לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2012, 13:13
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
יש את האנשים האלה שרק באים לעשות רע, והם עוטפים את זה בחיוכים וחיבוקים

אני לא זוכר מתי נתקלתי בהם לראשונה, אבל היה את החראייט הזה בצבא, נגד באיזה קורס, שמגיע ומבשר בקול נוטף נופת צופים "אז כדי שלא ישמעמם לכם כשאתם ממתינים, סדרתי לכם איזה אבט"ש קטן לשבוע הבא, וכדי שתהיו מספיק מאומנים בשבילו, תעשו גם סבב שמירות בבסיס לפני" ומוסיף:
"וכל זה רק בגלל שאני כל כך אוהב אתכם שאתם החיילים המצטיינים שלי"

או אותו חבר קדמוני שפתאום נתקע בך משום מקום באמצע החיים, ומנסה לצרף אותך לפירמידה שהוא מנסה להשלים בה הכנסה, ומשכנע אותך כמה שזה טוב לחיים שלך, "אתה לא מאמין כמה תרוויח מזה! אתה לא צריך בכלל להשתמש בזה, רק להוסיף כל יום מישהו אחד. מישהו אחד!!! וזהו" וכמה שאתה זה שצריך אותו ולא הוא אותך. קוץ בתחת.

גרוע מזה; אתה בונה לך איזה אתר אינטרנט קטן, ונעזר במישהו לקטע קטנטן, ואז הוא שולח לך במייל חזרה "אז הנה הבאנר של האתר שלי, תשים אותו בפינה השמאלית העליונה זה מתאים" כאילו שמישהו הזכיר באנר, וכשאתה מגשש לראות אם הוא רציני אז מגיעה הטבעיות הזו שלו "למה שלא תשים כשירות לגולשים באתר שלך. שיהיה להם מידע" ארררר^#$@#$)*&%^&%^^#!%#@$ להרוג כאלו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2012, 13:45
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אם הזכרת וזלין...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לפעמים, ת'יודע, אתה קשור עם..."

אז נגיד שהטקטיקה מול כאלה אנשים צריכה להיות זהה לטקטיקה מול עמית לעבודה שהוא הומו, מעסה הומו וכו' - לא איכפת לי מה אתה חושב עלי, האם אתה מפנטז עלי או האם יש לך איזו תחושה נעימה כשאתה נותן לי צ'פחה: הכל קביל כל עוד אתה לא מתקרב לאזורים "א", "ב" ו"ג".

כסף ונגזרותיו (כל סוגי העזרות שבסופו של דבר חוסכות לאיש כסף) מוביל לצרות בין חברים, ובמיוחד כשאתם צפונה מגיל +/- 25.

כשחבר קרוב שלי התחתן פעם עם בחורה אחת שידעתי עליה שיש לה אמא ואחות קטנה מוצצות דם מקצועיות, תפשתי אותו ואמרתי לו שישכח כל מה שאי פעם אמרתי לו ויחשיב כשטויות אבל שיקח ברצינות רק עצה אחד ממני: לעולם-לעולם-לעולם לא לתת לכוון ההוא של המשפחה ולו שקל בודד. לא כהלוואה, לא כסיוע חירום, לא כי הילד של הסתומה צריך כסף לחוג ולא כי ועד הבית שלהן יתבע אותן כי לא שילמו לזיפות הגג: נאדה-כלום. האנשים הללו הם בור ללא תחתית. עשר שנים עברו והוא מדי פעם מודה לי על הניעור שנתתי לו.

ישן 23-10-2012, 14:00
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אם הזכרת וזלין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
כשחבר קרוב שלי התחתן פעם עם בחורה אחת שידעתי עליה שיש לה אמא ואחות קטנה מוצצות דם מקצועיות, תפשתי אותו ואמרתי לו שישכח כל מה שאי פעם אמרתי לו ויחשיב כשטויות אבל שיקח ברצינות רק עצה אחד ממני: לעולם-לעולם-לעולם לא לתת לכוון ההוא של המשפחה ולו שקל בודד. לא כהלוואה, לא כסיוע חירום, לא כי הילד של הסתומה צריך כסף לחוג ולא כי ועד הבית שלהן יתבע אותן כי לא שילמו לזיפות הגג: נאדה-כלום. האנשים הללו הם בור ללא תחתית. עשר שנים עברו והוא מדי פעם מודה לי על הניעור שנתתי לו.

אני סקרן איך אותו חבר מתמודד עם אשתו כשהיא באה ואומרת לו שהיא רוצה להלוות כסף למשפחה שלה, והאם המשמעות היא שהוא לא יכול לעזור כלכלית גם למשפחה שלו במקרה הצורך.
הרי אני מניח שהכסף אצל זוג נשוי נחשב משותף, ולשני הצדדים יש זכות שווה עליו.
אני שואל את זה לגמרי ברצינות, כי אני באמת סקרן איך יוצרים מול בן/בת הזוג דינמיקה שתאפשר לך לקבל החלטות כאלה באופן עצמאי.

ישן 23-10-2012, 14:10

פה מגיע תפקידו של ה"חבר הלא מעורב"
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] כשחבר קרוב..."

כמה וכמה פעמים כתבתי/אמרתי/המלצתי לשלל אנשים להתרחק מחברויות/מערכות יחדים עם טיפוסים שרוטים/פגועים - מאחר ואלו הם בור ללא תחתית (רגשי בעיקר). האם זה אומר שאני אישית הצלחתי להמנע מכך? ממש לא... אבל זה לא אומר שזה שיתק את היכולת שלי לזהות אנשים אחרים הצועדים למקום רע...

מה עשה הבחור הזה? במקרה שלו אשתו מודעת לכך שחלק מהמשפחה שלה בעייתי. העצה שלי באה בידיעה שהיא במצכ כזה, ולכן יכולתי להיות ישיר. המון צרות בחיים מתחילות ברגע של חולשה כאשר אין בסביבה חבר/מכר שהוא "אאוטסיידר" לצרות שלך ויכול להחזיק לך את היד... גם צרות כלכליות עם חברים/משפחה מתחילות ככה... "מה אני אצא אידיוט מול כל המשפחה שלה כי אני לא רוצה לחתום ערבות לאחיה הלוזר שכבר נפל שלוש פעמים עם עסקים"? כן אתה תצא אידיוט ואם יש לך חבר הגיוני הוא יעזור לך עם המשימה הקשה הזו של "לצאת אידיוט".

בכל מקרה: הבחור ההוא גם בעל מקצוע מכניס ואשתו היא לא. זה מצב חסר פרופורציות (גם אם מקובל) שמושך כמו מגנט את העלוקות המקצועיות שבמשפחות מסויימות יש כמו זבל. אני זוכר בחתונה שלו שיכולתי להשבע שלכמה מהגיסים/גיסות שלו (החדשים) היה מין מבט כזה של "ואללה איזה פרח נפל לנו למשפחה". מין מבט של "שמשון ויובב".

ישן 28-10-2012, 22:07
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני תמיד מצליח לחמוק מעושי הצרות האלה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אם הזכרת וזלין..."

לדוגמא: היה לי חבר (דתי לייט) מהנדס שחזר בתשובה - נהיה חרדי גמור ואשתו עברה את אותו תהליך. אבא שלו (איש אמיד מאוד) לא אהב את זה. היינו חברים די טובים עד שהוא הפך לזומבי המקריא את דברי חז"ל. תמיד בטלפון הוא היה קודם כל מספר על מה הרב ההוא אמר ואיך הוא היה בשיעור של הרב הזה ומטריף לי את הדעת.

יום אחד, אחרי שנולדו לו שני ילדים ובלי שעשה ניסיון של ממש להתפרנס - אני מקבל ממנו טלפון, הוא רוצה ממני הלוואה של x ש"ח. סכום מכובד לכל הדעות. בהתחלה הופתעתי מאוד לקבל שיחה כזאת ולא ידעתי מה לעשות. אחרי שהתגברתי על השוק הראשוני, אמרתי לו שאני מוכן לוותר על החזרת חלק מהסכום ושאלתי איך הוא מתכוון להחזיר לי את היתרה. התשובה שקיבלתי הייתה משהו בסגנון ה' יעזור, ניסיתי לשכנע אותו שה' לא עוזר למי שלא עוזר לעצמו והוא ענה לי בשיא הרצינות שמכיוון שהוא רוצה להקדיש את מירב זמנו לתורה הוא מתכוון למכור ספרים מדלת לדלת כמה שעות ביום. לדעתו , הוא יוכל להרוויח ככה 3000 ש"ח בחודש ומזה לפרנס משפחה ולהחזיר לי את ההלוואה. ניסיתי שוב להסביר, לדבר על ליבו שילך לעבוד וישנה את חייו ושוב "ה' יעזור" התגובה שלי הייתה בסגנון "שה' יתן לך הלוואה". (כמובן, בתוספת צביעות חברתית הכרחית)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-10-2012, 14:52

תה פשוט אדם ישר ועובד
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא. זה כבר משהו אחר. גם גרוע,..."

והם לא... כאילו ה PC הרס את הכל: פעם אנשים כאלה היו נחשבים למשהו בטווח ההגדרות שבין "עצלנים-בטלנים" ובין "נוכלים-גנבים". ככה אמרו עליהם - בלי בושה, אפילו בתוך המשפחה. היום בגלל ה PC צריך "להבין אותם" אז הם סתם אנשים "שיש להם ראש שונה". יש איזה דפק, שהיה אולי אחלה גבר במסלול ואפילו נשאר בא פעם באמצע רגילה לעזור במשהו, אבל עשרים שנה אחרי, ושמונה תיקים בהוצאה לפועל+אשה וילדה עם מזונות שהוא לא משלם להן, וצריך להגיד עליו ש"הוא אחד כזה שלא הלך לו בחיים". ועוד להתבייש בעצמך שאתה לא נותן לו עזרה כדי שישפוך כסף בסוג של מס טיפשים זה או אחר (קורס השקעות בבורסה, צ'אנס, פירמידה או כל שטות דומה).

ישן 23-10-2012, 16:50
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "תה פשוט אדם ישר ועובד"

אני כן חושב שיש שתי קבוצות שונות:
1. יש את האנשים שבאמת המזל לא האיר להם פנים - כאלו שלצערנו נולדו לא חכמים במיוחד, כאלו שקיבלו כמה החלטות סבירות לחלוטין שהתבררו כשגויות לחלוטין, כאלו שהם פשוט נאחס, או כאלו שסביבת החיים שלהם פשוט לא איפשרה להם להגיע לשום מקום - שבאמת עצוב לראות ששום דבר לא מצליח להם, וגם שהם מצליחים להתרומם אז משהו אחר מפיל אותם.
2. הסוג האחר - אלו שחושבים שהם יכולים לקמבן את כל העולם, שבטוחים שאפשר להסתדר בלי עבודה/השכלה/מאמץ/יושרה ולא מבינים שהסיבה שהם מצליחים להסתדר היא כי הם מתעלקים על מישהו/אחרים שכן עושים את הדברים האלו - והם בהחלט עונים להגדרה של "עצלנים-בטלנים" ו"נוכלים-גנבים".

ישן 23-10-2012, 17:26

הקבוצה הראשונה שלך עונה, המון פעמים, לתואר "מטומטמים"
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני כן חושב שיש שתי קבוצות..."

השניה היא כמובן "נוכלים" או אפילו "פושעים".

משתי הקבוצות "שללנו" את הזכות להקרא בשמן והם זוכים להמון הנחות. "פעם" קללת הלהקרא אידיוט ריחפה מעל ראשם של חסרי האחריות, ולכן הם סיבכו פחות אנשים. כיום אסור לקרוא להם "אידיוטים חסרי אחריות" אלא "אנשים (סדרתית...) ללא מזל". אגב: אלו רוב רובם של המאמינים בפירמידות למיניהן. טיפשים שלא מסוגלים להבין את חוק שימור האנרגיה, הנכון גם לכסף" משאבים וכו'. אתה מדבר אתם ומנסה להסביר להם שלא ייתכן ייצור של כסף יש מאין, והם מביטים בך בעיני עגל... בעבר אנשים כאלו בקושי ראו בנק (החזיקו כסף בג'ארה) והיום, או יותר נכון עד אפילו שנות התשעים, הרשו להם להיות "כותבי אופציות"!!! אתה מבין? הייתי בא לבנק, עוד בימי טרום האינטרנט, לצפות במסוף של "קו מנחה" והדבילים האלה היו יושבים שם, במקום בעבודה, ומהמרים על אופציות של ישראמקו... אתה יודע כמה דבילים כאלה איבדו דירות של המשפחה עד שהממשלה התערבה?

הסוג השני הם פשוט "עוקצים סדרתיים". כיום, ואני אומר את זה בבטחון, אלה שמריצים פירמידות הם רק קצה הקרחון: יש עולם שלם של כסף מלוכלך שעובר בידיים של אנשים שנראים מהוגנים: זנות, הימורים, פירמידות, תוספי מזון: אלו כמו מניות ש"עוקצים" כאלה מחליפים כמעט כל יום. היום הוא מנסה להכניס אותך לקומבינה של עסקת נדל"ן בקפריסין, נחר הוא מספר לך שהוא נכנס שותף באיזה "מכון עיסוי ברמת גן: לא יודע בדיוק איפה, לא רוצה לדעת, אני וחבר שלי רק מריצים את המקום ואז נמכור אותו".

ישן 23-10-2012, 14:47

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "הבנות האלה שאומרות לך שהשמלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
הבנות האלה שאומרות לך שהשמלה מחמיאה ואת מהממת ובפנים בוחשות ושמחות שאת עושה מעצמך צחוק

AKA - "חצי מהנשים" u...

לא מזמן החזרתי לחיים חשבון פייסבוק שהיה "סגור" כמה שנים (טוב... מסתבר שהם לא ממש סוגרים אותם, אלא כמו סוחרי סמים מנומסים פשוט מחכים ליום שבו תיפול שוב ותהיה צריך את מה שהם מוכרים...) ודי מהר התמלא בחברים/חברות. עכשיו נכון שזה נשמע מטופש לספר על פייסבוק החדש שלי, אבל לא זו הנקודה: שנים לא משמ הייתי מצוי בכלי הזה ופתאום בוקר אחד, אחרי שאישרתי איזה 6-7 חברות ביום שלפני, אני מקדיש שעה ללמוד עליו קצת ומה השתנה בו ופשוט רואה על הקיר איזה עשרים פוסטים הקשורים בתמונות או עדכון תמונות פרופיל/נושא של בחורות ולמטה הכל מלא בתגובות של רוב החברות פייסבוק שלהן ממין נקבה שכותבות משהו כמו "יפיפיה/אין עליך/היית ונשארת כוסית" וכו'. כאילו אתה מתבונן בתצוגת הצביעות הזאת מהצד (חלק מהן בנות מחזור שלי, מה שאומר שיחד עם גנים גרועים+מזג האוויר הישראלי שהן כבר אוטו טו אומרות שלום לעולם המילפיות ועוברות לקטגוריית ה"ביזאר") ולא יכול שלא לצטט את האדמו"ר אל באנדי:

God women are idiots!

* אני יודע שאורי חיזקיה כבר עשה מערכון על נשים, צביעות ופייסבוק.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 23-10-2012 בשעה 14:55.
ישן 23-10-2012, 17:10

חחחח... באה (לצ'אט) בלילות
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "חח, פ33ות* יא בא בימים..."

ה$ בבלקברי מצריך לחיצה קצרה אחת בעוד שה "3" מצריך "אלט+לחיצה על מקש במיקום מעצבן...".

ולגבי הריגושים: ענית בעצמך... גברים קופצים ראש מהפסגה (במקרה הפרטי שלך הגבר קפץ מהפסגה אל הפיזדה... הפסד שלו...\ בשביל ריגוש, נשים יורדות מהפסגה משעמום...

גבר יחלוק חיים עם בחורה יפה, חרוצה ויציבה, ויבגוד בה עם ייצורה שצריכה דאבל שוט של "קונצרטה" בשביל להצליח להבין פרק של ה"קרדשיאנז", או לחילופין יסתכן במריבה אתה בשביל לצאת בדיוק ביומולדת שלה לסופ"ש פיינטבול באיילת השחר עם החברים שלו מהתואר. ולמה אני מבין אותם: כי בנקודת זמן אלו נראים להם כמו פיתויים מפנקים שאפשר לחפון ועדיין לשמור על הקיים...

הבחורה שצועדת בנון שלנטיות מפסגת העולם שלה במורד עושה את זה בלי שיש לה שמץ של אשליה אפילו לגבי המקום הטוב אליו היא הולכת. היא פשוט הולכת כי.... היא בחורה...

* ואחרי זה כל החיים הן מסתובבות עם סט תמונות דהויות בתיק/סט תמונות מבריקות באייפון ומראות עם חיוך מטופש לאנשים את "האהבה הגדולה שלי שלא תחזור ושהרסתי אותה". זה+שומעות שירים של אדל ובוכות.

ישן 29-10-2012, 15:25

הוא לא טמבל... הוא פשוט צעיר
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "יפה, מה שאומר שרק אחרי גיל 40..."

ולכן חי לפי מקצב גבוה מאוד+לא משופשף בלשקר לסביבה. בגיל 30/35 אנשים מגיעים לראיונות עבודה, אחרי סינון, ויודעים לשקר ברמות על. קטן עליהם לשקר למירי גרין. בגיל העשרה/עשרים המיומנויות האלה:

1. פחות מפותחות
2. וגרוע מכך: האנשים אשכרה חושבים שהם הכי מיומנים בעולם! (גישת ה"אנחנו הצעירים מזיינים/עושים סמים יותר מהדור הקודם/יותר מכל בני גיל אחר").

השילוב של השניים מוביל לזה שברוב המקרים אנשים נתפסים (כולל בכך שהם מודים בעצמם, ובלי שהופעל עליהם לחץ).

בגילאים הבאים אנשים מאוד מודעים לעצמם, ולמה הם מקרינים בהתנהגות שלהם ולכן הפשעים של מאחורי הקלעים הם נסתרים בהרבה...

מזכיר לי שכשהייתי בגיל העשרים ו, דייל, אז כולם ידעו כמעט בזמן אמת מי מזדיין עם מי ומתי. עשרים שנה אחרי הדברים האלה, במקומות עבודה, מתפוצצים בד"כ רק כשעו"ד לענייני משפחה כבר בתמונה... רק אז אנשים יודעים.

מצד שני... זה לא נגמר במנת חומוס על הראש, אלא בנזקים כספיים. לא יודע מה עדיף.

ואגב: אני לא חושב שאחרי 40 הגברים מתחילים לקבל עודף שכל... המציאות המרה היא (ברצינות) שבישראל אחרי גיל 40 לא מעט מהגברים כבר פיסית ברגרסיה מתמדת.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 29-10-2012 בשעה 15:33.
ישן 23-10-2012, 17:13
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
לפני כמה שנים היה לי חבר שהבאתי לו כסף
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הדוגמה השנייה שלך - קרה לי..."

כי עשינו טיול ולא הספיק לו.
לא חברים טובים אבל הוא אחד מהחבר'ה .זה היה משהו כמו 1000 ש"ח.אחרי כמה חודשים הוא לא החזיר וגם לא אחרי שנה ואני כולי נחמד ולא נעים לי לדבר איתו על זה.בסופו של דבר דיברתי איתו והבנאדם עוד אומר לי "אתה בטוח שלא הבאתי לך אני כמעט בטוח שכן?"בסוף הוא השתכנע שכן חייב לי כסף.קיצר מאז דרכינו נפרדו.
היה גם קטע של לקחת את הרכב של מישהו אחר.לי קטע שאני אתן את האוטו שלי רק למי שאני סומך עליו במאה אחוז - חבר טוב ולא סתם אחד מהחבר'ה.אבל כשקניתי התחילו בקשות מכל מני "חברים" .מכל הבקשות אשכרה הרגשתי חברת ליסינג.כמובן לא הבאתי לאף אחד מאלה אבל הבקשות נמשכו כאילו שזה לא ברור יותר מדי שמסרבים לך פעם אחת.גם עם חברים כאלה נפרדתי מזמן.
הייתי מקבל הודעות כמו "אחי יש לי מחר לנסוע ויש לי בעיות כגון בלה בלה בלה עם אוטובוסים יש מצב תביא לי את האוטו שלך".או שעוד יותר גרוע .שיחה של "אחי אני שיכור מישהו חייב להחזיר את החברה שלי הביתה".הייתי אומר לו אחי תזמין לה מונית.והוא עוד ענה "לא זה יקר מדי"

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 23-10-2012 בשעה 17:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:32

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר