לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2012, 10:11
צלמית המשתמש של totaljack
  משתמש זכר totaljack totaljack אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "תמליצו על עד 10 סדרות שמאוד אהבתם לאורך השנים"

סטארגייט
חשיפה לצפון
גולשים בזמן ( העונות הראשונות )
המופע של דרו קארי
תיקים באפלה
האוס
סקרבס
נמלטים ( עונה ראשונה )
כמובן סייפלד וחברים

עכשיו שאלת "אהבתם" בלשון עבר, יש סדרות שאני בחיים לא יצפה בהם שוב אבל לפני כמה שנים מאוד אהבתי
כמו זינה והרקולס וכמעט כל סידרת זבל ששודרה בAXN

ציטוט:
הערוץ שידר סדרות פעולה, ריאליטי, מד"ב ופנטזיה. בין סדרות הערוץ: הישרדות, המירוץ למיליון, אפקט הפחד בסוגת הריאליטי; סטארגייט SG-1, סמולוויל, מלאך שחור, דוקטור הו בסוגת מדע בדיוני; זהות בדויה, המגן, המחוז בסוגת הפעולה. בנוסף לסדרות אלו לעתים שודרו שידורים חוזרים של סדרות ותיקות כמו גולשים בזמן, הרקולס: המסעות המופלאים, זינה: הנסיכה הלוחמת, תיקים באפלה, סטארסקי והאץ', ווקר, מחוץ לחוק ו-NYPD Blue

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2012, 14:45
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Xdeal שמתחילה ב "בנוסף למה שציינת(הסופרנוס, סיינפלד)"

יום אחד אני אתן לסמויה צ'אנס נוסף. לפני כמה ימים קראתי עליה ביקורת בYNET שהפתיע אותי:

YNET -
"כשהסתיימו חמש העונות של "הסמויה" חשתי ריקנות מסוימת ... הריקנות הזאת, למרות שחשבתי שהיא תופעה חולפת - מסרבת מאז להתמלא ... "הסמויה" הגישה לצופה הזדמנות לחשוב אל מול תסריט מותח, אנושי ואמין ביותר על פושעי סמים הזויים, ושוטרים שרודפים אחריהם. אבל מה שכל כך גאוני בה, זאת העובדה שמעונה לעונה, מאבק הקיום של מכור כמו "באבלס", מתחבר למירוץ לראשות העיר, למערכת עיתון גדול ולשחיתויות פוליטיות בצמרת המדינה. המעגל של "הסמויה" מתרחב בכל פרק ופרק..."

מהחצי פרק שאני ראיתי זה הרגיש לי מצ'עמם לאללה אבל עם ביקורת כזו ועם הפרגונים שהסדרה זוכה לה בפרש אני מניח שזה יהיה מטופש לא לתת לה עוד צ'אנס
ישן 08-11-2012, 16:33
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יום אחד אני אתן לסמויה צ'אנס..."

זה מאוד פשוט, הסדרה ניראת לך משעממת כי החיים משעממים. "הסמויה" בנויה על טהרת הראליזם. החיים מתחילים להיות מעניינים ככל שהם צוברים יותר נפח. הסדרה מקבלת נפח רק לאחר כמה פרקים (3-4 פרקים, אבל אני מסייג את זה, כי אצל כל אחד זה אישי), לכן לצפות בחצי פרק ולהגיד שזה מצ'עמם זה עוול אמיתי.

אתה תבין חלקית על מה אני מדבר לאחר צפייה בכמה פרקים. ולאחר שתצפה בכל 5 העונות אתה תרגיש שהסדרה הזאת היא החיים, והיא לעולם לא אמורה להיגמר כי החיים אף פעם לא מפסיקים. אנשים מתים, נולדים אחרים והחיים ממשיכים וזה אף פעם לא מפסיק להיות מעניין. רק נהיה יותר ויותר מעניין, כי כל יום אתה נתקל במשהו חדש שאף פעם לא ראית או לא חשבת עליו, או שחשבת עליו מזווית שונה לגמרי.

בראיין קרנסטון אמר: Vince (Gilligan) feels that now we have too much story.
זה נכון לגבי שובר שורות וזה נכון עוד יותר לגבי הסמויה. הסיפור של הסמויה בנוי כל כך טוב וכל כך יפה, שתמיד יש מקום להמשך, שהוא לא מאולץ, ולא בא רק לספק צופים אובססיביים. הבעיה הגדולה היא שלסמויה לא היו מספיק צופים אובססיביים כדי שימשיכו בעוד עונות.

שמע, התיאור שהבאתי הוא מאוד אבסטרקטי, ומישהו שלא צפה בכל הסדרה כנראה לעולם לא יבין על מה אני מדבר, כי קשה מאוד להתייחס לדברים אבסטרקטיים באופן פרקטי. וקשה לי לתאר את הסדרה הזאת בלי לתת ספויילרים ובלי לעשות לה עוול. אני חושב שכל בן אדם באשר הוא יכול להנות מהסדרה הזאת ולהתחבר אליה. כשתתחיל לצפות בסדרה, אשמח לנהל עליה דיון פרקטי באשכול נפרד. וכמו שאתה בטח מבין מההודעה הזאת, אני יכול לדבר עליה שעות.

אם הייתי צריך לדרג את הסדרות הטובות ביותר שראיתי, אז הסמויה היתה עומדת במקום הראשון ללא צל של ספק. יותר מזה אני יכול להגיד לך שהדירוג שלי לא יהיה לינארי, כלומר הפער הכמותי בין המקום הראשון לשני הרבה יותר גדול אפילו מהפער שיש בין המקום השני לעשירי.

לפעמים אני מרגיש שהתחתנתי עם הסדרה הזאת, ובכל פעם שאני צופה באחרת אני מרגיש כאילו אני בוגד והיא מביטה בי מהצד בשתיקה רועמת. אני רוצה להגיד לה: "אני לא מרגיש כלום, זה סתם בשביל הכיף והמגוון". והיא ממשיכה להביט בי בשתיקה המעיקה הזאת אבל משדרת גם הבנה. ואז אני אומר לה: "יום אחד אני אחזור לצפות בך שוב. כרגע זה גדול עלי".

טוב, בפסקה הקודמת נשמעתי קצת פסיכי , אבל הייתי חייב לתת תיאור קיצוני כדי לתאר כמה אני אוהב את הסדרה הזאת ואין לה תחליף.

נערך לאחרונה ע"י Vladin בתאריך 08-11-2012 בשעה 16:36.
ישן 09-11-2012, 04:25
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "תמליצו על עד 10 סדרות שמאוד אהבתם לאורך השנים"

זו בעיה.
דבר ראשון, צריך לחלק את הסדרות לשתי קטגוריות:
1. הסדרות שאהבתי, אוהב עכשיו ואוהב לנצח
2. הסדרות שאהבתי במהלך הצפייה ואז הגיעו העונות שהרסו הכל.

דבר שני, איך בוחרים?!

למשל בקטגוריה הראשונה אפשר לשים את "באפי". לטעמי הסדרה הכי טובה שראיתי. ההומור, העלילה, התחכום. פרייסלס.
אני מניחה שאפשר להוסיף לקטגוריה הזו גם את "סטארגייט אטלנטיס", שלמרות שאני אוהבת את סטארגייט הרגיל, לאטלנטיס יש הומור וצינייות משובחים
שמזכירים את באפי, וזה למה לטעמי אטלנטיס מתעלה על SG-1.
(אטלנטיס ראיתי לפני שנה את כל הפרקים, ו SG-1 עדיין לא, אז יכול להיות שזה ישתנה כשאני אצפה בהכל שוב)
אני אוסיף גם את "מדיום"- שזו סדרה שלא ממש נתפסה בארץ, אבל היא עדיין סדרה מעולה. יש לה כמה פרקים וציטוטים ממש חזקים.
לא צפיתי בה עד הסוף (אני תקועה כבר שנה בעונה 5) כך שאני לא יודעת איך היא מסתיימת, אבל אני ממליצה לכם לנסות לצפות בה.

מפה והלאה אלו פשוט סדרות שאני אוהבת, אבל הסדר לא לגמרי משקף את הדירוג:
4. סקראבס
5. תיקים באפלה (אני שמה ליד זה כוכבית, כי היא זכורה לי כסדרה ממש טובה אבל אני עוד רק בעונות הראשונות אז אני אהיה חכמה יותר בהמשך )
6. מה, אף אחד לא רשם "מכושפות"? הייתי מכורה לזה בגיל 16
7. סטארגייט SG-1
8. אי-אר החל מעונה 7 (לפני כן לא צפיתי, כי זה היה ישן מדיי ועם שחקנים שלא הכרתי )
9. זירת הפשע- לאס וגאס. הדגשתי את זה במיוחד כי היא לא עם הפלוץ הג'ינג'י או עם הבלש הדכאוני המשעמם כמו בשתי סדרות הבת שלה.
המקורית מצויינת והשאר חביבות אבל לא מגיעות לאותה הרמה.

אממ... אמממ... אני לא מצליחה להזכר בסדרות נוספות!
בטח אני אערוך את ההודעה כשאזכר.

ועכשיו לקטגוריה השניה:

בזמנו במהלך הצפייה ממש ממש אהבתי את "אבודים". אני זוכרת באיזה 2006 שאחרי כל פרק מהעונה הראשונה אשכרה נשארתי עם פה פעור,
וקיללתי אותם נמרצות על כל הפסקה בעלילה ברגע הכי מותח.
הבעיה היא שמאז ועד היום הגיעו העונות 3-4-5 שפשוט... לקחו את העלילה למקום הכי לא טוב שיש.
לאבודים יש עוד איזושהי פינה חמה בלב, אבל העלילה שהפכה להיות הזויה מדיי, פשוט לא מאפשרים לסדרה להכנס לקטגוריה הראשונה

כמעט אותו הדבר אפשר לומר גם על "גיבורים", שהעונה הראשונה הייתה מצויינת, והיכנשהו בעונה הרביעית הם איבדו את הצפון.
וגם על "עקרות בית נואשות" שגם פה בעונה הרביעית הם הלכו לאיבוד.

ואחרי כל החפירה הזו אני עדיין לא נזכרת בעוד סדרות
אני חושבת שאני צריכה לעבור על חלק ממה שיש לי בבית ולנסות לראות אם שכחתי משהו.

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר