לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2012, 10:54
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
יש פתגם האומר שעם כסף אפשר להשיג הכול, גם "שונאי בצע"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "השר משה כחלון שוקל להקים תנועה חדשה"

יש פתגם עתיק האומר: אין הרבה שונאי בצע, או אולי אין כלל כאלו. אבל עם כסף אפשר להשיג גם את זה!

השר משה כחלון הצטייר כשונא בצע, שסבב את היד של החברות הסלולריות.

עכשיו יש חשש שבעלי עניין יתחברו אליו בכדי להשיג וליהנות מהמנדטים שלו.

בעצם העניין של החברות הסלולריות, ציירו אותם בתקשורת כמפלצות הכי גדולות, אבל לי נראה שהם מהקטנים. בסופו של דבר, כמה משלמים על טלפונים? זה מתגמד לעומת מה שמשלמים ארנונה, מס הכנסה, מה שמשלמים על חשמל ועוד.

ובחברות הסלולריות יש להם תחרות, אבל יש המון דברים שאין שם שום תחרות כמעט. חברות שעובדות עבור משרדים ממשלתיים, במיוחד עבור משרד הביטחון התחרות שלהם כמעט אפסית. ובכל אופן הרבה יותר חלשה מאשר בשוק האזרחי. אהוד ברק, איך הוא התעשר?

הבאתי רק קטע אחד מני רבים.

אני מנסה רק להזהיר שייתכן שבעלי עניין יקחו את כחלון לנופף בו כמי שעושה צדק, והחשבון ישלמו אחר כך. אולי אני טועה, אני לא מכיר את כחלון אישית. כל מה שאני יודע זה רק שאם התקשורת דוחפת משהו, ברוב רובם של המקרים זה לא לטובתנו.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-10-2012 בשעה 10:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2012, 11:02
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "יש פתגם האומר שעם כסף אפשר להשיג הכול, גם "שונאי בצע""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
. כל מה שאני יודע זה רק שאם התקשורת דוחפת משהו, ברוב רובם של המקרים זה לא לטובתנו.

אבל במקרה הזה אין מדובר ב'תקשורת' אלא בYNET

YNET דוחף דברים רק לאחר שוידא היטב את אמינות מקורותיו ורק לשם שמיים.

ניצני הספין נראו אגב עוד אתמול כש'סקר' סמיתי ערטילאי ניבא לו 20 מנדטים בלי לפרט מהיכן הם באים עוד טרם הציג מצע כלשהו או רשימה כלשהי.

אם כחלון היה רוצה לחבור ללבני הוא היה עושה זאת כשהיא בשיא כוחה ולא כשהיא שרועה על הקרשים. אם כחלון היה רוצה לרשת את ראשות הממשלה הוא היה ממקם עצמו כאופוזיציה או כיד ימינו של נתניהו בתוך המפלגה.

לבני וכחלון מסמלים ניגודים מוחלטים במה שהיה פעם הליכוד. כחלון אגב בצד הטוב.

________

מה אומר כחלון עצמו? - "למחרת ההודעה על פרישתו, הצהיר נחרצות כי אינו עוזב את הליכוד, כי הוא תומך בדרכו של הליכוד, וכי יפעל למען הליכוד בבחירות הללו".... ייקח חלק ב"צוות 100 הימים"...ניהל את ישיבת ועידת הליכוד שבה העביר נתניהו את הצעתו לאחד את רשימות..."

ואם בכל זאת מישהו מחפש קונספירציה: "כחלון פועל בשיתוף פעולה עם נתניהו. הוא יקים מפלגה חברתית, יגזול קולות רבים ממפלגות העבודה וש"ס, ומיד אחרי הבחירות יחבור לקואליציית נתניהו וישמש בה שר אוצר" וכו' וכו' וכו'

http://www.haaretz.co.il/news/politi/1.1853808

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 31-10-2012 בשעה 11:10.
ישן 31-10-2012, 12:21
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "השר משה כחלון שוקל להקים תנועה חדשה"

מבחינתי אם מקור המנדטים של המפלגה יתחלקו שווה בשווה בין מפלגות המרכז,
נגיד 15 מנדטים. (4 לפיד,4 יחימוביץ,4 ליכוד,3 ש"ס,קדימה).
אז שווה לימין "לתרום" מנדטים מהליכוד ביתנו, לטובת דריסת רגל במרכז.

זה פשוט מדהים איך הימין חודשיים לפני הבחירות מפקיר כמעט לחלוטין את המרכז לשמאל
המתחפש, חלקו במסיכות מלאות כמו יאיר לפיד הנוכל הפוליטי, וחלקו במסיכות חצויות (ונציאניות)
כמו יחימוביץ, כל הזמן אותו טריק כבר 20 שנה, שינוי,קדימה (למרות שנתניהו הצליח לבזוז אותה),
המרכז, פשוט לא יאמן, אפילו סוס פוני איטי מחשבה כבר היה לומד את הטריק הזה.

מקווה שהימין יתחיל להבין שהבחירות מתנהלות במרכז ה"מתלבט", זה האוהיו והפלורידה בארץ,
ולהתמודד ב-2013 בלי להתעמת על הציבור הזה,זה כאילו שרומני ואובאמה, יבטלו את המסעות
והתקציבים בקליבלנד ,מיאמי או דנוור, כי יש להם את יוטה או ניו יורק ביד.

אני לא בטוח שכחלון זה האיש לכך, ואהבת התקשורת אליו "חשודה",
נחכה לסקרים המסקרנים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר