לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2012, 14:30
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "הניסיון הציני שלך ושל האידיוט..."

בדרך כלל הייתי מפסיק את הדיון בשלב הזה, אבל מכיוון שאנשים מסוימים עשויים לחשוב שזה אומר שאתה צודק, ולא כדאי להתחסן נגד שפעת אוסיף כמה דברים:
1. אף אחד לא עושה עליכם ניסויים. לא ככה עושים ניסויים קליניים, ניסוי כזה לא ייתן שום תוצאה שימושית, ואף גוף בעולם לא יכיר בתוצאותיו של ניסוי כזה כנימוק לעשות או לא לעשות דבר כזה או אחר.
2. שפעת היא אמנם לא מחלה מסוכנת כמו אבעבועות שחורות או פוליו, אבל יש לכם הרבה יותר סיכוי להידבק בה, ולכן בשורה התחתונה היא גובה הרבה יותר קורבנות - בין 250,000-500,000 כל שנה בעולם. (ולפני שמישהו יקפוץ ויגיד שמדובר במדינות עולם שלישי, נציין שבארה"ב מתים משפעת 36,000 בשנה).
3. עבור מבוגרים, ואנשים בעלי מחלות רקע מסוימות כמו אסתמה או COPD הידבקות בשפעת יכולה להיגמר במוות בהסתברות גבוהה מאוד.
4. וזו הנקודה החשובה ביותר - הרופא שלכם הוא האדם הכי מוסמך להגיד לכם האם כדאי לכם להתחסן או שלא. הדבר הכי מסוכן באמירות של זיו הוא לא ההמלצה להימנע מחיסון לשפעת, אלא הפגיעה באמון שחולים נותנים ברופאים שלהם, על ידי עידוד תיאוריות בדבר ניסויים שמשרד הבריאות עורך בבני אדם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2012, 14:58
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "הניסיון הציני שלך ושל האידיוט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
הניסיון הציני שלך ושל האידיוט מלמעלה לשייך אותי לחבורה של מחבקי עצים חובבי קונספירציות - לא מוצלח במיוחד. גם הנסיון שלך להשוות בין חיסון לשפעת לבין חיסון נגד אבעבועות שחורות ופוליו חסר כל אחריות וקשר למציאות.
הייתי אומר שאתה טמבל בכיין שמקלל כי קצת צוחקים איתו, אבל לא אעשה זאת.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
זה פורום מה שבראש. אף אחד לא כותב פה שום דבר רציני.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
זו בדיוק הסיבה שיש לי כותרת משתמש שכזו. היא למעשה נותנת משמעות הפוכה לכל מה שאני כותב.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אגב, יכולתי למלא אותך בלינקים והוכחות למה אני צודק, אבל אני לא עושא את זה - כי כאמור - מה שבראש. כתיבה לשם כתיבת משהו משעשע.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר