לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2012, 05:06
  Cu1 Cu1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "האם משימת הצבא היא למנוע הגעה..."

יש לי כמה תובונות בנושא .
קודם כל רפואה שלמה לקצין.
קודם כל לחכות לעוד מידע , כי לא בטוח שמדובר במטען ולא בפצ"מר (ואז זה קצת לא רלוונטי)
דבר שני לבדוק את הסטטיסטיקות , רק בשנה האחרונה אני זוכר עשרות ידעות על חולית מחבלים שניסתה להניח מטען ליד הגדר וכח צה"ל פגע בה, יש עוד הרבה מיקרים שלא פורסמו לכן אחוזי ההצלחה של צה"ל בנושא הם מאוד מאוד גבוהים.
לגבי ביקור בשיטחנו , שוב הסטטיסטיקה מדברת בפני עצמה.
אם אתה חושב שיתכן מצב של 100 אחוז הצלחה במנעת הנחות מטען או בחדירות אתה חי בעולם אוטופי כי אין דבר כזה.
כך לדוגמא את חומת ברלין בשנות השישים שבעים , עם כל האמצעים שהרוסים הציבו למנוע מעבר וכמה אנשים עברו ,
כך לדוגמא מחנות שבויים שאנשים ברחו מהם , בתי כלא עם שמירה מקסימלית שגם משם אנשים הצלחו לצאת , אין 100 אחוז.
תמיד ניתן וצריך להשתפר , מכל ארוע שנגמר בכישלון יחסי או לחלופין בהצלחה צריך להסיק מסקנות והלשתפר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2012, 05:31
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "האם משימת הצבא היא למנוע הגעה..."

שוב התחלנו?
נא תכנן קו הגנה שלעולם לא יפרץ, ואח"כ נדבר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 25-10-2012, 18:11
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי צ'ומפי שמתחילה ב "לפי ארובת עין ימין (שלו),..."

הגיוני מאד, ללא ספק הוא היה ממוגן וזה הציל אותו.
לפי השחור על הפנים הוא ספג את הדף הפיצוץ (גל ההלם) ממרחק די קרוב (מכיוון חזית-ימין שלו), במקרה כזה לרוב נכנסים להלם, עור התוף נקרע ויורד דם מהאזניים ומהעניים (עין שמאל שלו?) ובכל זאת ע"פ מה שסיפר הוא התאושש מייד ואפילו הסתער.
מפקד הפלוגה הפצוע שיחזר אתמול את האירוע בפני בני משפחתו, כשלצידם עומד אלוף פיקוד הדרום טל רוסו: "אחרי הפיצוץ הבחנתי שכף יד שמאל נותרה על הגדר. דם רב נזל לי משתי הידיים המרוטשות. הצלחתי לרוץ והספקתי לירות 20 כדורים לעבר המחבלים כאשר אני משתמש ביד הפצועה שלא נקטעה, בפה ובאף כדי לתפעל את הנשק".
שילון הוסיף: "הגעתי לג'יפ שלי, שם ישב החובש. הוא ראה את הידיים המרוסקות שלי וכמעט התעלף. נגחתי בו חזק בחזה ואמרתי לו שישים לי מהר הרבה ח"ע (חוסמי עורקים), כי אחרת אני מת. עכשיו אני מבין שזה הציל את חיי".
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...ml?hp=1&cat=875

תמונה שלו מהיום, בזמן שהועבר למח' אורטופדית (ניתן לראות את סימני הרשף על חצי הפנים הימני)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ניראה שהתלהבו שם יותר מידי וכיסו אותו בדגל (לא לעניין, דגל זה לא שמיכה ומכסים איתו אנשים רק במקרים אחרים).

הודעת דו"צ
הרמטכ"ל, רב אלוף בני גנץ, ביקר לפני זמן קצר בבית החולים "סורוקה" את סרן זיו שילון, אשר נפצע מפיצוץ מטען ביום שלישי האחרון. זיו הביע אכזבתו מכך שלא יוכל לשוב ולפקד על פלוגתו.
הרמטכ"ל ביקש מזיו לדאוג בתקופה הקרובה לשיקום שלו ולאחר מכן יוכל להמשיך בשירותו הצבאי.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 25-10-2012 בשעה 21:10.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר