לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2012, 15:57
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "צ'אקי, תמורת סכום זעום - אפשר לסדר לך דייט עם בר רפאלי"

בלי התחייבות ל"סוף שמח" צ'אקי לא ישלם על זה, וזה אפילו לא דייט; קרא מה כתוב שם:

Terms: Valid for 1 person. Must be over the age of 18. Expires Oct. 1, 2013. To be scheduled at a mutually agreed upon date based upon Ms. Refaeli's availability. This may take place in a group setting and will last a few minutes. Please note that winner is subject to criminal background check. Every effort will be made to schedule this experience at the earliest possible date convenient to both parties, but please note it may take up to 1 year to schedule based on availability. We expect all winning bidders and their guests to conduct themselves appropriately when attending an experience won at Charitybuzz. Polite manners and respect for the generous donor and adherence to any rules or parameters are a must.

http://www.charitybuzz.com/catalog_items/315768
הדגשתי לך. או שאולי הסטנדרט שלך זה דייטים שנגמרים תוך מספר דקות?...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2012, 16:35
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש לי המון נסיון עם חנויות של מיכל נגרין...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]עדיף עם הכסף..."

אבל לא כי אני הולך לשם לשמח איזו בח"ל, (או לחילופין: את עצמי לפי סדר הפעולות המדומיין שתיארתי פה קודם...) אלא כי משום מה הזבל'ה שמוכרים שם (שאם היו נותנים לבת שלי בארוחת ילדים במקדונלדס אז הייתי אומר שמקדונלדס התדרדרו...) חביב מאוד על יהודיות מארה"ב ואפשר ב 100-200 דולאר להוציא משם תשורתפרוטקשן שתראה למקבלת המתנה כמו משהו שהייתה משלמת עליו 500-800 דולאר באיזה כרך גדול בחו"ל...

עכשיו בחנויות האלה תמיד עובדות בחורות חמודות מאוד (בטייטס) וכשהן רואות גבר ש"משקיע" בבחירת השטויות שנמכרות שם זה מאוד נוגע לליבן ובקיצר... מדהים לגלות איזה רושם זה עושה. אני מתרגש פחות כשאני שומע עם כלב שקפץ לנהר להציל את הילד של הבעלים שלו. ואני מתרגש מכאלה סיפורים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר