לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2012, 06:53
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הקודן בדלת הכניסה לבניין מקולקל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יום חמישי הגיע ואיתו בא אלינו אשכול נאחס חדש"

יצאתי לרכיבת לילה ארוכה מהרגיל, חוזר ו... אי אפשר להכנס+לא לקחתי את צרור המפתחות שבו המפתח לדלת הכניסה. עכשיו איך יכול שבבניין עם 16 דירות אפח'ד לא מגיע הביתה במשך כמעט שעה בין 2330 לחצות וחצי? כאילו כשאני רוצה לישון בזמן כזה אין להם בעיה עם לטרוק את דלת הכניסה שמונה פעם בשעה...

וחוצמזה שעוד מטען מתחיל לעשות פוזות עם לטעון את הטלפון. נראה שמישהו מתכנן את המטענים האלה בשביל להיות נקודת תורפה בחיינו... המטענים האלה זה כמו הנפט הערבי: מוצר מטומטם שמיוצר בידי מטומטמים אבל משום מה חיינו תלויים בהם יותר ממה שהיה צפוי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2012, 07:44
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יום חמישי הגיע ואיתו בא אלינו אשכול נאחס חדש"

אתמול בן דוד שלי התקשר אלי ואמר שהוא נמצא מחוץ לדירה של אמא שלו כבר רבע שעה והיא לא פותחת לו את הדלת. הגעתי לשם וצעקנו לה וצעקנו לה... אחרי זה עלינו לשכנים ומהדירה שלהם השקפנו לדירה של הדודה - ראינו שיש אור בסלון וההליכון שלה שם. זו קומה ראשונה אז השגנו סולם ארוך במיוחד מאתר בנייה בשכונה ובן דוד שלי טיפס לדירה ונכנס דרך החלון. הוא מצא את אמא שלו על הרצפה. האמבולנס הגיע די מהר. ניסו להחיות אותה. לא הצליחו.

אני כבר די רגיל למוות כי בשש שנים האחרונות מת אצלנו מינימום קרוב משפחה אחד בכל שנה אבל בכל פעם שאני רואה את הגופות זה מדהים אותי מחדש איך רגע אחד בן אדם קיים, מוטרד מחיי היום יום שלו ופתאום, בפתאומיות, הוא כבר לא קיים.
ישן 25-10-2012, 09:31
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב ":( סבא שלי נפטר השבוע. אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn

אני תמיד חושבת על הבנזוג החי שמגיע לקבר ורואה את המצבה שלו. זה נראה לי בלתי נתפס לדעת שיום אחד תקבר שם. זה עצוב. משתתפת בצערך.

זו אחת הסיבות שרוב האנשים, שיכולים להרשות לעצמם להשדד בידי החבר'הקדישה, לא הולכים על האופציה של "מושבים מסומנים" במופע "העולם הבא חופשה ומנוחה". האמת שאישית, אחרי לוויות יהודיות בישראל, הדבר העיקרי שעומד לי בראש זה "נו פאקינג וויי שאני אתן לילדים שלי לראות את ההורים שלהם בפעם האחרונה נישאים כמו שק מלט באתר בניה"... בכלל לוויה יהודית בישראל מעוררת קונוטציות של אתר בניה... חמרה, בלטות, עגלות חלודות והמון שיש. איכס. עדיף כבר להמשיך ולחיות פה...

ישן 26-10-2012, 15:33
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "למה זה? קודם כל את יכולה לבקש..."

זאת בדיוק הבעיה. כנראה שהמעבר שלי לשם בדיוק נפל על שינוי מדיניות ושינוי של דברים שהם מספקים לדיירים. פעם האופציה היחידה שהייתה זה ספק של בזק בינ"ל ותשתית של בזק, זה או זה או כלום. ועכשיו זה ככל הנראה בנדל של בזק בינ"ל אבל הם עוד לא ממש סגורים על זה. הנציגים אצלנו בכפר לא ממש נמצאים והם אלה שמבינים בזה, ואלה במוקד לא ממש יודעים על זה עדין ככל הנראה.
כבר היה אמור לבוא טכנאי ביום שלישי ולהתקין הכל, עד שהיום אנחנו מקבלים טלפון מבזק שפתאום הם אומרים לנו שמסתבר שבכלל אין להם אפשרות להתקין שום דבר בכפר כי רק בינ"ל עובדים עם הכפר וזה שוב לנקודת ההתחלה. .

ישן 26-10-2012, 18:20
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

בעלי הדירה החסכנים שלי החליטו להתקין מתקן מוזר לחימום המים שלא צורך הרבה חשמל. דא עקא, צריך לכוון את הזרם כדי שיגיע לנק' המסויימת בה מגיעים מים חמים (יש נורה שנדלקת ומציינת שהצלחת). לצערי הרב הנק' במכשיר שלי נדלקת ממש בהתחלה. משמע זרם חלוש ביותר. לא מספיק שהזרם חלוש, הוא גם אינו יציב. אז כן, המים חמים תענוג אבל:
א. הזרם חלש באופן מטריף.
ב. את נושמת לא נכון וזה מכבה את הנורה- מים קרים מתחילים לזרום.
ג. יש 3 מצבים: חמים, חם מאוד ורותח באופן לא נעים. אין לך שליטת וויסות אחרת.

האופציה, לטענת בעל הבית, היא או להחליף ראש טוש, שאולי משבש שם את הזרימה (לא נראה לי קשור כ"כ.. לא יודעת כמה הוא מבין בזה) או להתחיל לעבוד עם בוילר (ואז אני משלמת יותר על חשמל, והבוילר נמצא במסדרון המשותף..)

התקלחתי פעמיים במים קרים עד שהסבירו לי איך אני משתמשת בזה, וכל שאר המקלחות היו מטופטפות להרגיז.

ישן 27-10-2012, 21:35
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=Eran]יכולים לשחק לך עם..."

הלוואי!

תגיד שרוקי, בתור גבר, כמה זה מוזר מ-1 עד 10 אם בחורה הייתה דופקת לך על הדלת באחד הערבים ושואלת אותך אם אתה אוהב טחינה גולמית בתיבול ים תיכוני ומציעה לך קופסה פתוחה+ קערה מוכנה של טחינה?

קניתי טחינה גולמית ממש מוזרה שלא טעימה לי וחבל לי לזרוק. בנוסף יש דייר רפאים אצלנו שחוץ מחברה שלי פעם אחת חטופה אף אחד לא ראה אותו, רק שומעים. זה כאילו קיימת רוח רפאים שאתה יודע על קיומה רק בגלל רעשים ספציפיים אקראיים.

מצד אחד- זה ממש לא קשור, מצד שני חבל לי על הטחינה ואני בחורה, בחורות תמיד קשורות (בקטע של הקשר! לא מה שאתם חלאות כחלחלים חושבים )

עריכה: ההודעה מופנת לשרוקי אך מיועדת לכל באי הפורום כאחד.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 27-10-2012 בשעה 21:38.
ישן 29-10-2012, 21:37
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

הלקוחות היום בעבודה לקחו לי לפחות שנתיים מהחיים. בחיי.
הטמטום האנושי פשוט חוצה גבולות!!!!
אני בן אדם סבלני ושירותי אבל באיזשהו שלב כששואלים אותך 10 פעמים בוריאציות שונות משהו שענית עליו כבר לפני 5 דקות, הסבלנות נשרפת!
הדבר היחידי שאפשר איכשהו לקחת מהדברים האלה, זה להקרע עליהם מצחוק אחר כך עם חברות מהעבודה וחברות בכללי.

חוץ מזה אני כל כך מוטרדת מדברים לאחרונה שאני מאבדת כל מיני דברים פה ושם.
אני חושבת שכל החיים שלי לא איבדתי כמות כל כך גדולה של חפצים כמו בחודשיים האחרונים. אני מפוזרת וזה משגע.

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר