לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2012, 20:13
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי HobbitWarrior שמתחילה ב "כן אתה צודק, אני אדבר עם..."

ברור לי, אבל לרוב המפקדים מתחשבים בצרכים מיוחדים (גם לפעמים יש אנשים שצריכים לעשות יותר מילואים אז זה מתקזז, אבל בשביל שיקחו אותך בחשבון צריך לדעת שאתה בעל צורך מיוחד).

בכלל, אני אישית ממליץ לפני שנוקטים בצעדים כלשהם (אפילו אם הם חוקיים וכשרים למהדרין) להתייעץ עם המפקדים. הרבה פעמים אתה מקבל דיל הרבה יותר טוב וגם שומר על אווירה טובה.

עם זאת, קח בחשבון שיכול להיות שלא יוכלו לבוא לקראתך היות ואתה בטח ובטח לא הסטודנט היחיד בפלוגה.
ואם זה גורם לך להרגיש יותר טוב, גם לי יש חודש מילואים בקרוב וגם אני מחמיץ בערך חצי סמסטר

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2012, 07:37
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "[QUOTE]לא צריך לחתום לפני כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shlomz
אלא אם חל שינוי בזמן האחרון, בהחלט צריך. בנים יחידים צריכים להתנדב לתע"מ (לא לאימונים). הוראה מטומטמת לחלוטין, לדעתי. מתישהו אמורים להפסיק להיות "ילדים של", לא?

לפני הגיוס נדרשתי לחתום עם שני ההורים אצל עו"ד.

בראיון כניסה שלי למילואים חתמתי שוב על אותו טופס (רק הפעם בלי נוכחות וחתימת הורים ובלי עו"ד). מאז יצא לי לבצע כמה עשרות ימי מילואים, כולל קו, לחתום על הרבה טפסי חריג קריאה אבל לא פעם אחת על טופס "בן יחיד".

אז אני מקווה שזה לא פאשלה אצלנו...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 24-10-2012, 22:25
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "אני מניח שזה לא משנה לך, אבל..."

זה ישנה לי אם חלילה יקרה לי משהו ופתאום לא יכירו בי בגלל שלא חתמתי או שטות בירוקרטית אחרת.

אנקדוטה-
לפני השחרור הייתי בקבע שנתיים וחודש, כולן על תקן סרן. אני במילואים כבר שנה וחצי+.
כבר הרבה זמן שאני מציק לקצינת קישור בקשר לדרגה (לא באמת איכפת לי, אני צריך את זה לרשיון נשק) לאחרונה היא התחלפה והחדשה גילתה לי שכבר הרבה זמן "מגיעה לי דרגה".

שבוע שלא הצלחתי לתפוס אותה, כשכבר הצלחתי היא אמרה לי שהקצינת קישור האוגדתית לא יכולה להזין לי דרגה כי אני לא על תקן סרן.
הסברתי לה שזה לא הגיוני, כי כל הקבע הייתי על תקן סרן ואי אפשר להוריד אותי ממנו.
מובן שהגיון לא תורם במערכה...

בקיצור, הפואנטה היא שזה כן מעניין אותי. אם אני חוטף אני רוצה לדעת שצה"ל כן ישלם לי דמי נכות, פיצויים, שיקום וכל הנ"ל, או לפחות יעביר את הכסף שמגיע להורים שלי...ושלא בגלל שטויות של קצינת קישור ההורים שלי יגלו שאני לא זכאי לקבורה צבאית.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר