לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2012, 11:09
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נתבקשתי לתת איזו הרצאה באיזה כנס לגבי עניין שאני מתמחה בו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי מוקדש לטימון"

הייתי אמור להרצות לפני שנתיים בכנס קודם, רק שהייתי חולה אז. בינתיים החיים הסתבכו (לטובה) ומאחר ואני לעולם לא יודע מתי יצא לי לישון לילה כמו שצריך, לסיים יום עבודה בשעה סבירה וכו' וכו' פרשתי מכל תחביבי המחקר, הרצאות וסיורים. בכל מקרה מאוד ביקשו יפה והסכמתי...

Big mistake

התכוננתי כמו שצריך, ביליתי כמה חצאי לילות+ בהכנות, כתיבה ואפילו רכיבה אל מחוץ לעיר במטרה לתזמן במדוייק את ההרצאה מאחר והייתה בנוייה כך שאי אפשר להפסיקה לפני הסיום.

הקהל היה מרותק, לדעתי לפחות, אבל יו"ר המושב החליט משום מה שנגמר לי הזמן (שעון עצר ששמתי על המסך שלי הראה בפירוש שלא) ופשוט קטע אותי בצורה מזלזלת משהו ומאוד מפתיעה וסוג של אלימה. העמדתי אותו במקום חזרה, גם במין זילזול ואפילו כמה מהקהל העמידו אותו במקום. מה שכן במקרים כאלה אני תמיד נשאר מאוד מרוגז ומתוח. אני גם לעולם לא אסכים לשאת דברים בכנס כזה על נושאים שאני לא שולט בהם ושלקהל יש בהם עניין של ממש. מה שאומר שאם אני מדבר - אני יודע שאני מעניין.

אז מה היה?

יום עבודה אחד - אבוד

10-12 שעות שינה, מחשבון שעות השינה המינימאלים לצרכי השרדות שיש לי ממילא, "כורסמו" לצורך כתיבה והכנה.

הוצאות נסיעה+כלכלה-200 ש"ח

תשלום עבור ההרצאה? מעולם לא ביקשתי, ובמקרה זה גם לא משלמים אפילו בקבוק מים, ידעתי מראש

סיפוק? - בעבר הרחוק הייתי יכול להגיע לעימות מילולי רציני, ואפילו פיסי מתון, בגלל שטויות כאלה. הייתי מרוסן ומחוייך. שמחת עניים.

אקסטרות? אני גם אמור לכתוב מאמר שמסכם את ההרצאה לפרסום בחוברת הכנס...

מסקנות? אותה מסקנה שכל הזמן אומרים בתחום העיסוק שלי, לא התחביב - רק איפה שמשלמים אפשר לדעת למה לצפות. חינם זו שיטה גרועה. חסל סדר הרצאות, סיורים ופרסום לקהל הרחב בחינם ועל חשבוני. לקח עשר שנים ללמוד, אבל בסוף למדתי.

לשימחתי הפרייאר כאן לא מת. הוא רק התחלף. אני עובר לצד של הלא פראיירים בעניין זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2012, 17:16
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "את לא יכולה לבקש מאבא שלך או..."

השותפה שלי אסרטיבית והיא דיברה איתו והוא ענה לה לא יפה וכיבה אותה...
אנחנו באמת שוקלות לבטל את הצ'קים וללכת איתו לתביעות קטנות...

בהתחלה חשבתי שחלק ממה שהוא אומר יכול להיות מוצדק באיזשהי רמה ולא רציתי להתקטנן איתו... אם זה היה נסגר בעניין של 50-100 ש"ח אז לא הייתי מחשיבה את זה כנאחס בכלל... אבל הוא ממשיך.

העניין שהוא היה מאוד נחמד אלינו כל הזמן, כל התקופה של השכירות עברה יפה מאוד. כשיצאנו, הדיירות החדשות היו בחו"ל... אז לא היה מעמד של העברת מפתחות... והוא לא הטריח את עצמו להגיע לדירה בכלל... פשוט יצאנו ונעלנו את הדלת ואחרי שבוע הבאנו את המפתחות לדיירות החדשות. לא העלתי בדעתי שתהיינה בעיות. לא רציתי שיבוא בכלל, חשבתי שהוא יקרע את הצ'קים וזהו... אבל כשהן נכנסו הן העלו בפניו שורה של תלונות, והוא העלה את התלונות האלה בפניי... הוא מחפש להתנער מאחריות ותו לא. דיברתי עם הדיירות החדשות והן אמרו לי שהוא סיפר להן שהדירה שופצה לפני שנה. זה בדיוק מה שהוא סיפר לנו. ולאלה שהיו שם לפנינו. בפועל הדירה שופצה לפני איזה 5 שנים... אז הוא טוען שכל הרטיבות בקירות והשקעים הרופפים והסדקים זה הכל אשמתנו :\ הוא רוצה שנשלם לו סיוד וחשמלאי... אמרתי לו ברגע שהוא העלה את הנושא שאין סעיף של סיוד בחוזה. ושאם יש בלאי כלשהו אז הוא כתוצאה משימוש סביר נטו... הוא אמר שהוא לא יודע כי הוא לא היה שם וכשהוא יגיע (מתי שיהיה לו נוח) הוא יחליט אם זה סביר או לא. בנתיים אני יושבת ומחכה להחלטה שלו וזה מעצבן אותי כי אני רוצה כבר לסיים את הרומן איתו... עוד שניה מתחילה שנת לימודים ואני לא צריכה את זה... מצד שני אני באמת עורכדינית בלאי אז לא שזה ישנה משהו

ישן 18-10-2012, 17:45
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "השותפה שלי אסרטיבית והיא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
הוא טוען שכל הרטיבות בקירות והשקעים הרופפים והסדקים זה הכל אשמתנו

נשמע חירטוט. איך אפשר להאשים דייר ברטיבות וסדקים בקירות? כאילו, מה הטענה? שעברת עם סכין על הקיר כדי ליצור סדקים?
זה לא יחזיק מים בבית משפט.
לגבי השקעים הרופפים - נו באמת... הוא כזה נמושה שהוא לא יכול לחזק את הפלסטיקים עם מברג?

אני אישית הייתי מבטל את הצ'קים וכותב לו: "אדון ככה וככה, שכרתי ממך דירה למשך שנה. בפרק הזמן הזה שילמתי לך במצטבר X כסף. לצערי כעת אתה מנסה להוציא ממני כספים נוספים על מנת לעשות בדירה תיקונים שנובעים מבלאי סביר של הדירה. הואיל ולא גרמתי לדירה לשום נזקים, לא במישרין ולא בעקיפין, אין שום היגיון בכך שאני אממן את השיפורים שדורשים ממך שוכרי הדירה החדשים.

מכיוון שסירבת להשיב לי את הצ'ק ביטחון שנמסר לך נאלצתי לבטלו דרך הבנק
".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:23

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר