לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2012, 10:24
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
אני אסביר לך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני נגנב לגמרי מזה שאנשים..."

הפעם האחרונה שרכשתי מכשיר סלולרי היתה לפני שנתיים - אז קניתי את הE72 של נוקיה.

מאז אני עם הנוקיה ובאמת שהייתי מרוצה, אבל הוא נהיה מיושן מדי. אחד הבעיות המרכזיות זה הגלישה הסלולרית - האתרים לא נפתחים כמו שצריך. בעיה נוספת היא בחיבור לאימייל (שזה תאכלס גם אינטרנט).

מהרגע שהחלטתי שאני צריך מכשיר סלולרי מתקדם יותר - קיימת האופציה לרכוש משהו בדגם מיושן יותר או בדגם מתקדם יותר (כמו במחשב). הגעתי למסקנה שאני לא יכול לחכות לנצח שהמחירים ירדו - לדוגמא, מאז שיצא הגלקסי אס 3, המחיר לגלקסי אס 2 עדיין מעל ה2000 שקל וההפרש בינו לבין הגלקסי אס 3 הוא בערך 1000 שקל.

מאחר ואני לא מחליף מכשיר כל שנה (המכשירים מחזיקים אצלי בין 2-3 שנים בדרך כלל), אז אין סיבה ללכת על דגם פשוט יותר מבחינתי, כשה"פשוט" יותר עולה עדיין יותר מאלפיים שקל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2012, 12:39
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני נגנב לגמרי מזה שאנשים..."

המכשיר הסלולרי, בעיקר כאשר מדובר בסמארטפון, הוא כנראה המכשיר האלקטרוני שאתה משתמש בו הכי הרבה במשך היום, אם לא, אז הוא לכל הפחות שני למחשב. המכשירים האלה כבר מזמן לא משמשים רק לשיחות, אלא גם לגלישה באינטרנט, התכתבות במייל, ניווט, צילום וכו'. בהתחשב בכך שהעולם הולך ונהיה מקוון יותר ויותר, ומכשיר הסמארטפון הופך למרכז של העולם המכוון האישי שלנו, אני לא רואה סיבה לא להשקיע בו כמה אלפי שקלים, פעם בכמה שנים.
אל תבין אותי לא נכון, גם אני לא מבין את האנשים שרצים לשדרג את המכשיר שלהם פעם בחצי שנה, כל פעם שיוצא דגם חדש, שכל ההבדל בינו לבין המכשיר שברשותם הוא שהקטינו את העובי של המכשיר בשני מילימטר, אבל אני גם לא מבין את האנשים שמסתובבים עם נוקיה בן עשר שנים, כאילו להתנגד לקדמה זה מין ערך שהם חיים לפיו.

ישן 17-10-2012, 13:29

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "כל עוד הוא לא מפוצץ אלפי..."

שני הדברים לא קשורים האחד לשני.
אפשר להתלונן על יוקר המחיה, גם אם אתה לא רעב ללחם.
לגיטימי לחלוטין לקנות רכב חדש פעם בשלוש שנים, ולהתעצבן על כך שהמס על קניית רכב בישראל הוא מעל 100%.
אין לי שום בעיה עם אדם שקונה סמארטפון יקר, סט פעם בשנה לחופשה בחו"ל ומוחה על כך שהממשלה מעודדת מונופולים וקרטלים, מה שגורם להכל להיות יקר יותר, ומונע ממנו לקנות סמארטפון יותר טוב, ולטוס לחו"ל פעמיים בשנה.
נטל המס במדינת ישראל הוא שערורייתי, והמחיה יקרה באופן לא פרופורציונלי. מותר לאדם שהרוויח ביושר את כספו לבזבז אותו על מה שהוא רוצה, וזה לא שולל ממנו את הזכות למחאה.

חשוב לציין שאני לא מדבר פה על אנשים שחיים מקצבאות, על חשבון הציבור, מבזבזים כסף על מותרות שהם לא יכולים להרשות לעצמם, ואז מתלוננים שהקצבאות לא גבוהות מספיק. אני מדבר על אנשים שעובדים למחייתם, ואז באה המדינה ומכניסה יד עמוק לתוך הכיס שלהם.

ישן 17-10-2012, 14:23
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "שני הדברים לא קשורים האחד..."

אנשים איבדו את המסוגלות לחיות בגבולות היכולת שלהם. יותר מידי אנשים בכל שכבות האוכלוסייה מרגישים שזוהי זכותם הבסיסית ליהנות מכל הדברים הטובים שיש לעולם להציע וכשקשה להם להשיג את הדברים האלה הם מתבכיינים.

קח למשל את עניין הטיול הגדול אחרי הצבא. אנשים יעבדו, יפוצצו את כל הכסף על סיבוב באירופה/במזרח ואז יחזרו ויבכו שקשה להם לשלם את שכר הדירה ושכר הלימוד במקביל. איפה האחריות האישית? עד לפני כמה חודשים היה להם בוכטה של כסף שיכלה לעזור להם אבל לא, הם הרי היו חייבים לבזבז את הכסף על טיול, לא? הרי חיים רק פעם אחת, לא? זוהי זכותם הבסיסית לראות עולם, לא? אז זהו, שלא. משהו השתבש בצורה עמוקה בנפש האדם המערבי. נוצרה תרבות של מגיע לי כי אני רואה שיש לאחרים.

המחוקק מצידו ממש לא מושלם. יש המון עיוותי מס אבל שום דבר לא יעזור אם אנשים לא ילמדו לקחת אחריות אישית שזה אומר לחיות בגבולות היכולת שלהם.
ישן 17-10-2012, 14:54

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אנשים איבדו את המסוגלות לחיות..."

אלה שתי סוגיות נפרדות שלא קשורות האחת לשנייה.
זה נכון שיש אנשים שמתנהלים עם כסף בצורה לא אחראית, ובלי קשר לזה, זה נכון שיוקר המחיה בארץ הוא לא סביר.
זה נכון שאנשים שמרגישים שהם צריכים לקנות דירה בכל מחיר, גם אם המשמעות היא להיכנס לחובות שהם לא יכולים לעמוד בהם, הם מטומטמים. בלי קשר לזה, זה גם נכון שבישראל מחיר דירה ממוצעת ביחס למשכורת ממוצעת גבוה פי 2.5 מאשר בארה"ב, ופי 3-4 מאשר ברבות ממדינות אירופה, ובלי קשר לעד כמה אזרחים נוהגים באחריות או בחוסר אחריות עם הכספים שלהם, המצב הזה בלתי נסבל.

יש אנשים שנוהגים באחריות עם כספם, וכאלה שנוהגים בחוסר אחריות בכל רחבי העולם. הבעיה היא שבישראל גם האחראיים (אלה שמוציאים את כספם על פרוצות) וגם חסרי האחריות (אלה שמוציאים את כספם על סמארטפונים), יכולים להרשות לעצמם הרבה פחות, ביחס לעבודה שהם עושים עבור הכסף.

ישן 17-10-2012, 15:17
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אנשים איבדו את המסוגלות לחיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אנשים איבדו את המסוגלות לחיות בגבולות היכולת שלהם. יותר מידי אנשים בכל שכבות האוכלוסייה מרגישים שזוהי זכותם הבסיסית ליהנות מכל הדברים הטובים שיש לעולם להציע וכשקשה להם להשיג את הדברים האלה הם מתבכיינים.

אנשים איבדו את חוש האחריות האישי.

זה ברור לעין בכל מקום. בבי"ס, בצבא, בשדרות רוטשילד.

אנשים יודעים רק להגיד "מגיע לי", הם לא מבינים שצריך לעבוד בשביל דברים, הם לא מבינים שצריך לעשות וויתורים בחיים, הם לא מבינים שמשמעת עצמית זה חובה- לא "נאציות".

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 17-10-2012, 16:28
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בעקרון אנשים רבים מאוד מאמינים באמונת הבל
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]אנשים איבדו את..."

שעיקרה נסמך על ההנחה כי"אי שם, ממש מעבר לפינה, יש אושר, עושר וסבבי - בבי לכול כול כולנו ורק קומץ פוליטיקאים מושחתים מונעים זאת מאיתנו". חוסר הבנה בסיסי של מערכת כלכלית מן הדגם הפשוט ביותר... אני זוכר שכסטודנט עבדתי במוקד מכירות טלפוני והיו אנשים, מכל שכבות האוכלוסיה, שממש ניסו לשכנע אותי שאני מחביא מהם מוצרים/שירותים ב 80% הנחה וש"אח שלי יש לו רבע מהמחיר הזה דרך חבר/אירגון המורים/ויזה". היה פשוט ברור לי שלאנשים אין שמץ של מושג שכסף מייצג ערך כלשהו ושמה שהם רוצים שיקרה נקרא "הדפסת כסף". למעשה הרבה מאותם לא אחראיים עליהם אנו מדברים חיים בשיטה של "הדפסת כסף", רק במשק העצמאי שלהם).

מאמינים, בין השאר, שבישראל "יוקר המחיה בלתי נסבל" ולרוב משחררים הגיגים אודות שלל מדינות אחרות שבהם כולם חיים טוב (לרוב נסמכים על מידע אודות החיים של הצעירים/רווקים/בריאים ועל הוצאותיהם בתחומים זולים באותן מדינות (דיור, רכב) תוך התעלמות אופנתית מסוגיות כגון עלות טיםפולים רפואיים).

ישן 17-10-2012, 17:02

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "בעקרון אנשים רבים מאוד מאמינים באמונת הבל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
אני זוכר שכסטודנט עבדתי במוקד מכירות טלפוני והיו אנשים, מכל שכבות האוכלוסיה, שממש ניסו לשכנע אותי שאני מחביא מהם מוצרים/שירותים ב 80% הנחה וש"אח שלי יש לו רבע מהמחיר הזה דרך חבר/אירגון המורים/ויזה"

לזכותם יאמר שהם מאמינים שזה כך, משום שבמקרים רבים זה אכן כך. מספיק להסתכל על המחירים הרשמיים שמפרסמות חברות האינטרנט/כבלים/טלפוניה, לעומת המחירים שאתה יכול לקבל אם "תאיים להתנתק" במסגרת תוכנית ל"שימוש לקוחות", כדי להבין שבארץ גם חברות גדולות ורציניות מתנהלות לעתים כמו בסטה בשוק. למעשה התופעה כל כך רחבה, שהקימו אתר אינטרנט משגשג, רק בשביל שאנשים יוכלו לספר לאחרים כמה הם מקבלים פחות מהמחיר הרשמי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
מאמינים, בין השאר, שבישראל "יוקר המחיה בלתי נסבל" ולרוב משחררים הגיגים אודות שלל מדינות אחרות שבהם כולם חיים טוב (לרוב נסמכים על מידע אודות החיים של הצעירים/רווקים/בריאים ועל הוצאותיהם בתחומים זולים באותן מדינות (דיור, רכב) תוך התעלמות אופנתית מסוגיות כגון עלות טיםפולים רפואיים).

בגלל שנראה לי שאתה מדבר עלי, אני אגיב גם לזה - המצב האידיאלי מבחינתי בכל הנוגע למדיניות כלכלית של מדינות הוא בחזקת 'לא מדובשכם ולא מעוקצכם'. אני מעדיף שהמדינה תיקח ממני כמה שפחות מיסים, ותספק לי כמה שפחות שירותים, ואני אחליט מה אני רוצה לעשות עם הכסף שלי, ואם אני מעוניין להשקיע בביטוח בריאות, בחינוך טוב, או בפרוצות כמו צ'אקי.
לצערי זה לא המצב בישראל. המדינה לוקחת המון, הן במיסוי ישיר והן במיסוי עקיף. הטענה שלי היא שאם כבר המדינה בחרה לאמץ מודל כלכלי סוציאליסטי, בכל הנוגע לנטל המס על האזרחים, לפחות שתתגמל אותם בהתאם. המצב בישראל הוא לא כזה - נכון יש לנו מערכת בריאות ציבורית סבירה (הרבה יותר טובה ממה שאנשים מסוימים מנסים לצייר, אם כי פחות טובה מהרצוי), אבל בהתחשב בנטל המס, אני מצפה להרבה יותר, או הכי טוב, כמו שכבר אמרתי - שפשוט יפסיקו לקחת לי את מה ששלי.

ישן 18-10-2012, 13:48
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "לא דוגמא טובה א. אי אפשר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ilane
א. אי אפשר לקנות את המכשיר המסתורי בארץ(לטענתך)

זה לא מכשיר, זה דיסק :|
ציטוט:
אז לא ניתן להשוות - אבל גם לאחר התוספת עדיין זה עלה כ500ש"ח פחות מהמחיר המלא

זה בגלל שקניתי אותו במבצע של פעם בעשור (11 שנה, למען האמת).
ציטוט:
ב. מכס ומע"מ ניתן לחשב מראש כדי לדעת אם משתלם(ולרוב עדיין יהיה משתלם יותר)

נכון ובכל זאת, מרבית המסים הללו הם "קנסות" על כך שלא קנית את המוצר בארץ. היות ואין (וגם לעולם לא יהיה ניתן) להשיג את המוצר המדובר בארץ, זה קצת מטומטם לגבות עליו מכס.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 17-10-2012, 13:42
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "באזור ה3,500 ש"ח. א. אני..."

א. את זה רק אתה יכול לקבוע.
לכל אחד יש סדר עדיפויות שונה. מבחינתך בזבזת כסף על סתם, מבחינתי קניית הסלולרי שלי לפני 3 חודשים הייתה הרכישה הכי טובה השנה.
ב + ג. קח בחשבון שלפעמים התיקון לא שווה את המחיר (במיוחד כשמחירי סמארטפונים צונחים ברמה כזו)...
אתה אמנם שילמת קצת יותר מדיי, אבל בסופו של דבר מדובר בצרכים ודרישות של כל אחד. אני מעריכה שאני משתמשת בסביבות 30 פעם ביום בסלולרי
(גם אם זה סתם לבדוק את השעה ) ואם אתה לא משתמש בו הרבה או מנצל יכולות (אפליקציות, גלישה באינטרנט וכד')
אז אולי אצלך באמת זה בזבוז וחבל שקנית.

09.07.00-16.07.12

ישן 17-10-2012, 14:28
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "באזור ה3,500 ש"ח. א. אני..."

המכשיר שלי נגנב...
חוצמזה שהחוויה עצמה היא אחת הטראומתיות, אני עברתי איזה חודש וחצי בלי סמארטפון בכלל ואני רוצה להגיד לך שאי אפשר. לא, באמת... אי אפשר!!! אל תבין אותי לא נכון... יש אנשים, הרבה אנשים, שיכולים להשתמש בטלפון נייד פשוט רק לצורך שיחות והודעות, והם לא חייבים סמארטפון... ואף פעם לא היה להם ואין סיבה שיהיה. אבל חשוב להפריד את אותם האנשים מהקבוצה השניה - אנשים שיש/היה להם סמארטפון. כי מי שיש לו והתרגל... יהיה לו מאוד קשה לחזור אחורה! אחרי שהתרגלת לדברים בסיסיים... להתקע בלי אוטובוס ולבדוק מתי יש קו... להיות בעיר לא מוכרת ולבדוק איפה יש סניף בנק... שלא לדבר על מותרות כמו לשחק בזמן שאתה מחכה בתור לקופת חולים.
מאחלת לך לא להגיע לשם לעולם! אבל אם חס וחלילה יקרה משהו לסמארטפון שלך, אני חושבת שאתה תקנה חדש... אולי זול יותר ופשוט יותר, אבל אתה תקנה... (אלא אם כן אתה לא משתמש בסמארטפון שלך כמו בסמארטפון, ואז אני לא מבינה למה קנית אותו מלכתחילה)

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 17-10-2012 בשעה 14:39.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:27

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר