לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2012, 13:41
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "חח (ל"ת)"

הפייסבוק שלי אכן בעברית. אני לא זוכר אם זה קרה יום אחד מעצמו, או ששיניתי את זה באופן פעיל בכוונה או שלא בכוונה. בכל מקרה, זה לא מפריע לי. אני יודע עברית לא רע.

אני מניח שהם אכן התכוונו לזה שהמילים לא יחזרו על עצמן, וכל מילה תופיע רק פעם אחת, כמו בקונקורדנציה. עם זאת, כל המהות של קונקורדנציה, היא לאפשר לך לאתר הופעה של מילים בקלות, על ידי זה שמסדרים אותן לפי סדר הא"ב, וליד כל מילה מציינים באילו מקומות היא מופיעה. קונקורדציה בה במקום שהמילים יסודרו לפי סדר הא"ב, הן מופיעות לפי סדר הופעתן בספר המקורי (גם אם כל מילה מופיעה רק פעם אחת), זה רעיון מפגר וחסר שימוש לחלוטין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2012, 22:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בני בני ילד רע...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]אמנם כמה..."

לפעמים עם השימוש האקלקטי שלך בעובדות סלקטיביות אתה כזה "המדינאי"... או שמא... "המדינאי" הוא כזה "בני"...??

כאילו ניחא שעצם הגדרת חצי האי סיני ב 1967-82 כ"שני שליש מהמדינה" זו עבירה שדינה "כרת" בקרב מאמיני כת ה CRAP * (מאחר וחצי האי סיני היה שטח צבאי כבוש...) אלא שבגין לא עשה ראשון את ה"מסירה" הזו אלא קדם לו בן גוריון, שמסר בדיוק את אותו השטח רק בעד שום-כלום-שמום-או"ם... בגין לפחות הביא שלושים וקצת שנות שלום...

ובין ה"מסירה" של בגין (אגב שכחת לספור גם את ה"מסירה" של חצי לבנון בחמישה נסיגות שונות, ארבעה מתוכן תחת שרביט ממשלה לא ימנית...) לזו של שמון, הייתה גם איזו מסירונת-שתיים בעצם-של ההם מהממשלה של ה"מנדט תמורת מיצובישי". לא יודע אם אתה זוכר: משהו עם להכניס לפה חיילי אוייב חמושים, בלי בג"צ ובלי בצל"מ וכו'...

* CRAP=Church of Rabin And Peace

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 25-10-2012 בשעה 22:56.
ישן 25-10-2012, 13:18
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אתמול ישבתי במוניתשירות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "עלה בפרצופספר שלי..."

נסעו איזה 3 פיליפיניות כאלה - הוותיקות שיודעות עברית מצויין, וכמובן אנגלית. הייתה גם , חוץ ממני, "ישאלית" אחת (חילונית, לא ערסית) שקראה איזה ספר. בצומת בית דגן עלו למונית כמה פועלי בניין סיניים (מאלה שמחכים בתחנה ב"תנוחת חירבון שדאות").

הבחורה החילונית הגאונה שלידי, אחרי שיצא לה להחליף כמה מילים עם הפיליפיניות באנגלית מעולה, פשוט ישירות שאלה אותן ברצינות תהומית:

Can you undestand what they say to each other?

הפיליפיניות, שללא ספק התפקעו מצחוק בינן ובין עצמן, ענו שממש לא כי... הן מהפיליפינים ואילו הפועלים הם מסין... היה להן מבט כזה שמשדר "You know that not all us niggers are the same, right?"

רגע אפי שבו אתה פשוט רוצה לקבור את עצמך כישראלי. לו הייתי יכול לשלול מהמטומטמת את האזרחות במקום, ולהעניק אותה במקום לאחת הפיליפיניות.. הייתי עושה את זה.

ישן 25-10-2012, 15:51
צלמית המשתמש של Xdeal
  Xdeal Xdeal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "עלה בפרצופספר שלי..."

לפני איזה חצי שנה, בשיעור מתמטיקה נראה לי. שאלתי את הבחור שיושב לידי בכיתה, ערבי נוצרי. על הנכבה, הוא אמר לי שכל האחים של סבא שלו ברחו בזמן המלחמה ורק סבא שלו נשאר ברמלה ולכן הוא פה עכשיו. הוא גם אמר שסבא שלו נולד בכלל בלבנון ואשתו של הסבא בירדן.

עוד סיפור דו קיום, פעם אחת ישבתי ואכלתי בקיוסק קטן, בורקס תפוח אדמה, שולחן לידי התיישבה ערבייה שמנה זקנה וממש מכוערת ואכלה פול. זה היה בערב-צהריים והיה חדשות, שש עם עודד בן עמי נדמה לי, אני זוכר שהיו ידיעות על מתנחלים ומיד לאחר מכן על החמאס, זכור לי שהזקנקנה הזאת התחילה לדבר על משהו בסגנון שהדתיים האלה נמושות, והחמאס האלה גברים יזיינו אותם, משהו כזה. והמוכר מסתכל עלי ואני מסתכל עליו ואנחנו נקרעים מצחוק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:48

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר