו (חברים שלי אמרו לי "בוא תראה! זה טרנטינו! אתה תמות עליו!) והתאכזבתי.

את חסין מוות באתי לראות בגלל ש, שוב, זה עשה רושם כאילו זה הסגנון שלי.

אל ממזרים חסרי כבוד ניגשתי בניטרליות. אפילו שזה טרנטינו באתי לראות מתוך עניין נטו.

בקיצור, זה לא קשור לדיעות קדומות. אם זה היה קשור הייתי מפסיק אחרי סרט אחת.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 20-10-2012 בשעה 07:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:54

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר