לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2012, 11:16
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
למבוגרים בלבד ביקורת (לא להתלהב) - Barolo - פתח תקווה

היינו אתמול בפאב - מסעדה הנ"ל בפתח תקווה.
קל מאוד למצא חנייה (שישי בערב) ממש קרוב. הזמנו שולחן מראש וכשהגענו היה פנוי והתיישבנו מייד.
מנות הפתיחה רובן במחירים סבירים, המנות נראות מלאות אבל לא באיכות גבוהה - מה שאני טעמתי היה החציל קלוי עם טחינה, הטחינה לא היתה משהו בכלל - אבל הלחם היה די פריך וטעים.

המבורגר הוזמן מדיום וצ'יפס פיקנטי - ההמבורגר היה נע ביותר בפנים, פשוט מגעיל. הצ'יפס לא היה פיקנטי אבל יותר מצחיק שצריך להוסיף 10 שקלים בשביל צ'יפס, אחרת המנה מגיעה עם קוביות תפו"א (מה ההבדל?!?), כששאלתי אם זה הום-פרייז אמרו לי - "לא, בשביל הרוטב צריך להוסיף 5 שקלים".
מה שמחזיר אותי למנת הפתיחה - כשהגיע החשבון גילינו שהלחם הטעים היה אקסטרא 15 שקלים - המלצרית שכחה להגיד לי את זה כשהיא אמרה שאפשר לבחור בין לחם הבית ללחם שום. דבר זה הפך את מנת הפתיחה ליקרה מאוד ולא מומלצת.

ה- סקלופיני מרסלה (חזה עוף צלוי) היה די טעים ועם רוטב עסיסי.

יש מבחר לא קטן של בירות ובתפריט יש פסקה על כל אחת מהן - כל אחת עם טוויסט שונה ורלוונטי לבירה או למבשלה שלה - חמוד מאוד.

גם הקינוחים היו די טעימים - פאי שוקולד בלגי וקרם אגוזים ו-אמריקאן אפל פאי אבל ממש אין לי חשק להרחיב עליהם.

אם זה בשביל בירה על הבר - סבבה, כל דבר אחר - אני נגד כי זה לעודד מדיניות עושקת. אתם רוצים לגבות 70 שקל על המבורגר וצ'יפס, סבבה - תרשמו את זה בתפריט - אל תתחבאו מאחורי המלצריות הנחמדות שיתמודדו עם הלקוח. לא בא לכם לתת לחם עם מנת הפתיחה - תציינו שהלחם הוא תוספת - לא רוצה לגלות הפתעות בחשבונית!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר