לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2012, 21:43
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "הכלי עצמו לא נראה כמו פיתוח..."

כניראה שאלו הנחתות המסתוריות שעל הכוונה לרכישתן הודיעו ב-2009:
ציטוט:
ה"ל מחזק את ההרתעה מכיוון הים. בזרוע היבשה ובחיל הים נערכים לקליטת כלי שיט מיוחדים שיאפשרו לגדודי חי"ר לנחות בחופי האויב ולבצע פשיטות עמוקות. גורם צבאי אישר ל-nrg מעריב כי בכוונת צה"ל לשפר את הכשירות על ידי אימונים וכלי שיט חדשים לגדודי חי"ר נבחרים שיפשטו מהים על יעדים קרקעיים. עוד הוסיף הגורם הצבאי כי יש כוונה לסיים את תהליך הרכישה של הכלים עד סוף השנה ולהתחיל את האימונים כבר בשנת 2010 כדי לאמן מספר גדודים נבחרים.

מעניין:
* האם הכלים אכן קיימים מספר שנים בשירות ונשמרו בסוד, או שחה"י ניצל את אירוע המרמרה לרכוש כלי שרצה-לצרכים אחרים- כבר שנים קודם לכן?
* לאיזה מתאר הם מיועדים, חוץ מעצירת משטים? אפשר להעביר בהם כמות רצינית של חי"ר (אך זאת אפשר לעשות גם במסוקים), ורכב קל; האם אפשר להעביר בהם משאיות, למשל? האם יש משמעות לנחיתה בסד"כ של פלגה או גדוד, בלי רק"מ ועם יכולת אספקה מוגבלת?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2012, 17:42
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "צ'אקי, אף פעם מה שאתה רואה זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
איך בן גוריון היה אומר? תנו לי קצת אשראיייייייייייי..

זה לא כזה חשוב אבל זה משפט של לוי אשכול. לא של בן גוריון.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
צ'אקי, אף פעם מה שאתה רואה זה באמת מה שקורה, תקרא היטב מה שפאנג כתב מעליך ומה סירפד כתב מתחתיך..אתה רואה בסה''כ תמונה, אתה לא רואה מה הולך מסביב ואתה ישר יורה "בזיון"...

אני שופט את המציאות על בסיס מה שאני רואה ומה שראיתי בסרטון שצולם מהספינה של האסטל זה שחיילים התקדמו אליה כאשר הם חשופים לחלוטין וללא יכולת מינימלית לתפוס מכסה אם האירוע היה מסלים בפתאומיות. אני לא רואה איך ניתן לסתור את הטענה שלי זולת העלאת טענה נגדית שסביב הספינות הצה"ליות היה שדה כוח בלתי נראה תוצרת רפאל.
ישן 22-10-2012, 05:58
  AL KAPON AL KAPON אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.07
ההשואה אינה מדויקת.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי tall188 שמתחילה ב "חבל שרק בדרך הכואבת הם למדו"

השתלטות הבריטית על ספינות מעפילים אולי טובה בתור דוגמא מבצעית להשתלטות על אוניה אזרחית.
אולם הביקורת למה לא עשו דברים דומים על המרמרה היא שונה.
שכן בתקופת הבריטים אף אחד לא צילם, ומלחמה לא היתה תקשורתית.
תחשוב איך יראה בתקשורת עם צה"ל יסתער על הספינה עם גז מדמיע וזרנוקי מים נגד אנשים שמחזקים שלטים שלא מראים התנגדות.
המרמרה היתה סיפור חריג, ואולי היה ניתן לצפות אותו אבל זה כבר חוכמה לאחר מעשה.
הסתערות על ספינה אזרחית עם אמצעים לפיזור הפגנות זה בדיוק מה שאותם סהרורים על הספינות רוצים.
אל תיתן להם את זה בכזאת קלות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר