לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2012, 00:04
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני זוכר שאמרת פעם משהו על זה..."

תראה כל משפחתי גרה בישראל כמעט כל משפחת אישתי גרים בארץ, זאת הארץ המובטחת וכו'.
אני למדתי בישיבה שהיתה מושפעת מ"סאטמר" הענין שבסאטמר להבדיל מ"נטורי קרתא" שר"י משאירים את המחלוקות הדתיות והאידיאולוגיות בין יהודים, וברגע שזה נוגע ליהודים ואינם יהודים הם קודם כל יהודים.
רב יואל ט"ב מסאטמר מעולם לא תמך בהשמדת יהודים בגלל דעתם,תמיד השתדל שיתפללו שלא יושמדו ושיחזרו בתשובה, אתמול שמעתי מרב בחסידות תולדות אהרן שמתפללים שם למען חיילי צה"ל בת"ת (בנים) ובביה"ס(בנות).

אני יכול לסבור שהממסד המדיני והפוליטי של ישראל לא מוצא חן בעיני ושאני מיואש ממנו. אך בשום פנים אין בדעתי ולו שמץ של רצון לראות את אחי סובלים ונאנקים, ולא אסבול עמהם.

בנוסף לכך אני לא מתערב למדינה או לאזרחיה, רק מביע את דעתי.
מקווה שהבהרתי את עצמי.

נ.ב. השתתפתי גם בהפגנה למען ישראל מול השגרירות .
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2012, 07:55
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "תראה כל משפחתי גרה בישראל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
אני יכול לסבור שהממסד המדיני והפוליטי של ישראל לא מוצא חן בעיני ושאני מיואש ממנו. אך בשום פנים אין בדעתי ולו שמץ של רצון לראות את אחי סובלים ונאנקים, ולא אסבול עמהם.

אה....אז היית יכול פשוט להגיד שאתה תבוסתן וזהו, היה חוסך לכולנו הרבה.

תראה, אותי חינכו שכשמשהו לא מתנהל לשביעות רצוני, במיוחד אם זה משהו שאני מגדיר את מרכז חיי סביבו, אני נשאר ועושה כל מאמץ אפשרי לשפר אותו ולא בוחר בדרך הקלה של לעזוב הכל ולברוח ואז עוד ברוב חוצפתי לשבת מהצד ולהעיר הערות חסרות טעם ותכלית.

אז אני לא דורש שתסבול ותאנק עמי (במיוחד בגלל שאני לא סובל ולא נאנק) אבל בחייאת ראבאק, אל תהיה הדודה מאמריקה שמטיפה לי מוסר על איך להתנהג.

כשאתה כותב למשל ש"הבעת תמיכה במבצע עמוד ענן והתאכזבת מהרפיסות וגו'" אתה חושב, אולי, שאתה מציג את עצמך בתור תומך בעם היהודי היושב בציון. בפועל אתה חתיכת צבוע מגעיל.
אתה לא היית פה כדי לסבול מהרקטות. אתה לא היית זה שעולה על מטען. אין לך שום זכות.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 23-11-2012 בשעה 07:59.
ישן 23-11-2012, 00:42
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "הפסקת אש בשעה21 ב 21,11,12"

2008-מתוכנן ליפול על כדור הארץ אסטרואיד בגודל של יותר מחצי מייל

2009-ארמגדון יגיע (המאבק בין כוחות האור לכוחות החושך) וישמיד את האוכלוסיה.על פי מחקרו של פיטר לורי.

2010-מלאי הנפט ייגמר ותתחיל מלחת עולם שלישית על מי יקבל את הנפט.(פה אמור להיות עוד משהו אבל לא הבנתי אותו ולא מצאתי באינטרנט מילון שמתרגם משפטים)

2011-סוף העולם לפי תרבות המאיה.לפי לוח השנה שלהם (שהתאריך המיועד לכך הוא 2005 yu55) אמור ליפול אסטרואיד על כדו"הא.

2012-השנה שבה סוף העולם הוא ההגיוני ביותר.
הרבה אירועים אמורים להיות באותה שנה,כמו לדוגמא:
המחזור החמישי של שמש,מערכת השמש תסתובב על צירה לכיוון הגלקסיה,כל מעגלים הקוסמיים יישברו והקטבים יתהפכו (הדרומי יהפוך לצפוני והצפוני לדרומי).
חדשות טובות!לילדי האידיגו יש סיכוי לשרוד כמו ל0.5% מהאוכלוסיה.

2013-יהיה הסוף של הכל ושהיקום יעבור למימד הרביעי וישמיד את בני התמותה ותיווצר תקופת האלים

2014-לפי מחקרים של אסטרופיזיקאים ענן קוסמי יעבוד על פני הגלקסיה וישמיד כל מה שקיים על כוכב הלכת שלנו.

2015-סוף כל בני האדם (מגיע במחזור של כל 9576 שנים)

2016-החוקר ג'יימס הנסון חושב שעד שנה זאת כל הקרחונים יימסו וחלק גדול מהקרקע היבשה יטבע.

2017-סוף העולם יגיע לפי התאוריה ההיררכית על אסונות.

2018-תתחיל מלחמה גרעינית.

2019-ההתנגשות הרגילה עם האסטרואיד NT7 (שהיה אמור לפגוע בנו כבר ב2002 אבל הוא פספס את כדוה"א במעט)

2020-אייזק ניוטון חישב שבשנה זו יגיע סוף העולם.

המקור מגיע מאתר מהימן:
http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=1044828

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:30

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר