לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2012, 17:24
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי!"

אתמול בערב הפלא' שלי כנראה החליק לי מהיד בלי שאשים לב וכך נשכח לו באוטובוס. כבר הודעתי לאמא שלי וביקשתי ממנה שתתקשר למחלקת אבידות של אגד למחרת בבוקר כשלפתע אני מקבלת הודעה ממתושלח(!) שמישהי התקשרה אליו (!) (ולא לאמא שלי, נגיד..) אמרה שהפלא' שלי אצלה והשאירה לו מס' טלפון כדי שאצור איתה קשר..

כשיצרתי קשר עם המלאך הזה היא מוסרת לי שהיא השאירה את הפלא' שלי אצל 2 סטודנטיות אחרות שגרות לידי, כי היא רק מבקרת שם. כבר באותו ערב הפלא' חזר למקומו

זה נחמד כאתה מוקף באנשים טובים.. אני מבסוטה מהסביבה החדשה שלי.

בנוסף- לאט לאט אני מתרגלת ללימודים ולמקום. יש תרבות טרמפים אדיבה והמערכת שלי נוחה למדי (לא יודעת אם בהמשך ארשה לעצמי שנ"צים, אבל השבוע בהחלט התפנקתי ) גם הכרתי חברים חדשים! שזה תמיד חביב..

אבל הכי כיף זה לחזור הביתה למקלחת בגודל נורמאלי ולאוכל של אמא.. (ולרדיו בעברית. אני קולטת רק רדיו לבנון בדירה :< )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2012, 20:36
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

היפסטר תל אביבי אחד יושב לפני באוטובוס. פתאום אני קולט שיוצא ממנו עשן. חשבתי לעצמי- אין מצב שהבחור מדליק סיגריה, נכון? יש גבול לטמטום.
אני פונה אליו ושואל מה זה העשן הזה. הוא מגיב שזאת סיגריה אלקטרונית. קצת נדהם מהתשובה השלווה אני מבקש ממנו בנימוס לכבות. הוא אומר לי שמותר לו לעשן את זה וזה לא ממש עשן. שאלתי אותו האם הוא באמת חושב שלאחר הדיון הקצר הזה הסיגריה שלו תישאר דולקת או שהוא סתם מנסה להעביר את הזמן. הוא ניסה להגיד עוד משהו אבל מכיוון שדפקתי לו מבט, הוא פשוט כיבה אותה וירד מהאוטובוס בתחנה הבאה.

היה לי כיף.

ישן 26-10-2012, 10:40
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מה העניין במותר או לא מותר?..."

העניין במותר או לא מותר זה עניין של חוקי או לא חוקי. זה חוקי לעשן סיגריה אלקטרונית באוטובוס. זה מסריח לך ולעוד נוסעים, אבל אתה לא יכול לקחת את החוק לידיים ולהכריח אותו (בדרכיך המיוחדות) להפסיק לעשות את זה כי לא מתאים לך. או שבעצם אתה כן יכול, אבל אז אני יכולה להגיד שאתה מתבריין
אני אקח את הדוגמא הקלאסית שלי של גבר מזיע, למקרה הזה היא מתאימה במיוחד. יכול לשבת לידי באוטובוס גבר מזיע ומסריח, שהריח שלו מגיע אליי ומן הסתם לעוד נוסעים... אני יכולה להעיר לו שיוריד את הידיים בבקשה. הוא יגיד לי שמותר לו להרים את הידיים וככה הוא מעדיף, ואני אגיד לו "האם אתה באמת חושב שלאחר הדיון הקצר הזה הידיים שלך תישארנה באוויר או שאתה סתם מנסה להעביר את הזמן?" ואדפוק בו מבט אם הוא ינסה להגיד לי שהוא אחרי יום עבודה ארוך והוא חייב לאחוז במוט הזה כדי לא ליפול.

לגבי הנקודה השניה, יכול להיות שהסיגריה שלו מכילה ניקוטין. זה לא חוקי למכור ולייבא סיגריות אלקטרוניות שמכילות ניקוטין. יכול להיות שהוא עבריין. אבל הוא אמור להיות חף מפשע כל עוד לא הוכח אחרת... אם נחזור למזיען שלי, אני לעולם לא אוכל להיות בטוחה שהוא לא ריסס K300 בבית שחי במקום דאודורנט. אולי הוא מכריח אותי להריח את המדביר ג'וקים שלו?

אין לי ספק שהיית מנומס. אבל כשאומרים "אתה באמת חושב שהסיגריה שלך תשאר דלוקה" יש הרגשה של איום. אני אישית הייתי נלחצת אם היית אומר לי את זה. כי מה אתה מתכוון לעשות אם אני באמת חושבת שהיא תשאר דלוקה? אתה תכבה לי אותה? לא סתם בסרטים האנשים הכי הכי הכי מפחידים מדברים בנימוס ועם מבטים.

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 26-10-2012 בשעה 10:45.
ישן 26-10-2012, 11:35

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "העניין במותר או לא מותר זה..."

את בטוחה שלא חוקי למכור סיגריות אלקטרוניות עם ניקוטין? כי מצאתי אתר שמתגאה בכך שהוא המקורי וכל השאר הם חיקויים.

בכל מקרה- לדוגמא עם הגבר המסריח- בהחלט מותר להעיר לו ולגעור בו, גם ליד כולם. אם את מתביישת את תישארי להריח את מיטב ניחוחות ארצנו. את בטח לא מעירה לאנשים שמעשנים בתחנת האוטובוס. אני הערתי להם גם לפני שהחוק אמר שאסור לעשן שם. ההבדל, בכל זאת, הוא שאותו גבר יסריח תמיד, הבחור המעשן יכול לכבות את הסיגריה.

ולא, תסמכי עלי שלא איימתי עליו, אני מודע לחוק ולמה צריך להגיד כדי לא לעבור עליו.

ישן 26-10-2012, 16:48
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "תגיד לי אתה האם מישהו שמחזיק..."

אענה לשאלתך בשאלה משלי.

האם מישהו שמחזיק אתר כזה יכול להיות לדעתך עבריין?
http://www.satlan.co.il/

שים לב במיוחד ללשוניות "אביזרי הסתרה", "ערכות בדיקת סמים", "קססוניות וממקססות", "משקלים", "כפיות חימום" וכו' וכו'.

שיהיה ברור- אני לא יודע אם סיגריה אלקטרונית עם ניקוטין היא חוקית או לא, אני רק אומר שיש הרבה דברים לא חוקיים בעליל באופן גלוי באינטרנט. האתר שאני הבאתי הוא אמא של החובבנות כי אני לא מתעניין בדברים כאלה, אבל כאמור- יש אתרים שמוכרים לך דברים לא חוקיים כבדים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 26-10-2012, 17:53

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הוא יכול, אבל הדברים שהוא..."

זכרתי שראיתי את זה:

ישנם 2 סוגים של סיגריות אלקטרוניות: כאלו שמכילות ניקוטין וכאלו ללא ניקוטין.
משרד הבריאות אוסר על ייבוא סיגריות אלקטרוניות המכילות ניקוטין לישראל. אין בסמכותו החוקית לאסור ייבוא סיגריות אלקטרוניות שאינן מכילות ניקוטין.

http://www.cancer.org.il/template/d...spx?PageId=7976

יכול להיות שזה לא מעוגן חזק בחוק... אבל זה לא רק מחזק את מה שאני אומרת? גם אם יש ניקוטין וגם אם אין, עישון סיגריה אלקטרונית באמצע האוטובוס הוא חוקי.
זה לא פוגע בסביבה, אם יש שם ניקוטין - זה פוגע רק במשתמש... אם הבנתי נכון האיסור של משרד הבריאות על הניקוטין הוא רק בגלל שאפשר לא לשים לב ולעשן את כל התוכן של הסיגריה ביום.

אחרי כל הדיון, אני עדיין לא מבינה מה גרם לך כל כך לאושר.
הסתקרת ושאלת את הבחור מזה העשן הזה. הוא ענה לך. ביקשת ממנו להפסיק? הוא הפסיק, למרות שהוא לא היה חייב להפסיק.
זה כמו שאני אבוא לאמא שלי ליד הסיר, אני אבקש לטעום... לא יהיה לי טעים אז אני אגיד לה אוקיי איכס תפסיקי לבשל את זה. זה לא שאני נוהגת באלימות או משהו, זה פשוט נראה לי לא בסדר... כמו להגיד באמצע האוטובוס למישהו מסריח שהוא מסריח. לא טוב לי להריח אותו? אני אעבור מקום. השמש לא זורחת מהתחת שלי.
בכל הסיפור הזה הבחור המעשן יצא אחלה מכל הכיוונים, ולא ברור לי על שום מה אתה מתרברב ב"תראו איך גרמתי למישהו להפסיק לעשות משהו שמפריע לי רק עם המבט"

ישן 26-10-2012, 18:04

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "זכרתי שראיתי את זה: ישנם 2..."

ראשית- יכולת לחסוך לנו כמה תגובות לו היית מביאה את זה קודם
שנית- בדקתי קצת, ואיסור הייבוא הוא חדש יחסית, סיגריות כאלו כבר נמצאות בישראל ואין איסור על שימוש בהן. האיסור הוא על ייבוא חדש.
שלישית- לא משנה אם זה חוקי או לא, הוא העיף עשן/אדים לתוך הפנים שלי. לא שאלתי את זה מסקרנות גרידא אלא כי ראיתי והרחתי שזה מגיע אלי. לא משנה מה זה היה, אדים, דיאודורנט או בושם, הוא העיף את זה לכיווני. אין קשר לסיר של אמא שלך כי אנחנו מדברים על מרחב ציבורי ולא על הבית הפרטי שלו. אם מישהו מסריח לך את הבית על ידי עוף וכרוב מותר לך להעיף אותו משם כי זה הבית שלך. במרחב ציבורי הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה כל עוד הוא לא פוגע בי. והסירחון הזה פגע בי כשזה הגיע לתוך האף שלי.

והוא לא יצא אחלה, הוא לא הפסיק כי ביקשתי להפסיק, הוא הפסיק אחרי שהתחלתי להתווכח איתו:

"קצת נדהם מהתשובה השלווה אני מבקש ממנו בנימוס לכבות. הוא אומר לי שמותר לו לעשן את זה וזה לא ממש עשן".

תחשבי עלי מה שאת רוצה, אם תתחילי להשפריץ דיאודורנט ספריי לכיווני באוטובוס וזה יגיע אלי, יש לי את כל הזכות שבעולם להגיד לך להפסיק. ולא, אני לא אעבור מקום.

אני שואל שוב- לפני שיצא האיסור הספציפי לעשן בתחנת האוטובוס, האם היה אסור לי לבקש ממישהו להפסיק לעשן לידי? מישהו תוקע לי עשן בפנים, אסור לי להגיד לו להפסיק?

עוד תהיה- אסור לעשן באוטובוס, אבל אין איסור לשרוף דברים. אם מישהו מתחיל לשרוף נייר באוטובוס, את באמת חושבת שאין לי זכות להגיד לו להפסיק כי זה מסריח? ברצינות?

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 26-10-2012 בשעה 18:06.
ישן 26-10-2012, 18:11

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ראשית- יכולת לחסוך לנו כמה..."

עכשיו אתה מציג את זה כאילו הוא בא אליך אישית ונשף לך לפנים. בכזה מקרה בטח שמותר לך להעיר לו וגם אני הייתי מעירה. גם אם הוא לא היה מחזיק סיגריה והיה נושף לעברי סתם אוויר אני הייתי מעירה. אם זה המצב אני איתך. אם הוא סתם ישב באוטובוס ועישן להנאתו - אני עדיין בדעה שלי. האדים הלא מזיקים ובדר"כ חסרי הריח שלו שמתמוססים באוויר בשניות, לא אמורים להפריע לך.

אתה לא יכול להשוות עישון סיגריה אלקטרונית באוטובוס ללדחוף לך ספריי לפנים. פשוט לא יכול להשוות.
גם לגבי השריפת דברים באמצע האוטובוס... אין איסור ספציפי, מן הסתם... כמו שאין איסור על להתלות עם הרגליים מהתקרה... אבל יש כללי התנהגות מסויימים. שוב, אחד הדברים הכי מושכים בסיגריה האלקטרונית הוא שאפשר לעשן אותה באוטובוס ובמטוס. האדים האלה שיוצאים ממנה באמת ובתמים לא אמורים להפריע לך. הם לא מזיקים בשום צורה שהיא, ובדר"כ גם אין להם ריח. אם יש להם ריח זה ריח של פירות או של וניל. ומה אם המזיען שלי מלמעלה, מההודעות הראשונות, יום אחד התקלח ושם בושם שאני לא ממש אוהבת? גם יש לי זכות להחליט בשבילו איזה ריח להוציא?

רק שאלה, אם הוא לא היה מפסיק לעשן... מה היית עושה?

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 26-10-2012 בשעה 18:22. סיבה: :(
ישן 26-10-2012, 18:15

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "עכשיו אתה מציג את זה כאילו..."

בטח שכן, זה מסריח וזה מסריח. גם אם תמשיכי להגיד שאין לי מה להשוות, עדיין שניהם מסריחים.
לא ענית לי לגבי שריפת נייר באוטובוס. האם אסור לי להגיד למישהו להפסיק כי החוק לא מדבר על שריפת נייר אלא רק שריפת טבק?

מה הייתי עושה? לא הייתי מכה אותו, אם זה מה שאת חושבת. אני לא עבריין. כל החוכמה היא להצטייר כאילו הייתי עושה זאת. זה בדיוק העניין של הרתעה. הוא היה יכול לנסות לחשוף את הבלוף שלי, אבל היה בזה סיכון מבחינתו כי הוא לא ידע האם אני מתכוון להכות אותו או לא (הוא היה בערך 15 ק"ג פחות ממני, נמוך יותר ועם משקפי ענת קם וכובע של היפסטרים, מי שלבוש ככה לא יודע אפילו איך לקמץ אגרוף). הוא לא מכיר אותי. זה סוג של תורת המשחקים פה.

ככל הנראה הייתי פונה לנהג, שזה מה שיש לעשות. ואז האחריות של הנהג היא להגיד לו להפסיק.

ישן 26-10-2012, 18:29

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "בטח שכן, זה מסריח וזה מסריח...."

שניהם מסריחים. האחד פוגע בך במכוון, השני לא קשור אליך. הראשון זה לרסס בפרצוף שלך, השני לעשן לידך. אם זה היה הפוך - לנשוף עשן/אדים/אוויר בפרצוף שלך - זה לא היה בסדר, ואם זה היה לרסס את הספריי לידך בלי קשר אליך - זה כן היה בסדר...

ערכתי את ההודעה למעלה בקשר לשאר הדברים.

לגבי הנהג - גם הנהג יכול לבקש בנימוס להפסיק, וגם למשמע בקשה זו - הבחור המעשן עדיין לא יהיה חייב להפסיק. קשה לי לראות את זה קורה, כי בסך הכל כולנו אנשים, ואם אני עושה משהו שמפריע למישהו, והוא מבקש ממני להפסיק, אני לא רואה סיבה לא להפסיק. מצד שני דווקא בגלל שזה נראה לי כל כך טריוויאלי אני לא מצפה ממי שביקש ממני להפסיק לכתוב את זה באשכול אושר. כמו שאם אני ארצה לעבור ואני אגיד למישהו "סליחה? אפשר לעבור?" והוא יזוז... אני לא אבוא לכאן ואגיד היום איזה אחד לא נתן לי לעבור ואז ביקשתי ממנו והוא נתן לי!
מצד שני, כל אחד ומה שעושה לו את זה. הויכוח הוא סתם... בוא נפסיק

ישן 26-10-2012, 22:05

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "שניהם מסריחים. האחד פוגע בך..."

לגבי העריכה שלך- כתבתי שהוא ישב לפני וזה הגיע לתוך הפנים שלי.

לגבי הנהג- לנהג מותר לא רק להעיר לאדם אלא גם לסלק אותו מהאוטובוס אם הוא פוגע בנוסעים האחרים. זה נכון לצעקות, זה נכון למוזיקה רועשת, ואם אני זוכר נכון- מותר לנהג לסרב להעלות אדם לאוטובוס אם יש לו למשל כוס קפה רותח ללא מכסה, כי זה עלול לפגוע באחר.

אני כותב לך שוב בפעם השלישית- הוא לא רצה לכבות! זה לא דומה למקרה בו מישהו נתן לך לעבור.. הוא לא רצה לכבות למרות שביקשתי יפה, ולמרות שהוא הבין שאני לא סתם שואל מה הוא עושה אלא כי זה הגיע אלי. אז אני כן גאה בזה שגרמתי לו להפסיק למרות שלא רצה, ומבלי להפעיל אפילו קמצוץ של כוח או אפילו להרים את הכל.

ישן 26-10-2012, 22:28

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לגבי העריכה שלך- כתבתי שהוא..."

כתבת שהוא ישב לפניך. לא כתבת כמה קרוב, 'לפניך' יכול להיות גם מרחק של כמה ספספלים... שוב, האדים של הסיגריה מאוד עדינים ומתמוססים בשניות, זה לא אמור להגיע לפנים שלך. אם הוא ישב ממש ממש קרוב והראש שלך היה בתוך האדים אז אוקיי, לא ידעתי. צודק אין ויכוח. למרות שבכזה מקרה אני לא מבינה למה התחלת לתהות אם הוא הדליק סיגריה אמיתית - אין שום מקום לבלבול, הריח לא דומה אפילו קצת וגם כמות ה"עשן".

לגבי השיחה שהתנהלה בינכם, בוא ננסה פעם רביעית?
חוץ ממך ומההיפסטר אף אחד לא יודע מה הלך שם בדיוק, אבל לפי התיאור שלך זה היה משהו כזה:

שרוקי: שלום אדוני, מה זה העשן?
היפסטר: סיגריה אלקטרונית.
שרוקי: האם אתה יכול בבקשה לכבות?
היפסטר: *נדהם* (למה האדון הנחמד מבקש ממני לכבות סיגריה אלקטרונית? זה לא אמור להפריע לו. טוב האדון הסקרן בטח רואה את המכשיר הזה בפעם הראשונה, אני אסביר לו) מותר לי לעשן את זה בתחבורה הציבורית, זה לא ממש עשן...
שרוקי: אתה באמת חושב שלאחר הדיון הקצר הזה הסיגריה שלך תישאר דולקת או שאתה סתם מנסה להעביר את הזמן?
היפסטר: *מכבה סיגריה ויוצא בתחנה הבאה*.

על זה הערתי שלדעתי יצאת בריון. לדבר לאנשים (שעושים משהו שהוא חוקי אבל לא מתאים לך)בנימה מסויימת ולדפוק בהם מבטים שלא יכולים להתפרש לשני כיוונים ובעצם לתת להם להבין שאתה יותר חזק מהם ויכול לפגוע בהם למרות שאתה ממש לא מתכוון לעשות דבר כזה, ולמרות שבעצם כל מה שעשית הוא חוקי - זה בדיוק מה שעושים בריונים.

בכל מקרה, לא חשבתי שזה יתפתח לכזה ניתוח מעמיק של הסיטואציה. עכשיו שאתה נותן פרטים חדשים ושופך אור על הפרשה, זה נראה אחרת...
שבת שלום

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 26-10-2012 בשעה 22:35.
ישן 26-10-2012, 22:51

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "כתבת שהוא ישב לפניך. לא כתבת..."

אז במקום לשאול החלטת להניח שהוא ישב די רחוק ממני? הוא ישב ממש ספסל לפני.

מכיוון שאני לא אידיוט אני יודע מה הריח של סיגריה אמיתית, לא הייתי צריך לשאול אותו מה זה לו הוא באמת היה מדליק סיגריה. שאלתי מה זה כי לא הבנתי מדוע יוצא ממנו עשן/אדים שמגיע אלי בריח לא נעים.

לגבי השיחה, גם לי יש דוגמא טובה

אדון ששורף ניירות באוטובוס- לה לה לה, יש לי מדורה
מירי ג. :שלום אדוני מה אתה עושה?
אדון- שורף נייר.
מירי ג. אתה יכול בבקשה לכבות?
האדון נדהם- אבל אין חוק שאוסר עלי להדליק אש באוטובוס, החוק תקף רק לטבק ומוצריו.
מירי ג. : צודק, מותר לך, ואני אמות כדי להגן על זכותך לדחוף לכולנו עשן לפנים (או לפחות אגן אליך בפורומים שונים).

רק כדי לזכור, מדובר באנשים שעושים משהו שהוא חוקי אבל לא מתאים לך, או שלך כן מתאימה מדורה באוטובוס?
אז השיבי נא- האם לא היית מעירה לאדם כזה? לו היית מעירה, הרי שאין הבדל בין המקרים, נותר רק לתהות מדוע את חושבת שיש הבדל בין התגובות. לו חשבת שאין מקום להעיר לו, ובכן- ביישנים בסוף מתים.

ישן 25-10-2012, 21:28
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

א, גשם גשם משמים, כל היום טיפות המים, טיף טיף טף, טיף טיף טף, מחאו כף אל כף

התחילה העונה הטובה בה העדשות שלי ואני חיים בשקט ושלווה והלוואי והיה לנו גשם וחורף כל השנה.

ב, ריאל מדריד הפסידה

ג, יש לי טלויזיה חדשה

ד, מצאתי רופא דרך המושלם שעושה לי את הניתוח באופן פרטי ואין על קופת חולים כללית
ניתוח חשוב שביטלתי כבר פעמיים בגלל פחד מניתוח והתוצאות שלו, אבל הפעם אני עושה אותו ובאופן פרטי, כאשר הקופה משלמת את רוב הסכום

ה, אני קרוב לסיים את השמירה של כל המסמכים של התיק הרפואי על התקן מוצפן עם הצפנה מלאה למקרה ואווזי (הכבש של פרש) ושרוקי יבכו ששוב יש לי תירוצים...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:12

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר