לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2012, 23:16
  משתמש זכר vitya.k vitya.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.09
מה יכולה להיות הסיבה שהאקסית מנסה לחזור לקשר ידידותי

שלום לכולם,

אז כך הסיפור קצת ארוך, אני צריך פשוט עוד נקודות מבט על המצב.
לפני 4 שנים יצאתי עם האקסית שלי נפרדו לא בצורה יפה.
היא אמרה שהיא רוצה לסיים את הקשר ואני אמרתי סבבה (כי באותו תקופה עם כל מה שקרה בינינו לא ראיתי אך אפשר לסדר את כל מה שהיה לא בסדר).
למרות שאהבתי אותה והיא אותי ראיתי בפרידה זאת הדבר הכי נכון לעשות.(קצת קשה להסביר את זה אבל פשוט נגיד שזה כך).
אחרי שנה היא יצרה איתי קשר כאשר יש לה חבר אבל היא נפרדה ממינו כשבוע לפני שהיא יצרה איתי את הקשר מחדש. אז כאשר נפגשנו הכל עלה מחדש מהצד שלי וגם מהצד שלה(לפחות אני הרגשתי כך) אבל כש דיברתי איתה על זה היא אמרה שהיא לא יכולה כי פגעתי בא מאוד קשה (כי אחרי שנפרדו היא כן רצתה לחזור ואני לא הייתי מוכן כי כמו שכבר אמרתי באותה תקופה זאת הייתה האפשרות היחידה לדעתי)
אחרי כמה ימים של הרבה שיחות והרבה כאב היא חזרה לחבר שלה.
כאשר היא אמר לי את זה הכל מתמותת לי מול הפרצוף. זה היה מאוד לא נעים אבל קיבלתי את זה בצורה יפה אמרתי לה שאנחנו לא יכולים להיות ידידים (הסיבות ברורת למה) החלתי לה בהצלחה עם הבחור.
לא יצרתי איתה קשר בכלל לא ידעתי מה קורה לה.
עכשיו לפני שבועה קיבלתי מימנה הודעה שבה היא שאלה אותי מה קורה. עניתי לה קצת התכתבנו נפגשנו באותו היום והיא סיפרה לי שהיא לפני כשבועיים גם יצאה עם מישהו ונפרדה מימנו והיא ביקשה את עזרתי כדי שאני הסביר לה איך לשמור על קשר עם הבחור החדש. בשבוע האחרון נפגשנו איזה 5 פעמיים ודיברנו על הבחור ניסיתי מכל הלב לעזור לה כי לצערי אני עדיין מרגיש כלפיה דברים ואני דיי רוצה שהיה לה טוב בחיים.
שלשום הייתה לנו שיחה מ 22:00 עד איזה 3:00 בבוקר לגבי החבר שלה והסברתי לה מה צריך לעשות על מנת לנסות לשמור על קשר זוגי איתו ואיך בכלל לנהל אותו בצורה יותר טוב.
אתמול היא התקשרה בלחץ, כי הייתה אמורה להיות להם שיחה, אז ניסיתי להרגיעה אותה וקצת להצחיק בדרך כלל זה עוזר.
אני חושב שאם היא באמת הפנימה את מה שאמרתי לה והצליחה ליישם את זה בפועל הם חזרו להיות ביחד. אין לי שום בעיה עם זה או יותר מדיוק אין לי מה לעשות עם זה זאת הבחירה שלה ואני מקבל את זה.

כאשר העלתי את השאלה לגבינו היא אמרה שהיא לא רוצה לפגוע בי ושהיא מקווה שנהיה ידידים. כמובן זה לא הדבר הכי נחמד לשמוע.
אתמול הייתה להם שיחה, ואם היא באמת חושבת שאנחנו יכולים להיות ידידים למה היא לא דיברה איתי לגבי השיחה שלה עם חבר. מה כאילו לא לפגוע בי.

בפגישה הראשונה שאלתי אותה למה היא יצרה איתי קשר היא אמרה סתם. אני אישית לא קונה את זה. כי יש לה המון חברים בנים בנות וכאילו מכולם רק אני יכול להסביר לה דברים על קשר זוגי? ואז עולות לי כל מיני מחשבות לא טובות לגביה. אני ממש לא רוצה לחשוב עליה רע.
אז אני פשוט לא יודע מה לחשוב כבר למה היא עשתה את זה? למה היא ממשיכה לבקש מימני עזרה ?
למה בכלל אני עולה לה בראש כאשר היא נפרדת מחבר כל שהו. בסופו של דבר פגעתי באה והיא לא מוכנה לסלוח לי על זה (באחד השיחות היא אמרה).

בבקשה תרשמו הכל כל מה שאתם חושבים גם אם זה דברים לא טובים על ההתנהגות שלי וגם עם זה לגביה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2012, 20:08
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vitya.k שמתחילה ב "מה יכולה להיות הסיבה שהאקסית מנסה לחזור לקשר ידידותי"

קודם כל לדעתי התשובה של גפרסון לא רצינית ושטותית אבל אם ענית לו סבבה
לא כתבת בני כמה אתם אך אני מניח שאתם בתיכון או קצת אחרי (תקן אותי אם אני טועה)
אני התרשמתי ממה שכתבת , שהיא לא מצליחה להחזיק קשר עם בחור ולכן היא פנתה אלייך אולי כדי שתסביר לה איפה אתה טועה ורואה בך אוזן קשבת ומישהו שאפשר לדבר ולהתייעץ איתו .
השאלה היא מה אתה רוצה לעשות בקשר לזה, האם מתאים לך להיות ידיד שלה? האם באיזה שהוא מקום אתה כן רוצה לחזור להיות חבר שלה?
גם לא סיפרת האם מאז הפרידה שלך איתה היו לך חברות ?
חג שמח
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 07-10-2012, 22:19
  משתמש זכר vitya.k vitya.k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר"

קודם כל חג שמח גם לך
לגבי השאלה מתי זה היה ובני כמה אנחנו, כמעט צדקתה לפי כל הסיפור זה באמת סיפור של ילד בתיכון
אבל לא זה היה בתקופת הצבא מאז כבר חלפו שנתיים.
לגבי אוזן קשבת, אני אישית לא חושב כך כי יש לה כל כך הרבה חברים וחברות מאוד קרובות שבקשר איתה כל יום ולא כמוני פעם בשנה בערך כשהיא יוצרת קשר.
אני אמרתי לה מראש שאני לא רואה את עצמי ידיד שלה ולא רוצה לראות. אני הסברתי לה בדיוק מה אני מרגיש כלפיה. וכן אני כן רציתי לחזור להיות איתה אבל זה כבר לא רלוונטי יותר כי היא חזרה לחבר שלה שאיתו עזרתי לה. היום היא שלחה לי הודעה שהם חזרו ושממש עזרתי לה.
ולגבי השאלה האחרונה של חברות מאז שנפרדנו, לא היו לי.
אני יודע שזה לא נורמלי, אני פשוט לא יכולתי להסתכל על בנות אחרות הם לא עניינו אותי, או יותר נכון כל פעם היא הייתה עולה לי בראש ואני אישית לא חושב שזה בסדר לצאת עם מישהי בזמן שיש לך מישהי אחרת בראש ואתה לt "סגרת" איתה את המעגל.
את האמת אני עכשיו די שמח שהיא חזרה לחבר שלה, כי זה ממש סידר לי את כל הראש ואת המחשבת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:28

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר