לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2012, 11:11
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "Badabing - האפליקציה על שם צ'אנדלר לחיפוש בחורות בביקיני בפייסבוק"

אבל בשביל מה לשלם על אפליקציה? אם אתם רוצים לעשות לייק לקבוצות שיעשירו את הניוז-פיד שלכם בדברים נחמדים פשוט תבקשו מצ'אקי המלצות וצ'אקי ימליץ.

קבוצות פייסבוק מומלצות:

עירום מלא

זהו. אתם מסודרים לכל החיים.

ערכתי לך את ההודעה בגלל שעבר הזמן מקסימום, שים לב להבא.
יום טוב,
גולני.

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 31-10-2012 בשעה 13:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2012, 13:06
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "זה נושא מאוד רגיש מבחינתי :(..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
! זה כמו שמוזיאון במצרים עם פריטים עתיקים פתאום יעלה באש. הרי האבידה מבחינת האנושות היא פשוט אדירה

זה לא אותו הדבר בכלל...

המצרים של היום מייצרים פול, סרטים דביליים שפלצנים מהבוהמה טוענים שהם קומדיות אלוהיות, ועוד פול... אי אפשר יותר לייצר פרטי אומנות מזמן מצריים העתיקה.

בנות בטייטס לעומת זאת... נולדות מחדש כל הזמן, ולפחות עד שהן מוכרעות בידי הצלו' או הנישואין, הן בהחלט שמה - משתכפלות ומשתפרות.

אבדן בבת אחת של אוסף שלם כמו של האיטלקי ההוא זה כמו שמחר מישהו יקח רובה אוויר וירה למוות במאתיים הדררות הירוקות האלה שמקננות בעץ ענק מול החלון שלי: חבל מאוד על אבדן של כ"כ הרבה חמודות קולניות וסתומות, אבל זה לא שתוך כמה ימים לא יגיעו מאתיים אחרות למלא את מקומן.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 31-10-2012 בשעה 13:08.
ישן 31-10-2012, 15:35

נו אז? וועדת השמות בעירי קראה לרחוב שבו גדלתי
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "לא רק השמאלנים קוראים לה..."

"תורה ועבודה" - אז מה? זה אומר שאני מתחיל לחשוב עכשיו שתורה ועבודה הולכים יחד?

בדיוק כפי שבעולם מתוקן על שלט הרחוב ההוא, בצ'חונה הישנה שלי, בעיר הנוכחית שלי, היה אמור להיות כתוב לא "תורה ועבודה" אלא "תורה או עבודה", ככה בעולם נתוקן (ורק על סמך השפה המדוברת!) היה על השלט אמור להיות רשום "גוש חלב (ג'יש)".

אתה מבין בני? יש בעולם המון דברים שנקראים בשם אחד, אבל משמעותם הפוכה... "פאבליק סקול" בארץ איינגלענד זה בעצם "פרייבט סקול". "ידידים" בארץ ישרואל זה בעצם "חברים" ("חברים" זה אנשים שעשו תקע-שקע), "רוסי" זה בעצם אוקראיני/ביילורוסי/קווקזי/מולדובני וכו' וכו'.

ישן 31-10-2012, 17:36
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ספר על חוסר ההגיון הזה לתושבי הכפר שמרבים לכנותו"

אני עובר בכפר הזה בתדירות של פעם בשבוע* (נמצא על הקו בין הבית שלי לבית אמא), תושבי הכפר קוראים לו ככה רק כשהם רוצים להסביר ליהודי איפה הם גרים. בינם לבין עצמם הם קוראים לו ג'יש.
כמו שאם תרצה להסביר לאמריקאי מה עיר הבירה של ישראל אתה תגיד ג'רוזלם, ולא ירושלים, למרות שמבחינתך שם העיר הוא ירושלים - אתה פשוט רוצה שהבחור יבין על מה אתה מדבר.

* אגב, אני קורא לכפר 'גוש חלב' ולא ג'יש. אין פה איזו אמירה אידיאולוגית. פשוט ככה לימדו אותי שקוראים לו וככה קראתי לו מאז ומעולם. פשוט טענת ששמאלנים קוראים לו ג'יש, וחשבתי שיכול להיות מעניין להגן על הטענה שכך אמורים לקרוא לו. בתכלס I'm out of fucks to give.

ישן 31-10-2012, 16:29

הקטע על הבייבי דול הרס לי את כל חוט המחשבה
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "היחס שלי לצפייה בפורנו דומה..."

פריט דבילי - ובטוח דבילי לע 75 אחוז מהבנות...

בכל מקרה התאמצתי לשקם אותו - אחרי ההוריקן ביבידול שהכה בעצמה בכל אותו חלק במוח המכונה "חרמנבלום"... והנה המסקנה:

פסגת השאיפה הגברית/אנושית* צריכה להיות סקס עם בחורה שמתנגנת לך בראש במקום ההוא שבו אתה אמור לצרוך פורנו+ביבי דול'ז/לונז'ירי מושקעים/משחקים וכו'וכו' זה עליה בדיוק כמו קינואה ליד פריים ריב 400 גרם... כאילו זה בסדר אבל... דחילאק תנו כבר לרדת על המנה העיקרית.

בכל מקרה... הן די נדירות, הבחורות האלה ואלא אם אתה לוכד אותן בשלבים מוקדמים של החיים הפעילים, אז פשוט כמעט בלתי אפשרי למצוא אותן פנויות, ואם יש כזו פנויה אז כמעט בטוח שמשהו אחר מאוד דפוק אצלה. אפרופו דייטים עם ברפאלי וכו'... מאחל לכל גבר חוויה אחת בחיים, לפחות, של קשר ממושך עם אלילת סקס כזו. הפורנו נראה חרטא אחרי.

* כי ביננו "גברים VS אנושות" זה כמו "קמח VS לחם" - לא בדיוק 1 ל-1 אבל שיקום הדביל שיטען שאיזה ערימת שמרים דביקים זה באמת שותף שווה לקמח ביצירת לחם...

ישן 31-10-2012, 16:46
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני יודע מה זה ממים, בדיוק כפי שאני יודע מה הסגנון המוסיקאלי וההקשר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
למרות שאני מבין את העקרון וההקשר, אני לא מסוגל להבין למה הם זוכים לרייטינג/כמות השמעות היסטרית כזו....

ההסבר שלי לאהבת הmeme הוא שזו הפכה לסוג של שפה אנושית אוניברסלית. אני קורא לזה שפה ויזואלית. כל נער בן 12 (וזה לא משנה אם הוא גר בדרום קוריאה, ארה"ב, ישראל או איטליה) שיראה את התמונה הבאה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

...אוטומטית מבין (בבגדול) מה הולכים לומר לו. כל פעם הטקסט יהיה קצת שונה אבל הוא אוטומטית מבין את את המסר הבסיסי. תחשוב על כמה זה מדהים שיש המון תמונות כאלה שאנשים מכל העולם למעשה תופסים את הפואנטה שלהן באותו אופן.

תחשוב למשל שאתה נכנס לפורום של האו"ם שמארח חבר'ה מכל העולם ושהדיאלוגים שם מתנהלים באנגלית ופתאום מישהו כותב משהו שאתה לא בטוח אם הוא רציני או לא. מספיק שתגיב לו עם התמונה הנ"ל בלבד וכולם שם יבינו למה התכוונת. זה די פאקינג מדהים.

גם תחשוב כמה זה מדהים שכ"כ הרבה אנשים בעולם מעלים פוסטים לאתרים כמו 9גאג כשהתכלית היחידה של זה היא לשעשע אנשים אחרים. יש שיגידו שזה מצעיד את האנושות צעד קטן קדימה בכיוון הנכון...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:03

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר