לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2012, 18:57
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
אז איך אתם עם עדשות מגע?

לא השתמשתי הרבה זמן בעדשות (והיו לי חודשיות לשנה) בגלל הלימודים ובגלל שהיה קשה לשים אותם מוקדם בבוקר על עיניים אחרי שינה(אגב מה הפתרון לזה?טיפות עיניים?איזה סוג?).
ואז הן היו נהרסות לי בגלל שלבשתי אותן פעמים ספורות בחודש.

אז לפני תחילת סמסטר החלטתי לקנות עדשות יומיות(one day Acuvue Moist של ג'ונסון אן ג'ונסון) כדי לנסות להתרגל לשים אותן בבוקר ואחרי זה לעבור לחודשיות(למי שלא יודע עדשות יומיות יקרות מחודשיות בהרבה).

עוד שאלה.איך אתם מתמודדים עם עדשות שמתייבשות במזגן?איזה סוג של טיפות אפשר לשים ללא הוצאת העדשה מהעין?
במילואים שמתי עדשות חודשיות בגלל שעל משקפי ראיה אי אפשר לשים משקפי שמש והשמש הייתה שם אחת החזקות.אבל ברכב סיור פתוח (לאחר החשכה) הרוח הרגה לי את העדשות.אשכרה שמתי טיפות כל חצי שעה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2012, 03:49
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
אני לא אוהב משקפיים וכל מה שקשור לכן מעדיף ללכת עם עדשות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני לא מבין אנשים שמתעללים..."

חוץ מזה עדשות הרבה יותר נוחות (חוץ מהקטע של לשים מוקדם בבוקר).אם ההתאמה נכונה אז המשתמש לא מרגיש אותן בכלל.נגיד הבדל מחירים בין משקפי שמש למשקפי שמש-ראיה הוא עצום(משהו כמו פי 2).במחיר הזה אני קונה עדשות מגע חודשיות לשנה וכל דגם של משקפיים שבא לי.צריך לחשוב כלכלי .אבל אחי.אם אתה לא מרכיב משקפיים אתה לא תבין .באמת.
נו וכמובן נעזוב את הקטע של הלוק החנוני (חוץ מאלה עם המשקפיים המרובעות עם מסגרת שחורה שפתאום נהיו באופנה אבל לא זורם לי להיות כמו עוד אחד ממאה אלף).
ולגבי המילואים -הצלחתי לשבור את המשקפי ראיה בכל זאת למרות שבקושי שמתי אותם.

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 20-10-2012 בשעה 03:53.
ישן 22-10-2012, 01:41
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "אוי לא..."

הסוגים של העדשות שמדברים עליהן באשכול הזה לא דומה לעדשות שלי וכל הסוגים האלה הם כסף קטן ליד העדשות שלי ורוב החומרים לעדשות שלי לא מתאימים לעדשות עליהן דיברו באשכול ירוני חמוד שלי.

אני יכול לעזור לאותם אנשים עם רופאים מעולים שעובדים עם כל סוגי העדשות וכל החומרים, ולחלק מהבעיות שרשמו כאן אין ממש פיתרון ולא משנה איזו עדשה יש לך וכמה היא עולה.

bazz2701 היה צריך להגיע לרופא עיניים שמתעסק עם עדשות מגע מכל הסוגים ולא לשאול בפורום, כי יש הרבה סוגים של עדשות ויש הרבה חומרים שלא תואמים את כל הסוגים ואותם חומרים עושים אפילו נזק לעדשה לא מתאימה, ויש גם תרופות סבתא שסתם מוכרים אותם בסופר או בבית מרקחת שהם לא באמת טיפות עיניים.
אני אישית מקבל את כל הטיפות החדשות שיוצאות לשוק שמתאימות לעדשות שלי ובחינם רק בשביל לומר למה זה מתאים ולמה לא וכמה המוצר טוב.
רופאים עם קהל רחב של עדשות מגע יודעים מה הכי טוב, כי המטופלים שלהם אומרים להם את כל הפרטים האלה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:49

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר