לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2012, 15:11
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
מבולבל זה נהוג שאח ואחות מתנשקים על השפתיים?

הייתי היום בהלוויה שהגיעו אליה קרובי משפחה רחוקים שלי שאני בקושי מכיר אותם (אח ואחות). בזמן שהתאספנו במגרש חנייה שמול הבית קברות הגיע האח וכשאחותו הגיע היא נשקה אותו לשלום... על השפתיים. אני לא מדבר על ניקור קליל שנמשך אותו משך זמן שלוקח לאדם למצמץ בעיניים. אני מדבר על נשיקה. הם נשארו במצב הזה כמה רגעים טובים. אפשר היה לספור איזה 2 מיסיסיפי בזמן הזה

אז עוברות להן איזה 45 דקות וכשליווינו את הגופה לקבר היא שוב ניגשה אליו ונישקה אותו... על השפתיים. זה הרגיש כאילו היא ניגשה אליו בקטע תמים כזה של "וו'או, הכל נורא עצוב, אני רוצה שתהיה חזק" אבל מה הקטע הזה של אח ואחות שנמצאים בשנות ה30 שלהם ומתנשקים על השפתיים? זה משהו שנהוג לעשות אותו וזה מקובל?

צ'אקי נורא מבולבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2012, 21:25
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הבולשיט היה מכוון ל"מנטליות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
כן, גם נשיקה יכולה להיות לא רומנטית. אבל לא כזאת על השפתיים בין שני אנשים בוגרים (במיוחד שלא מאותו המין).
רגע... ואם הם כן מאותו המין - אז נשיקה על השפתיים יכולה להיות לא רומנטית? למה ה"במיוחד" הזה?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
בדיוק כמו שאחים יכולים להמשיך להתקלח ביחד גם בגיל 20.
מאותו המין או לא מאותו המין? אני לא בטוח מה נשמע לי יותר... חריג.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-10-2012, 18:13
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מאמר דעה רלוונטי של המורה שלי..."

"אילו היינו חוזרים ללחיצת היד הישנה, ולא היינו מפריזים בהשתפכות רגשית (הכוזבת לעתים), היינו שומרים על מרחק סביר בין העמדת הפנים לאמת הפנימית. היינו מקיימים את התנאי ההכרחי בכל פגישה אנושית: יד חפה מכלי זין שיכול לפגוע, ומבט שאינו יכול להסתיר את תרמית הנפש ואת כוונת הפוגע".

התנאי ההכרחי האמיתי לזה שבני אדם יוכלו לחיות ביחד כחברה תרבותית היא שאנשים יהיו מאוד טובים בלהעמיד פנים שהם מחבבים את מי שמולם, גם כאשר הם לא סובלים אחד את השני. יש לי בת דודה שלפני כמה שנים התפרצנו אחד על השנייה מול כל המשפחה אחרי שמאז ומתמיד היה בינינו מתח. אחרי כמה חודשים של התעלמות הדדית התחלנו לתקשר בצורה מזויפת - אנחנו מחייכים אחד אל השנייה, מתנשקים על הלחי ומנהלים שיחות סרק על כלום כדי כאילו להתעניין אחד בשנייה אבל אנחנו לא באמת יכולים לסבול אחד את השנייה. אנחנו מזייפים את זה כדי לשמור על שלום בית בתוך המשפחה וזה דבר נפלא. זה מה שמפריד אותנו מהחיות - היכולת להעמיד פנים שאתה מחבב את זה שבתכלס אתה רוצה להכניס לו אחת
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:22

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר