לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2012, 10:51
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בית משפט באיטליה: טלפון נייד גרם לגידול מוחי

בית המשפט העליון קבע כי גידול מוחי שהתפתח בראשו של מנהל חברה נגרם עקב שימוש מוגבר בטלפון הסלולרי, לאחר שנהג לדבר במשך כ-5 שעות ביממה. "עשה שימוש מקצועי טלפון"

http://news.walla.co.il/?w=/14/2577546
בית המשפט דן בעניינו של אינוסנזו מרקולוני, מנהל חברה שבצדו השמאלי של ראשו התפתח גידול לאחר שעשה שימוש במכשירו הנייד במשך חמש עד שש שעות ביממה, במשך 12 שנים. מרקולוני העיד כי בדרך כלל נהג להצמיד את הטלפון הנייד לצד השמאלי של ראשו ולרשום לפניו הערות בידו הימנית. הגידול שהתפתח בגופו אמנם לא היה ממאיר ככל הנראה, אך כדי להסירו נדרש ניתוח אשר השפיע קשות על איכות חייו.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2012, 11:02

איך זה שעד היום אין עדיין סלולארי שמגיע עם שפופרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "בית משפט באיטליה: טלפון נייד גרם לגידול מוחי"

כל האוזניות ללא יוצא מהכלל עשויים ככה שאם הטלפון מצלצל צריכים לחפש את האוזניות, לחבר אותם ולענות, ועד שזה קורה השיחה כבר מתנתקת. או להחזיק כל הזמן את האוזניות באוזניים או בלו-טוס.

יש כבר טכנולוגיה קיימת בשואבי אבק שהחוט מתגלגל ונכנס פנימה וכל הזמן מחובר לשואב אבק. אני רוצה שהאוזניות או שפופרת תהיה מחוברת כל הזמן לטלפון הנייד, ולא דרך חיבור, כי אז זה מפריע לנרתיק של הסלולאר. שזה יהיה מובנה בתוך הסלולארי. שתהיה לידו שפופרת דקה, או אוזניות מתגלגלות. כשיש שיחה נכנסת אני מוציא את השפופרת, וכשזה נגמר - מחזיר, והחוט מתקפל-מתגלגל פנימה באופן אוטומטי כמו בשואבי אבק.

כל כך הרבה שנים ואף אחד לא חושב על זה?

אני מפרסם את זה לטובת הציבור, למרות שלכאורה הייתי יכול לעשות מזה פטנט. (או אולי רק החברות הגדולות זכאות לפטנטים על טכנולוגיות שכבר קיימות).

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 21-10-2012 בשעה 11:06.
ישן 21-10-2012, 11:38

זה מסורבל ואינו מאפשר לשים את הסלולארי לנרתיק שמחובר לחגורה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "יש..."

אולי זה טוב עבור בנות שהולכות בדרך כלל עם תיק, ושם הן מחזיקות את הסלולרי.

אבל עבור גברים ששמים את הסלולרי בחגורה של המכנסיים, זה לא מתאים.

צריכים שפופרת דקה, וגם שהחיבור יהיה לא בתור תוספת, שלא יצטרכו לחפש, רק שהחיבור יהיה תמידי, כמו חלק אחיד עם הסלולארי עצמו.

ואז, אחרי שכמה חברות יעשו את זה, אפשר יהיה להעביר חוק שרק סוגי סלולריים כאלו מותר לשווק.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 21-10-2012 בשעה 11:44.
ישן 21-10-2012, 11:41
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "זה מסורבל ואינו מאפשר לשים את הסלולארי לנרתיק שמחובר לחגורה"

מה זה תיק שמחובר לחגורה?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
צריכים שפורת דקה וגם שהחיבור יהיה לא בתור תוספת, שלא יצטרכו לחפש, רק שהחיבור יהיה תמידי, כמו חלק אחיד עם הסלולארי עצמו.

אז תמציא אחד כזה, או שתשלם למישהו שיפתח את זה בשבילך.
ציטוט:

ואז, אחרי שכמה חברות יעשו את זה, אפשר יהיה להעביר חוק שרק סוגי סלולריים כאלו מותר לשווק.

למה?
לי יותר נוח להשתמש בפלאפון עצמו ואני בטח לא מעוניין שיכתיבו לי באיזה פלאפון מותר לי ובאיזה אסור לי להשתמש.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 22-10-2012, 07:38

האם אתה לא סותר את עצמך?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "פסיקה ביזארית של שופטים בעלי הבנה מדעית אפסית"

בהתלךה אתה כותב:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
אין שום הוכחה מדעית לכך ששימוש בטלפון סלולרי גורם סרטן .

ואחר כך אתה כותב:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
מי שבכל זאת עשה בסלולרי שימוש מוגזם וללא אמצעי הגנה מינימלים צריך לבוא בטענות קודם כל לעצמו

אם שימוש בסלולרי אינו פוגם בבריאות כלל, אז למה הוא היה אמור לעשות אמצעי הגנה או להימנע משימוש מוגזם?

וזה בעצם היה המשפט, היות וחברות הסלולר מנסות לטאטא מתחת לשטיח את הסכנות בדבר הסלולרי, שישלמו על זה.

ישן 22-10-2012, 13:44

"בזהירות רבה: ייתכן שהקרינה הסלולרית משפיעה על איכות הזרע של הגברים"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "בית משפט באיטליה: טלפון נייד גרם לגידול מוחי"

http://health.walla.co.il/?w=/5028/2542846גם
הקרינה פוגמת באיכות הזרע

פוריות הגברים, מתברר, הולכת ויורדת בשנים האחרונות. ד"ר יעקב רונן, מנהל בנק הזרע של בית החולים "אסותא", תיאר בדיון מצב שבו מגיעים "גברים יפים וחסונים", אך איכות הזרע שלהם אינה מאפשרת שימוש בתרומת הזרע. הוא ציין כי כיום רק תורם אחד מכל 20 איש נמצא "ראוי" לתרומת זרע. לשאלת יו"ר הוועדה, ח"כ תירוש, על הגורם האפשרי לתופעה זו, ענה, בזהירות רבה, כי ייתכן שהקרינה הסלולרית משפיעה על איכות הזרע. נוכח הממצאים המפתיעים, צפויה הוועדה לקיים דיון מקביל על פוריות הגבר.

---------------------------------
מעניין, ממי הוא כל כך נזהר?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר