לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2012, 10:30
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
אני ארים את הכדור הזה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי dorman vladislav שמתחילה ב "לבני כן לא הבנתי כלום...תרגום בבקשה"

גדנ"ע קליעה הסב חלק מהרובים לירי תחמושת 0.22 על מנת לאמן ביסודות הקליעה תוך שימוש בכוונת הניצב והאתנח של הנשק.

אח"כ עברו החניכים לירי בנשק מתקדם יותר (רובה קליעה אולימפי - אנשוטץ) שהכוונת שלו הייתה חרירית.

אתה מזכיר לי נשכחות... הימים שבהם היה מועדון קליעה ב"מחנה אלנבי" בירושלים (עכשיו עובר שם כביש) כשבמועדון מתבלט חניך אחד שאבא שלו קנה לו רובה פרטי. בזמן שכולם ירו על החרדונים שעל חומת המפגע - דווקא גיא ירה על המטרות וידע להכריז איפה פגע כל כדור בלי להסתכל בטלסקופ.... השם המלא שלו היה גיא סטריק ...

נערך לאחרונה ע"י Soloavia בתאריך 18-10-2012 בשעה 10:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2012, 11:30
  amitaikl amitaikl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי nabato שמתחילה ב "זה לא ח"ק 9ממ צהלי? אני מכיר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nabato
גלאי מתכות חוקי לשימוש למעט באתרי עתיקות מוכרזים.

זו הוראת החוק:
ס' 9(א) לחוק העתיקות קובע:
"לא יחפור אדם במקרקעין לגילוי עתיקות ולא יחפש עתיקות בכל דרך אחרת, לרבות השימוש במכשיר לגילוי מתכות, ולא ילקט עתיקות אלא אם קיבל רשיון לכך מאת המנהל (להלן – רשיון חפירה) ובהתאם לתנאי הרשיון".
ס' 37(ב) לחוק העתיקות, קובע:
"העובר על הוראה מהוראות סעיפים 9,6(א) או 29, דינו – מאסר שלוש שנים או קנס האמור בסעיף 61(א)(4) לחוק העונשין".
"אתר עתיקות" לפי הוראת ס' 1 לחוק העתיקות פרושו – "שטח המכיל עתיקות, שהמנהל הכריז עליו לפי סעיף 28(א)".
ס' 28(א) לחוק העתיקות קובע: "המנהל רשאי להכריז כי מקום פלוני הוא אתר עתיקות, ההכרזה תפורסם ברשומות".

אכן מדובר על כוונה לחפש עתיקות או באתר עתיקות. כיון שרבים מאתרי הקרבות שאני מוכרים שוכנים על או בסמוך לאתר עתיקות, לא הייתי ממליץ לנסות את סבלנותו של פקח של רשות העתיקות
שמעון אבידן
מפקד חטיבת "גבעתי", תש"ח

נערך לאחרונה ע"י amitaikl בתאריך 15-10-2012 בשעה 11:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר