לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2012, 19:21
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אולי די כבר עם תחרות הביקיני לשנת 2012?"

אהלן צ'אקי.

ארשה לעצמי לכתוב בנימה אישית, היות והודעתך כוונה (בין היתר) נגדי אישית, בין אם במישרין או בעקיפין ולא משנה שהוספת איזה משפט ידי חובה.

מישהו אחר היה עסוק בשבוע האחרון בהכנת כמה עשרות מילואימניקים לקו. אני הייתי עסוק במלחמה באויב הנורא ביותר שקם על האנושות- הסוציאליסט. לא יודע אם עברת פעם את החוויה הזאת של להקרע מהעיסוק היום-יומי שלך, מהלימודים, מהמשפחה, מהבת זוג, מהילדים כדי להיזרק באיזה פורום- לקבל 0 כלים ושיצופה ממך לבנות מחדש את המחשבה החופשית שגנב לנו הליברל, אבל זאת פחות או יותר התחושה.
כך שאפילו אם היה לי רוב מאחורי, או לפחות רישיון לנשק, כנראה שעדיין לא הייתי מגיע לפה כדי להוריד מהעיגון את האשכול המאוד קריטי שלך, היות ואת השעה וחצי-שעתיים הפנויות שהיו לי ביממה העדפתי לנצל לדברים אגואיסטים ומינורים, כמו ללמד את אשלי שהוא לא עליון מעל כולנו.

אני אגלה לך סוד קטן נוסף, הקטע הזה הולך להמשיך עוד 60 שנה, עד שאגסוס. אתה מבין- כשאמרתי לאלוהים שאני קפיטליסט ואני משלם יותר מדי מס בגלל אנשים כמו אשלי זה לא בדיוק שינה. גם העובדה שבערך חצי מחבר'ה שלי שמאלנים שצריכים חינוך מחדש, ונניח שזה שהחבר'ה הימניים שלי צריכים קפיטליסט שיוביל אותם הם גורמים שוליים נוספים.
אמנם רוב העם לא בפורום פרש אבל היתי מסופק אם העובדה שאני כן תצליח לסדר לי לפחות סוציאליסט אחד שאחזיר בתשובה.

עכשיו- היות ואנחנו באווירה קפיטליסטית אני אזרום עם זה. אותי חינכו שכל אחד נותן כפי יכולתו ומקבל לפי צרכיו, עד שהעזתי לקום ולנתץ את האלילים שבחיי.
באותה נימה- אם יש לך השגות מצורת הדיון שלי, מידת ההשקעה שלי או הזמינות שלי בפורום ואתה מוכן לתפוס פיקוד על המאבק הקפיטליסטי, ברגע זה אני פותח אשכול הדחה על עצמי וממליץ עלייך להחליף אותי כבעל צל"ש בפורום כלכלה, אבל כל עוד אתה לא מוכן לעשות את זה (קרי- כי אתה עדיין חי בחשיכה הסוציאליסטית) אל תנדב אנשים אחרים לעשות את העבודה בשבילך.

אה, רגע, אני בכלל לא מנהל פה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:32

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר