לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2012, 08:59
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
גראדים על אשדוד, פצמ"רים על הגולן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "יוזמה אישית של סטודנט מהדרום לארגון "אירוח לתושבי עזה""

רקטות על אילת, ואיום רקטות על גוש דן...

השלולית הולכת ומצתמצמת... אם אני הייתי תושב חוטף עזה הייתי הולך על אופציית אירוח באחד הבתים שמאחורי המועדון הנטוש במושב אדרת שבחבל עדולם... לא רק שהוא לא באף אחד מהאזורים המטווחים - זה כזה חור שאפילו גראד צמא לא ימצא אותו. לנסוע לשם יום ראשון בבוקר אחד בזמן הסדיר, בשביל להביא נשק של נפקד, הייתה ללא ספק אחת המשימות היותר קשות ומסוכנות שהיו לי בשירות הצבאי. אפילו למים קשה לזרום לשם במעלה הצינור ובשנות התשעים היו חצאי ימים שלמים ללא מים שם...

עוד אופציה טובה למחסה: גבעתיים. אין באמת מקום כזה, ולכן הוא גם לא יחטוף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2012, 09:57
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
טוב שאתה לא כותב את זה בצו"ב...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "שמעתי שמערכת ההגנה הטובה..."

כי אז היה מתפתח פה דיון פורה על איך "שוב עלבו בטילים וקראו לרקטה "טיל".

בכל מקרה... עבר המון זמן מאז, ואולי הזכרון שלי נדפק מרוב שימוש בדיאט קולה ושאר כימיקלים, אבל אני מוכן להשבע שראיתי מהגג של ביתחולים איכילוב (לפני שהפך לקניון, בית אבות ומרפאה פרטית לאוליגרכים רוסים עשירים) לפחות טיל אחד נופל בתל אביב - מה זה תל אביב? אשכרה ליד שיכון ל' - שזה המקום הכי אשכנזי בארץ, חוץ מבתי הונגרין ורוב הקיבוצים אולי - ועוד לפחות פטריוט (לא הגולש לשעבר בפרש, אלא כזה שעלה מארה"ב חדור ציונות ובסוף עשה רק נזק) אחד בעקבותיו, ואני מוכן להשבע שצה"ל נשאר במחסנים. ואל תשכח שבת"א יש את הנשק יום הדין של האוייב, המכונה "בואו נביא עשרים אלף ערבים באוטובוסים + 500 יהודים מתל אביב, ונצעד באבן גבירול עם לפידים מאחורי שורה של זקנים סניליים שהולכים שלובי יד".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר