לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2012, 00:47
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "LiveUSB זו לא התקנה על מחשב,..."

סלח לי שלא התנסחתי כמו שצריך. הכוונה היתה להכין דיסק און קי עם Bootable LiveUSB, כדי שבאמצעותו אפשר יהיה להתקין את ההפצה על המחשב.
אני לא מסרב לעבור על המסמך הזה. כבר ראיתי אותו והבנתי שצריך בשביל זה הפצה כלשהי של לינוקס שאין לי כרגע.
חוץ מזה, אני רוצה להימנע מלבצע את ההתקנה על המחשב בעצמי, כי מניסיון זה גורר אותי להתעסק בזה הרבה מאוד זמן, ואין לי כרגע יותר מידי זמן פנוי לצערי.

בעבר ניסיתי להתקין ג'נטו והסתדרתי די טוב עם הפקודות, כך שההתעסקות עם הפקודות זה לא מה שמרתיע אותי.
מקווה שאתה מבין מה אני מנסה להגיד.

אני לא רוצה להתקין הפצה אחרת. יש סיבה שבגללה אני רוצה דווקא ג'נטו. זו הפצה מאוד מינימלית ומאוד פרקטית, שלא כופה על המשתמש שימוש בכל מיני תוכנות ותכונות שהוא לא מעוניין בהן. זה לפחות מה שהבנתי מהאתר הבית שלה ומביקורות עליה, וזה בדיוק מה שאני מחפש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2012, 06:39
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "סלח לי שלא התנסחתי כמו שצריך...."

אז אני לא מבין, אתה רוצה, או לא רוצה, להתקין את ההפצה על המחשב? :|

בכל מקרה, מה LiveDVD של כמעט כל לינוקס, ניתן להתקין את ג'נטו. לא צריך את של ג'נטו דווקא. ככה זה שאתה עושה הכל בתוך chroot ופורש את סביבת ההתקנה מתוך שני קבצים שאתה מוריד מהרשת מתוך המערכת החיה. ככה שהפתרון החלופי שלי כנראה עדיין טוב בשבילך.

אם אתה מדבר על מישהו אחר שיתקין בשבילך ג'נטו סופי על מחשב (ואז אני כלל לא מבין מדוע הוזכר ה LiveUSB, כי מה משנה הדרך?), זה כבר סיפור אחר לגמרי... אולי תשאל ברשימת התפוצה liinux-il - אבל זה תהליך שעשוי להיות ארוך, ולעלות לך בהקדם...

אתה לא צריך לשכנע אותי למה ג'נטו טובה, אני משתמש בה כבר קרוב לעשור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר