לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2012, 21:16
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בחיים שלי לא התלהבתי כל כך מסבון...

ביום שישי, לאחר שחזרתי מהעבודה (ראבק הייתי עדיין עם המדים), נסעתי עם הטוסטוס שלי למוסך, להחליף תושבת למראה, שנהרסה לי במהלך נסיעה - אחרי הכל, זה לא ממש חוקי לנסוע עם מראה אחת.

קיצר, כשהגעתי למוסך, הבעלים היה דיי עסוק עם אופנועים אחרים, ולא היה לי מצב רוח להמתין, אז ביקשתי שהוא רק יביא לי את החלק, ואני אחליף לבד.

הוא הביא לי פיליפס, ומפתח ברגים, מוג'ייפים ברמות פסיכיות, כאילו כל הידית הייתה דביקה, לאחר שסיימתי להחליף את התושבת ולחבר את המראה, גילית שכל הידיים שלי נהיו שחורות מגריז, ואלוהים יודע מה עוד.

למוסכניק המעאפן שלי אפילו לא היה כיור, אבל שמתי לב שיש עוד מוסך לידו, עם כיור.

כשהתחלתי לשטוף את הידים, הבנתי שזה בקושי עוזר, הייתי מבואס, ואז שמתי לב למיכל סבון גדול שהיה מונח ליד, שפכתי קצת על היד, והתחלתי לשפשפף (היה לזה ריח תפוז, וזה הכיל גרגרים כאלה קטנים), וראבק, זה היה מטורף - בחיים שלי לא ראיתי כזה סבון איכותי נגד גריז.

לאחר מספר דקות שבהן עשיתי וידוא הריגה לשמנים שהיו לי בידים, הודתי למוסכניקים השכנים, והתחפפתי משם.

מסקנה:
לפעמים צריך גם להעריך את הדברים הקטנים...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2012, 18:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "זה מסביר כמה דברים על המוסכניקים..."

לעבודה במוסך ירוני יש כמה דרגות שונות וכל דרגה דורשת ללמוד עוד ידע.
יש אנשים שעובדים עם תעודות של אחרים, כאשר בעל התעודה אין לו מושג כיצד לטפל ברכב פיזית ויש משהו אחר במוסך בלי תעודות שהוא מטפל בכלי רכב ויודע לעשות את זה ומנהל את המוסך בפועל ורק משלם לבעל התעודה כסף על השימוש בתעודה שלו.

אתה כמו האחרים עד עכשיו לא ידעתם על זה, וזה קיים גם במכוני הטסטים רק שבמכון טסטים מי שיש לו את התעודות המתאימות כבר יודע לטפל ולבדוק רכב בניגוד לתעודות של המוסכים כאשר גם לבוחנים של מכון טסטים יש דרגות שונות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 11-11-2012 בשעה 18:23.
ישן 11-11-2012, 18:11
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "זה לא אני חביבה שלי... אלא אח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אח שלי שהוא הנדסאי רכב, והוא לא יכל לעבוד במוסך עקב הבעיה שיש לו בעור עם אותם חומרים, ולכן הוא פסל מקצוע למעשה.
כל מי שיש לו בעיות עור עם אותם חומרים לא יכול לעבוד במוסך עקב החומרים איתם מנקים את היד במוסך.

2% מכלל האוכלוסיה עם האלרגיה בעור שיש לאח שלי מבלי להתייחס לשאר בעיות העור שיש לכלל האוכלוסיה, לא יכולים לעבוד במוסך מהסיבה הזאת.

פליזזז תגיד לי שאח שלך פעיל בפורום אחר והוא פותח אשכולות עם טקסטים כמו: "אני לא יכול לכתוב איזה סדרות ראיתי השבוע כי העור בידיים שלי כואב אחרי שהשתמשתי בטעות בעבודה בסבון של העבודה במקום בסבון המיוחד שלי שאני מזמין מחו"ל כי הוא היחיד שלא גורם לי לאלרגיה בעור. אני לא יכול להמשיך להקליד עכשיו כי אני צריך לתת לעור שלי להבריא על מנת שמחר אוכל לבצע הזמנה של עוד סבון מיוחד מחו"ל. אולי בשבוע הבא אני ארשום איזה סדרות ראיתי אם מצב העור בידיים שלי לא יחמיר."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:59

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר